Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ivii

zmniejszylam i podnioslam biust

Polecane posty

Gość Ivii
podam Ci rozmiary,moze sie nie orientujesz: A,B,C,D,DD,i E (czyli mój) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę 70e-70f i jak mam kupować stanik to diabli mnie biorą bo w sklepie okazuje się, ze takiego rozmiaru nie ma. A jak jakimś cudem jest to mogę sobie najwyzej na czubek nosa to e nałożyć, bo na mój biust na pewno ne pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivii
dr Jagoda,wiec wiesz o czym mowie,rozmiar rozmiarowi,nie rowny...a noszenie go to koszmar,ja mam to za soba,nie wyobrazam sobie juz inaczej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego jak już będę miała ciążę za sobą :) zabiorę się za kolejną sprawę tj zmniejszenie biustu. Największe marzenie od kiedy przestałam dojrzewać, to bez problemów kupić stanik taki jak mi się podoba a nie taki w ktory będę mogła upakować swoje \"siostry\" nie wydająć fortuny :) Zastanawiam sie tylko co ja będę nosiła w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lvii, aha, mi chodziło o polska rozmiarówke... faktycznie w polskie to byś raczej sie nie zmnieściła. ja miałam zmniejszony \"tylko\" o 800 g każdą i nosiłam w triumphie G, dlatego moje zdziwienie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
Dilaila, dlaczego odradzasz sfere???? znasz jakies nieudane przypadki . ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
livii ..... czy masz czucie takie jak przed operacja . ? bo gdzies wyczytałam , ze skutkiem tej operacji , może byc brak czucia. ... pewnie tylko sporadycznie sie to zdarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
lvii....... ale ci zazdroszczę że sie zdecydowałaś . no i że masz to juz za sobą . ja jak patrze w lustro.. to ciagle sobie myslę .. że też nie ma sprawiedliwości na tym świecie :) u mnie totalna klapa z samozaparciem w diecie ... a musze zgubic ok 30 kg. i robienie operacji pewnie byłoby bezsensem .. po po schudnieciu( jesli do niego dojdzie kiedykowlwiek ) pewnie trzeba opoeracje by powtórzyc . .. że tez nie ma sprawiedliwości na świecie .. i odchudzac sie trzeba, i operować :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam wiele niepochlebnych opinii o tym miejscu. a poza tym mają bardzo mały lokal w bardzo nieciekawym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z operacji w łódzkiej klinice Dermed, polecam na przyszłość dr Dorotę Żukowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×