Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kwiatek12

Bolące nogi!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość slonik22
kup sobie plastry od Pyralginy. Plastry wystarczy przykleić na bolące miejsce i można zapomnieć o bólu. Mają w sobie środek przeciwbólowy. Ja je stosuje, szczególnie po ciężkich treningach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygodaprzedwszystkim
A moze warto zmienic buty? Wiem, ze moze sie to wydawac dziwny pomysl, ale mi zmiana obuwia na takie z wyprofilowana wkladka bardzo pomoglo. Nosze buty firmy Arcopedico i nie chce juz zadnych innych. Te sa lekkie, wygodne, dobrze zrobione i stopy sie w nich nie mecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie bola mięsnie lub stawy to stosuje żel przeciwbólowy z tego sklepu http://www.ever-green.com.pl/. Mają skuteczne maści, które zostały stworzona na bazie naturalnych produktów. Oczywiście nawet jeśli maść uśmierzy ból na jakiś czas, ale potem ból znów się pojawi, to radze wybrać się do lekarza żeby znaleźć przyczynę złego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coż, nie pozostaje mi nić innego jak tylko polecić własnie tego bloga http://fashionelka.pl/babski-wypad-do-paryza/ Czytam często, dużo się dowiaduje o nowościach - w tym teraz o rajstopach modelujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej od jakiegoś czasu mam uczucie pieczenia od kolan w dół zazwyczaj wieczorem czy może to być wywołane przez stres czy nerwice np ...??? poza tym od 3 lat mam napuchnięta lewą stopę obrzęk jest ciastowaty i nie ustępuje lekarze stwierdzili , że taka moja uroda , ze może samo przejdzie ,szczerze to mam tylko nadzieje że sie niepowiększy bo jak tak to lekarze napewno nie pomoga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejza
A może problemy z krążeniem? Czytałam o tym na stronie http://maxi3vena.pl i od tamtego czasu stosuję ten suplement diety i nie powiem, bo widzę poprawę, a nogi bolały mnie praktycznie codziennie... warto też zastanowić się nad dietą, bo może i złe odżywianie jest tu przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam problem z nogami już od roku najpierw bolała mnie jedna od czasu do czasu a teraz obie i to codziennie raz jedna noga raz druga , ból jest od góry aż do stopy. W nocy często mnie budzi taki ból że masakra jakby ktoś mi chciał żyły wyrwać. Nie wiem czy to żyły czy mięśnie tak bolą.Nieraz mam uczucie jakby mi miało nogę rozerwać. Dodam że leczę się onkologicznie w lutym miałam usuniętą pierś , boję się czy to nie jakieś przerzuty do kości . Za tydzień mam wizytę w onkologi więc zapytam. Mam nadzieję że to nic groznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI na obolałe nogi pomógł żel łagodzący od firmy www.septyk.eu Zrobiony jest z oczaru wirginijskiego. Polecam wam poczytać o właściwościach leczniczych tej rośliny. Żel, który od nich zakupiłam daje mi ukojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nateriaa
A oprócz żeli polecam maxi3vena na poprawę krążenia, bo złe krążenie może jak najbardziej być powodem takiego bólu w moim przypadku się sprawdziło i mam nadzieję, że komuś tym wpisem pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejsii
Faktycznie na ich stronie http://maxi3vena.pl/ poczytałam o działaniu i zaczynam brać mam ostatnio problemy z krążeniem praca siędząca daje sie we znaki ehhh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabelkaw
Ja tez polecam https://adamed.expert/product/maxi-3-vena/ bo od jakiegoś czasu pracuję jako przedstawiciel handlowy i cały dzień jestem na nogach-więc w piątek miałam wrazenie jakbym wsadziła nogi do betonu, a teraz jest o niebo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spier.... z tymi reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limoncito
Czasami wszystko zaczyna się w stopach. Ich złe ustawienie, schorzenia itp. powodują bóle nie tylko samych stóp, ale też kolan, nóg czy kręgosłupa. Warto poczytać na ten temat https://pl.footwave.com/blog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona_w
A stosowałyście na bolące nogi coś w stylu kojących mięśnie kremów? Chcę zamówić sobie Harpagon Max, trafiłam na sporo dobrych opinii o nim tutaj http://bola-miesnie.pl/leki-poprawe-krazenia-wybrac/ a z reguły tego typu rankingi mają w sobie dużo racji. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechstan
Mi na bóle mięśni i stawów pomaga Gardan https://adamed.expert/product/gardan/. Działa silnie na uciążliwe bóle, co najważniejsze jest dostępny bez recepty. Wiele razy pomógł mi w kryzysowych sytuacjach i pomógł wrócić do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda20010
wydaje mi się że powinnaś się zgłosić do jakiegoś lekarza. mnie bolały nogi od żylaków i tak zgłosiłam się do krakowskiej kliniki vesuna, w której zdecydowałam się na leczenie żylaków. oczywiście najpierw miałam badania, a dopiero potem rozpoczęłam leczenie. wydaje mi się, że nie ma co się męczyć, a lepiej działać wcześniej niż ból zacznie narastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda20010
wydaje mi się że powinnaś się zgłosić do jakiegoś lekarza. mnie bolały nogi od żylaków i tak zgłosiłam się do krakowskiej kliniki vesuna, w której zdecydowałam się na leczenie żylaków. oczywiście najpierw miałam badania, a dopiero potem rozpoczęłam leczenie. wydaje mi się, że nie ma co się męczyć, a lepiej działać wcześniej niż ból zacznie narastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyccila

