Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kwiatek12

Bolące nogi!!!!!!!!!

Polecane posty

Dla mnie na opuchnięte, bolące czy zmęczone nogi najlepiej pomaga veno spray fajnie chłodzi, znosi uczucie zmęczenia, szybko się wchłania, nie brudzi ubrań, stosuje go zawsze w pracy i przynosi znaczną ulgę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
venospray pomaga na uczucie cięzkich, zmeczonych nóg, faktycznie jest fajny, ale przy bólach reumatycznych czy bedacych objawem choroby wiele nie wskóra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracz
dokładnie venospray pomaga kiedy nogą po pracy siedzącej, albo stojacej, po weselu na ból po tańcach i przy uprawianiu sportu, ale kiedy nogi bolą z rana, do tego bola jeszcze nadgarstki to może być cos poważniejszego. lepiej iśc z tym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandarybak
moja teściowa ma zwyrodnieniową chorobe stawów, bola ją nadgarstki, łokcie kolana, generalnie wszystko ja boli... na to uczucie cięzkich nóg uzywa venospray, bo to nie lek, a pomaga, a nie chce się dodatkowo faszerować. skoro jej pomaga to chyba jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissMax
Jak mnie bolą nogi to używam venosprayu, w aptece można kupić bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leady.28
ja kiedys mialam to samo o pomoglo zażywanie poprostu magnezu moze to wam pomoze ale napewno nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latem w upałach bardzo puchną nogi i bolą, podobno są jakieś żele do zmęczonych i opuchniętych nóg, znacie jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
z bólami kończyn i kręgosłupa najlepiej iść do lekarza, a następnie do odpowiedniego rehabilitanta... instytut mckenziego ma całkiem niezłych specjalistów, no i metoda dość ciekawa, bo uczysz się jak samej sobie pomóc, wydaje mi się że warto wypróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0001
u mnie też się tak zaczynało i to zlekceważyłam i było tylko gorzej... leków nie ma co brać bo i ta na dłuższa metę nie pomogą tylko bardziej rozregulują twój organizm. ja trafiłam na moje szczęście na lekarza który oprócz stosowania metod konwencjonalnych bardziej skłania się ku medycynie naturalnej i polecił mi rezonator biofotonowy bo powiedział że mój organizm jest tak rozregulowany że nie ma jak się bronić i najpierw trzeba przywrócić tę harmonię i potem schorzenie zostanie wyleczone . Kupiłam i stosowałam jakoś 3 miesiące i chylę czoła lekarzowi, bo miał całkowitą rację. nie tylko nie odczuwam bólów ale i moje samopoczucie jest dożo lepsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Polecam na Wasze bóle robić sobie kąpiele w soli bocheńskiej. Regularne, codzienne kąpiele w wodzie o odpowiednim stężeniu soli fajnie odprężają mięśnie, działają też korzystnie na bolące stawy, regenerując je. Na pewno nie jest to lek, ale przyniesie ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.youtube.com/watch?v=ACEdZ5vx-Po Te urzadzenie rezonans fotonowy to jedna wielka sciema, jesli komus pomoglo to chyba poprzez autosugestie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolące nogi, a także bolący kręgosłup to problem wielu z nas. Bóle te mogą być związane z siedzącym trybem pracy, nadwagą, zwyrodnieniem kręgosłupa lub milionem innych czynników. W moim przypadkiem ból nóg i kręgosłupa związany był z nadwagę. Koleżanka poleciła mi metodę McKenziego. Muszę przyznać, że przynosi wymierne efekty, a co więcej udało mi się pozbyć zbędnych kilogramów. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurka63
Też to mam, ale mi pomaga żel z kasztanowca dla sportowców http://www.asport.pl/p/27889,1030/zel-do-nog-z-kasztanowcem---lagodzi-obrzeki-zwiazane-z-kontuzjami--200-ml/ .Ewentualnie jak się robi gorzej to altacet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenaxx
Może ten ból jest od kręgosłupa. Próbowałaś spać na poduszce ortopedycznej? Wiem, że taka poduszka może zdziałać cuda, tylko trzeba się do niej przyzwyczaić. Ja osobiście mam zaufanie do tych na http://www.sissel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przypadkiem za mało wody pijesz latem podczas upałów, skoro w tym okresie bolą cię nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Ha
