Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamis1982

BRUSH ACTIV - co sądziecie o tej lokówko - suszarce??

Polecane posty

mam taką już podstarzałą lokówkę ale ona się nie kreci tylk powietrze cipłe puszczza i w sumie ta nowa rowenta wydaje mi się całkiem całkiem, co o niej sądziecie:) albo ktoś już ma taka na przykład i chciałby się ze mną podzielić swoimi spostrzeżeniami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja sie zastanawiam. Czy ona \"odbija\" włosy od głowy? Czy one przez to kręcenie sie szczotki nie wkręca włosów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli bynajmniej nie zatrzymuje się jak się jakiś kołtun zrobi tylko wyrywa... hmmm ,,,, ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikołaj za 2 dni... gwiazdka też niebawem....:) fajnie, chyba napisze list do świętego mikołaja , albo podeśle mu linka do nibylandiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa.. tak samo jak bodaj Rowenta miała magiczną suszarkę z dyfuzorem, na którą moja koleżanka wykrztusiła jedną trzecią swojej pensji i ponoć dobrze się sprawdza. Ja sama chciałabym taką lokówkę, bo męczę swoje włosy prostowaniem.. a nawet nie próbowałam jak wygladałabym w falach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulax
nie polecam mialam to cacko ale udalo mi sie sprzedac strasznie placze wlosy a przy tym wyrywa juz wole tradycyjna szczotke i suszarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona01
wlasnie wczoraj ja kupilam. jest rewelacyjna. moje zwykle sianowate wlosy staly sie gladkie i blyszczace. koncowki sie podkrecaja. faktycznie na poczatku chciala mi wciagnac wlosy, ale szybko nabralam wprawy. ostatecznie ze szczotek wyjelam moze 8 wloskow. polecam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie bardzo się sprawdza - mam po niej za bardzo napuszone włosy . Używam więc prostownicę... boochmenka www.intimo4you.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
U mnie się sprawdza. Wciąganie włosów zdarzyło się tylko przy pierwszym uzyciu. Teraz, po tygodniu kręcenia i ćwiczeń, wiem jak ustawić szczotkę, by podnieśc włosy u nasady, by wywinąc je do zewnątrz, by podkręcić końcówki. Szczotkę dostałam w prezencie świątecznym - pewnie sama by jej sobie nie kupiła, lecz jako prezent idealna. Mam nadzieję, że dojdę do jeszcze większej wprawy. Jestem obecnie na etapie szukania dobrej pianki zwiększającej objętość - możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssss
ja mam spray goldwella, kest lepszy niż pianka, do kupienia w salonach fryzjerskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak z ta suszarką
prosze o kolejne recenzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie podać przybliżoną cene tej suszarki.Do modelowania włosów dla mnie najlepszy jest spray unooszący włosy u nasady Matrixa1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninotshkaa
ta suszarka ma 2 grubosci szczotki ale moim zdaniem do dlugich wlosow sie nie nadaje bo wlasnie je wkreci tylko krotkie albo ewentualnie noo na maxa do ramion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnaaaaaaaaa
ta brush activ to badziew wiele osob dostalo na gwiazdke i na allegro sprzedaja ja mialam ale sprzedalam za 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gv58
ja mam i jestem z niej zadowolona ma lekko zniszczone wlosy a po niej wygladaja na zdrow e -trzeba umiec sie z nia obchodzic i jak lekko wkreci wlosy to odrazu sie taki przycisk puszcza i w druga strone naciska i po krzyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta szczotka to badziew chcialam kupic ale po pozyczeniu i uzyciu jej od kolezanki stwierdzilam ze nie warto.Jak dla mnie porazka.Kolezanka dostala od chlopaka kosztowala ok 24o zl w media marktcie.Mowila ze ja sprzeda bo jej uzywac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treselle seduction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowenta
A ja jestem bardzo zadowolona z tej lokowko-suszarki. Tez dostalam pod choinke. A dla tych, ktorym sie wlosy wkrecaly, polecam najpierw przeczytanie instrukcji, nim sie czegos uzyje, a nie oceniac, gdy sie zle korzystalo. W instrukcji jest wyraznie napisane, ze aby wlosy sie nie wkrecaly, nalezy dokladnie rozczesac najpierw pasmo wlosow. Jesli nadal beda sie wkrecac, to trzeba wziac mniej wlosow. Proste! Uzylam juz kilka razy i pieje z zachwytu. Moje wysuszone farbowaniami wlosy wygladaja zdrowiutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaPP
Wy byście chciały, żeby wam wysuszyła włosy, wymodelowała a na końcu jeszcze w koka upięła... Brush Activ, to najlepsze wydanie dotychczas, jeśli chodzi o suszarko-lokówki. Dziewczynki, ja mam włosy długości do łopatek (nie wiedziałam jak tą długość określić), a modeluje sobie nią włosy jak mi się podoba- świetna. Codziennie rano jej używam i wcale nie trwa to długo. Trzeba mieć zadbane i często rozczesywane włosy, wtedy się nie wplątują tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soliss
czy to tez jest prostownica...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda_Rybka
Ja kupiłam doslownie kilka godzin temu po przeczytaniu naprawdę dobrych opinii na temat tej lokówko suszarki i powiem że nie czytając instrukcji wzięłam pierwszy lepszy kosmyk włosów "na próbę" i włączyłam to cudo - i działa extra!!! Nie miałam wcale mokrych, czystych włosów ani podzielonych na kosmyki (tak jest napisane w instrukcji) a wcale mi ich nie wkręciło i tymbardziej nie spaliło. Od razu widać jak nadaje połysk włosom i jak delikatnie je podwija i wywija (próbowałam tak i tak). Troche mi szkoda było 260 zł wywalić ale już się nie mogę doczekać aż ją jeszcze raz użyję. Te włoski na szczotkach są zupełnie inne od szczotek innych suszarko lokówek- są takie miękkie i wydaje mi sie że nawet jak przez przypadek się uderzę w głowę to nic mi sie nie stanie. Włosy nawijają się na szczotkę delikatnie a nie jakoś gwałtownie żeby je szarpać. Użwałam na razie dużej szczoty i jestem zadowolona ale żeby nie było że jestem podniecona zakupem to napiszę jeszcze jedną opinię po ochłonięciu i po wypróbowaniu jej "na zimno" kilka/ kilkanaście razy ;) Na razie dla mnie- produkt super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinka
Mam taka , dostałam w prezęcie , ale 2 dni wcześniej obiełam włosy. Jeśli ktoś chce , tani odsprzedam. (kontakt na maila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 74
Od dwóch tygodnie mam Brusch Activ 1000. To najnowsza wersja ze szczotkami zapobiegającymi wciąganie włosów. I rzeczywiście działa. Ogólnie jestem zadowolona, ale mimo wszystko trzeba się nauczyć modelować nią włosy. Nie jest to takie proste, może dlatego,że mam krótkie włosy. Jednak polecam, chociaż cena może odstraszać (240zł). Ważne jest to , aby po każdym suszeniu wyczyścić szczotki. Przekonałam się, że znacznie wpływa to na jakość szuszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×