u mnie odkąd zaczęłam pracować w biurze i muszę wiele godzin w viągu dnia siedzeć nogi dużo częsciej mnie bolą, babeczka w aptece poleciła mi kap... maxi3vena, biorę od paru tygodni i ulga jakaś jest już, łatwiej wysiezieć w pracy, nogi mi tk nie drętwieją w nocy, co często mi się zdarzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pateczkowa

Też jakiś miesiąc temu trafiłam na tabletki maxi3vena, bo u mnie szarpanie, ciężkość i ból nóg były już nie do zniesienia... No i najgorsze jest to, że lekarz też nie za bardzo wiedział jak mi pomóc. Ale na szczęście pani w aptece mi podpowiedziała te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalnika

dzięki za informację o tabletkach maxi3vena. poczytałam trochę o nich w sieci i okazało się, że mogą mi pomóc na moje bolące po pracy nogi. na razie biorę dopiero od tygodnia, ale chyba już jest delikatna poprawa. oby tak dalej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannia

Ja bym spróbowała podejść do dobrego fizjoterapeuty. W Krakowie mogę polecić gabinet na Słomczyńskiego. rehabilitacje.org Pracują tam na prawdę znający się na swojej pracy ludzie, a dodatkowo cenowo wychodzi bardzo korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia

jest sens profilaktycznie coś brac na zylaki jeśli ich jeszcze nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Jak najbardziej, jak biorę maxi3venę, bo pomaga na ciężkie nogi. U mnie w rodzinie tak to się właśnie zaczyna. najpierw ból nóg, opuchlizna itp, a na końcu żylaki.Zatem jak najbardziej jest sens stosowania profilaktyki zanim pojawią się żylaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaaaa

chyba lepiej profilaktykę stosować niż potem się martwić jak już zylaki się pojawią. Nie siedx długo z nogą założona na nogę, jak masz nadwagę to spróbuj zrzucić parę kg, dużo wiekszą szansę na żylaki mają także palacze. Wspomniana maxi3vena jest bardzo dobra przy profilaktyce bo wzmacnia żyły, zmniejsza zastoje krwi , poprawia ukrwienie, sama stosowałam, przy pracy stojącej przydaje się brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietka

Czy to siedzenie z założoną nogą na nogę, czy długotrwałe siedzienie w ogóle. Efekty mogą być takie same, czyli tworzące się zatory, które mogą zamienić się w żylaki. Warto rzeczywiście rozważyć branie maxi3veny, a dodatkowo więcej ruchu i przerw w pracy nawet na przejście się po korytarzu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×