Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studentka od siedmiu bolesci

tyle psiakow potrzebuje pomocy, a ty mozesz wziac tylko jednego...jak to zrobic?

Polecane posty

ale ten jeden jedyny bedzie patrzył wyjątkowo :) niestety nie możesz pomóc wszystkim ,ale zabierając chociaz jednego robisz cos wielkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu 3 w tym jedego kupionego -dwa to znajdy,a serce się dalej kroi jak widze te smutne oczy na zdjeciach !!! Ale nie nastawiaj się na szczeniaka-może węz staruszka ,żeby na starość choć wiedział co to dom i miłość !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie patrzac na te smutne oczy starszych pasikow,najbardzeij sie wzruszam,ale przezylam juz 2 razy jak moje pieski umieraly (nigdy nie mialalm psa od poczatku,zawsze trafilay do mnie\"po przejsciach\") teraz chcialalabym sie dluzej nacieszyc , a jednaczesnie serce peka jak widzi sie te smutne miny😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHi-Tsuong Viet-Bar
a po sile mośna braś ? Paci sie coś ? bym wsioł siśkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pier....
nie no tu na kazdy temat sie jakis idiota musi wtracic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka ja mam psiaka ze schroniska. fakt przezycie jest duze. do tej pory mysle o tych maluchcach które tam zostały i podskakiwały kołomnie chetne do brania na rece. W moim przypadku było tak ze strasznie podobala mi sie sunia byla bardzo zabawna skoczn i bardzo sie garnela, tylko juz byla dokolan jako szczeniuś. tak sie patrzylam na tem maleństwa i myslalam ze niewybiore zadnego bo chciałam wszystkie. wszytskie sie pchały i chciały zeby je pogłaskac. ale zauwazułam smutne malenstwo lezało koło budy w oddali itylko ze starchem patzryło była maluśka miała 2 miesiace i tylko 1,5 kg wazyła bała sie tych wielkich psów bo dlaniej to wszystkie były wielkie. gdzy popatrzyłam w jwj oczy to wiedziałąm ze to ona:) a jeszcze bardziej utwierdziłam sie w tym jak zobaczyłam jak to maleństwo jest przeganiane . Pan akurat wlewał im mleko i ona tak na samym koniuszku za innymi psami szła ale ją zębami odgoniły i zawróciła i tak było prawdopodobnie przy kazdym posiłku... biedactwo. no ale koniec wspomnień bardzo sie ciesze ze ja mam. oto ona: http://sonia154.pupile.com/ Napewno bedziesz wiedział ktory jest dla ciebie :) czekam na opowiesc jak było w twoim przypadku. i jeszcze jedno. Nienastwaiaj sie bardzo negatywnie do schroniska. ja naczytałam sie i naoglądałm w necie zdjęć gdzie warunki były straszne, a schronisko do którego trafilam przeszło wszytkie moje oczekiwania, naprawde dobrze tam psiaki mają pomimo tego ze w małym mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×