Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

FARBA GARNIER - intensywna czerń

Polecane posty

[03.12] 18:42 GARNIER20 Czy farbowaliście nią włosy ??? Zastanawiam sie nad nią....tylko nie wiem czy to wychodza takie hardcorowe czarne włosy czy takie prawie czarne ale nie taki heban,jezeli wiecie i ktos nia farbował to prosze o opinie,bardzo mi zalezy Ps.Ja niedawno farbowałam ciemnym szatynem i w sumie bardzo ciemne wyszly,ale pod swiatlo takie brazowe,a ja chce jeszcze bardziej ciemniutkie [03.12] 19:10 zły dział.....hehe [04.12] 08:21 Katarina Witt Farby Garnier sa bardzo nietrwałe, tzn. kolory inne niż jasne blondy wypłukuja się w tempie ekspresowym Pofarbowałam się kiedyś ciemnym złocistym blondem i nie dość, że wyszedł zupełnie inaczej, to po tygodniu zaczął się nierównomiernie wypłukiwać. Wyglądało to koszmarnie. Somebody in the next car Somebody on the morning train Somebody in the coffee shop That you walk right by everyday Somebody that you look at But never really see Somewhere out there is somebody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okt
sluchaj ja farbowalam i moze i schodzi kolor jak ktos farbowal blondem ale czarny ni cholery nie schodzi ogolnie dobra farba ja tam nie mam co nazekac byle nie palette to najwieksze gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dalczego chcesz kupic farbe nie szampon troche szkoda niszczyc wlosy farba przy tych kolorach, bo szampon w tym kolorze pieknnie kryje czy to czern czy ciemna czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze dodac ze ja farbuje szmponem w kolorze czekolady mam wlosy do pasa i swietnie kryje oststnio uzylam welli i bylam zadowolona, kolor jest bardzo intensywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×