Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamis1982

BRUSH ACTIV - co sądziecie o tej lokówko - suszarce??

Polecane posty

Gość agucha40a
Otrzymałam w prezencie tę lokówko - suszarkę, jednak mam problem z prawidłowym zamocowaniem szczotek...robię tak jak jest to podane w instrukcji mimo to podczas uzycia suszarki - szczotka wypada :( Czy tez macie taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parisa
Witam serdecznie, kupilam sobie Rowente Brush Activ 9220 i musze powiedziec ze jest calkiem calkiem. Oczywiscie ciagle jeszcze sie ucze jak ja uzywac, ale jedno wiem na 100% - wlosy wygladaja na zdrowsze po uzyciu Rowenty niz po uzyciu zwyklej prostownicy. Ja uzywalam prostownicy praktycznie codziennie i mam bardzo zniszczone koncowki. Popalone konce wlosow byly takie biale, lamaly sie i byly widoczne po uzyciu prostownicy. Jak uzywam Rowenty to tych bialych koncowek nie widac, jakby zniknely :) Co do jej uzywania to moge powiedziec ze: - najlepiej zeby wlosy po umyciu wysuszyc - podzielic na mniejsze partie wtedy sie nie poplączą - zaczac od nasady wlosow Ja mam wlosy półdługie i Rowenta swietnie sobie z nimi radzi. Jestem akurat w trakcie zapuszczania wlosow. Przefarbowalam sie z blondynki na moje naturalne wlosy i zaczynam o nie dbac zeby nie wypadly. Stad zmiana prostownicy na Rowente i zmiana koloru z farbowanych blond na naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znjaomy
Agnieszko mam nadzieje , ze poradzials sobie z lokowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek30
Ja osobiście nie polecam zanim się od kogoś znajomego nie wypróbuje.Chorowałam na tą lokówko-suszarkę i w końcu dostałam ją w prezencie.I co? Wielkie rozczarowanie.W takiej cenie to ze szczotka się obraca to tylko bezsensowny bajer.Włosy mimo kilkumiesięcznego używania i zdobycia wprawy wyglądają jak po zastosowaniu najtańszej prostownicy.A gdzie efekt puszystości??????Mam włosy cieniowane z przodu do ramion ,z tyłu do łopatek Po zastosowaniu brush activ włosy są tylko przylizane a podkręcone końcówki mimo dodatkowych środków zaraz się prostują.Zimny nawiew jest ciepły.A program 2 jest tak gorący że aż nie do wytrzymania.Aha włosy może troszkę mniej się elektryzują niż po szczotce i suszarce,ale efekt układania szczotką jest lepszy.Ma ona mniejszą średnicę i włosy wyglądają o niebo lepiej.Poza tym za każdym razem ,gdy układam włosy mimo cieniutkich dobrze rozczesanych kosmyków wyciągam ze szczotki brush activ po 20-30 włosów:/ Wielka szkoda.Może to zależy od jakości włosów i odpowiedniego cięcia dlatego nie skreślam tej szczotki całkiem dla innych użytkowników ale polecam nie kupować jej bez wcześniejszego wypróbowania aby uniknąć nadmiernego wydatku i rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wapis
Ja kupilam wczoraj i chetnie odsprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wapis
Mam cienkie, plączace sie włosy, po prostu nie umiem nią się posługiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
Przeciętna, nie polecałabym jej raczej. Chyba lepiej zainwestować w Philipsa, Brauna albo BaByliss .To już taka górna półka. Są drogie, ale zawsze można znaleźć sklep, w którym uda się kupić taniej o 10-20%, typu electro.pl gdzie praktycznie ciągle są nowe promocje... No a jak Ci się poszczęści to możesz wygrać kalendarz magnetyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma85555
ja uzywam lokówko prostownicy babyliss'a jest rewelacyjna a jak na dwa w jednym moim zdaniem tania http://www.splendore.pl/ProstownicoLokowka_BA B_2071E__p7592.html do lokowko suszarek nie mam przekonania bo to bardziej suszarko szczotka niz suszarko lokowka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila rowenta
Ja mam od kilku miesięcy Rowente brush active 1000 i polecam ją wszystkim serdecznie. Mam trudne do ulozenia grube wlosy z którymi sama nie umialam sobie poradzić, jedynym wyjsciem dla mnie bylo prostowanie co jak wiemy strasznie niszczy wlosy, az do momentu kupienia tej szczotko-suszarki. Wysuszenie wlosow zajmuje mi 10 minut a efekt jest oszałamiający - często ludzie pytaja mnie czy bylam u fryzjera bo naprawde wymodelowane sa jak od specjalisty!! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAFIKI
Rowenta Brush Activ jest super do okiełznania puszystych, mało podatnych na układanie włosów. Modelowanie jest bardzo łatwe i szybkie, a efekt oszałamiający. