Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

jaki lek przeciwbolowy najlepszy na miesiaczke

Polecane posty

[04.12] 10:28 yasarunieczka [04.12] 10:30 ibuprom paracetamol bardzo dobre są też czopki DIKLOFENAK, oszczędzasz żołądek, trzeba wsadzić w pupę [04.12] 10:31 notoryczna narzeczona Mnie zawsze NO-SPA pomaga [04.12] 10:31 ibuprom paracetamol ... i jakie to przyjemne zawsze sklejam trzy sztuki taśmą klejącą i wkładam sobie ciasno do pupy [04.12] 10:33 twingusia ketonal forte [04.12] 10:46 No- [04.12] 10:46 No-SPA i ceipły termofor na brzuch [04.12] 10:48 Bożenna mi pomaga pyralginum Rafał...kocham Cię [04.12] 10:49 agniesia _31 mi pomaga nurofen ultra ,jest dostępny bez recepty [04.12] 11:45 nawijka. Czytalam kiedys na kafe o cwiczeniu na bole miesiaczkowe, a nigdzie nie moge tego znalezc.Wiem, ze trzeba sie polozyc na plecach i cos zrobic z nogami.Wiecie moze dziewczyny? Jesli chodzi o leki przeciwbolowe to dla mnie Apap jest najlepszy. [04.12] 11:47 sylwek..ona zgadzam się że ketonal jest świetny ale to środek sprzedawany na receptę, bardzo silny, lepiej oszczedzać się w przyjmowaniu tego środka,lepij połknąć dwa Ibupromy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne złoto
Jeżeli masz naprawdę silne bóle miesiączkowe, że nie możesz wytrzymac, a dostępne leki przeciwbólowe nie pomagają, to musisz iść do ginekologa i powiedzieć mu o tym. Pani doktor na pewno ci coś przepisze na ten bół. Ja dostałam na receptę AULIN 100mg - 6 tabl. To jest lek przeciwbólowy własnie na nasze kobiece bóle i jest naprawdę skuteczny. Pomaga szybko i skutecznie. Kosztuję ok. 10 zł (ja tyle zapłaciłam w swojej aptece). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×