Ja na bolące nogi i mięśnie to staram się domowymi sposobami wyleczyć, a jak się nie da to lekarz! Nie ma co zwlekać, bo moze to być bardzo powazna sprawa. Czasem tez pomaga zel Dip Rilif, ja kupuję na waptece, i chwalę sobie. Żel działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zmniejsza stan zapalny w miejscu zmienionym chorobowo, łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, działa miejscowo znieczulająco. Na tzw. działanie tymczasowe, jak dla mnie, bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadpopek
moja babcia ma ten problem przy owrzodzeniach podudzi mówi że jak by ktoś od środka chciał rozerwać i nie może chodzić czy ktoś może wie jak to zwalczyć leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny idzcie do endokrynologa. Najpewniej macie coś z tarczycą. Objawy o których piszecie dokuczały mi od dawna. najbardziej ogólne zmeczenie i bóle nóg, w szczególności ud. Najbardziej gdy sie położyłam i rano, czasem miałam problem ze wstaniem z łóżka. Robiłam badania i nic. Niedawno wywaliło mi tarczycę, okazało się że to nowotwór niezłośliwy. Teraz czytam na ten temat i własnie bół nóg i zmeczenie jest głównym objawem choroby tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam-nie ud tyłko łydek. Uda mnie czasem pobolewały a ból łydek bywał nieraz nieznośny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariandne
To może brakować CI jakichś elementów magnezu może żelaza. Warto też zorganizować sobie więcej ruchu dla nóg. Jakieś spacery albo basen i masaże na łydkach. Dobrze też zapewnić sobie jakiś dobry żel do wcierania może być np galvanox soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od ponad 20 lat naukowcy badali malza perna caniculus -gasi stan zapalny stawów- reumatyzm ,zwyrodnienia ,wskazany dla sportowców ,osób z nadwagą od 2009 w POlsce dostępny lyprinol-ole z małza perna caniculus -cena zbyt wysoka 120żł w badaniach była przebadana inna postać małza -mączka perna caniculus -podawana z tranem -wyciszała stan zapalny ,tylko małż zielony ma kwasy p/zapalne powstrzymujące reumatyzm i w 100% bezpieczny bo naturalny w Polsce dostępne wersje green lipped mussel lub grunlipmuschel -cena 150 kapsułek po500mg -czyli cena dostępna dla nas -do kupienia na '' eperna.pl'' poczytać-jest tam też dieta ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Jeśli chodzi o obolałe nogi szczególnie rano i wieczorem zróbcie sobie badanie TSH na tarczyce. Mnie od dłuższego czasu dręczyły bóle nóg, czasem miałam tak że ciężko mi się chodziło. Do tego dochodziło zmęczenie, po prawie roku od pierwszych objawów pogorszył mi sie wzrok. Robiłam rożne badania i nic... lekarz był bezsilny. Brałam magnez, witaminy, profilaktycznie tabletki na krążenie krwi i nic. Pewnego dnia zrobiły mi się wole tarczyczne. Podczas rozmowy z lekarzem endokrynologem powiedziałam mu o swoich objawach a on że te bóle z tarczyca nie mają nic wspólnego. Wylądowałam w szpitalu bo tarczyca już kwalifikowała sie do wyciecia. Tam 15!!!!!kobiet miało podobne objawy. Po wycieciu tarczycy wszystko mi pezeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz u ortopedy co sie dzieje, moge polecic Ci dobrego www.medis.pl chodzi oczywiscie o poradnie ortopedyczna, sama poradzilam sobie u nich bardzo syzbko z moimi problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej kolana bolą. Często tak, że z trudem mogę normalnie chodzić. Smarowałam różnymi żelami, maściami, ale bez efektu. Tak naprawdę ból ustępuje dopiero jak wezmę pyralginę. Teraz biorę rozpuszczalną, żeby żołądka nie obciążać. Nie wiem, czy to zwyrodnienie jakieś, bo dwa na raz kolana to trochę dziwne. Może powinnam schudnąć, bo rzeczywiście mam sporą nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila9
Witam, od paru miesięcy walczę z podobnym problemem. Mianowicie budzę się z bolącymi nogami, cały dzień bolą bez względu na to co w ciągu dnia robię, czy dużo chodzę, czy siedzę. Byłam z tym u lekarza, jednak nic nie wybadał pomimo tego, że nawet buty mi się ciężko ubiera. Myślicie, że to może być obrzęk limfatyczny w początkowym stanie, naczytałam się trochę w sieci i trochę się przeraziłam. Może zapisać się na zabieg drenażu http://maxstar.pl/leczenie-obrzeku-limfatycznego.html co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylanta
Jedyne co mi sensownie pomogło to kuracja do zmęczonych nóg z serii Mama Care Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×