Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolega nigdy

Kto doradzi? Kolega nigdy nie miał dziewczyny. Nigdy się żadnej nie podobał

Polecane posty

Gość annanasek
ja taz nie wiem co z tym empikiem niby pełno ludzi tak jak na dyskotece....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
jak takim typem dziewczyna się zainteresuje to ma szansę chłopak. Ale incjatywa ma wyjść od dziewczyny. Zabierać go trzeba do ludzi może któraś się nim zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 490
"Ale incjatywa ma wyjść od dziewczyny." he? a dlaczego "ma"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanasek
przeciez gdzies musi byc taka ktora potrafi zauroczyc... latwiej by nam bylo cos powiedziec gdyby autor tematu powiedzial co jest z kolega nie tak wtedy mozna cos kombinowac a tak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega nigdy
Co jest z kolegą nie tak: # dużo w życiu przeszedł # fizycznie raczej przecietny lub poniżej przecietnej # dość chorowity, więc i sylwetki atlety nie ma # może być mu ciężko gadać swobodnie z obcymi dziewczynami, zwłaszcza na temat inny niż jego hobby ;) Wpisywać pomysły, jak można kogo poznać! Prooooooszę :) (Modlitwy raczej mu nie zaproponuje, bo religijny mało.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega nigdy
UP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENIX
ale na pewno ma też inne ziteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega nigdy
Jest raczej pasjonatem tej jednej dziedziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
Ten temat tak brzmi jakbys prosila ludzi, aby powiedzieli ci co moze sie dziewczynom w tym chlopaku podobac bo sama nie masz pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiełka
prześlij jego zdjęcie to powiemy gdzie może znależć i czy w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega nigdy
Poprostu szukam sposobów na poznanie fajniej dziwczyny dla niego. Mam już: 🌼 imprezy, 🌼 kurs tańca, 🌼 lodowisko, 🌼 empik. Proszę o kolejne pomysły. Wątek nie ma na celu ośmieszenia nikogo. Zdjęcia nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiełka
łeee. ale właściwie co to za pytanie? przecież poznać kogoś można w każdym miejscu. ja np poznałam kogoś na przejściu dla pieszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kukiełka
a jak się poznaje kogoś na przejściu dla pieszych?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega nigdy
Cytat: a jak się poznaje kogoś na przejściu dla pieszych?;) Może trzeba potrącić go samochodem. Wtedy nie ucieknie. Krótka reanimacja i jest Twój/Twoja ;) Ale kolega z tych mniej brutalnych, więc ponawiam pytanie: gdzie i jak ma on znaleźć dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega nigdy
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega nigdy
Przenieśli wątek z "ogólnego" na "uczuciowe" i już nikt nie odpowie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega nigdy
UP Proooooooszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z MEGA wyobraznia . . .
Nie rozumiem jak mozna byc tak malo kreatywnym... Kolega jest slabo zbudowany niech sie zapisze na silownie i basen . Jesli przyjdzie pogoda niech zacznie biegac ja przynajmniej zawsze tak robie . Napewno brakuje mu odwagi cwiczenia fizyczne i testosteron napewno mu w tym pomoga . Niech sie zapisze na kurs masazu bedzie mial przynajmniej temat na ktory prawie wszystki dziewczyny reaguja pozytywnie. Wydaje mi sie ze najpierw powinien zmienic podejscie do zycia i nastawic sie do niego pozytywnie. Jesli chodzi o miejsca w ktorych ma polowac to kluby sa najlepsze jesli chce znalesc dziewczyny ktore chca sie bawic i nie sa zbyt wymagajace. Wydaje mi sie ze pomysl z empikiem jest jak najbardziej odpowiedni moglby rowniez sprobowac na jakieis uczelni zaczac chodzic do biblioteki. W ostatecznosci moze zaczac sie zajmowac masazem po godzinach wtedy napewno jakas pani wpadnie w jego rece:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega nigdy
Hmmm... Ty to naprawde masz wyobraźnie. Po osiedlu biega kilka dziewczyn, (joging), a masaż jest super pomysłem :D Mamy już: 🌼 imprezy, 🌼 kurs tańca, 🌼 sport: lodowisko, basen, biegi, 🌼 empik/biblioteka. 🌼 masaż hmmm... :D Już dużo kreatywnych pomysłów. Zbieramy dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z MEGA wyobraznia . . .
Znajdz mi taka dziewczyne co biega bo u nas sami faceci tylko w to sie bawia :P a jaki jest sex po takim bieganiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega nigdy
Typowy samiec. Tylko o seksie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega niech
pozna jakiegos geja napewno sie ktoremus spodoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega nigdy
Koledze podobaja się delikatne i zarazem dziewczęce osobniczki płci przeciwnej. Geje więc nie wchodzą w rachubę. Szukam pomysłów dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciasta
Powinien zjadac codzienneie kilka klocków, to by mial lepsze pomysły na podryw i wiencej sił na ruchanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A poważne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny topik to może wy mi pomożecie bo mam taki problem gdyż nie jestem nieśmiały ale podoba mi się pewna laska chciałbym ją zagadac tylko jest taki problem zawsze jak ją widze to idzie ze swoją matką:O nie jestem nieśmiały ale też nie jestem tak bardzo śmiały aby ją zagadywac przy matce :O co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×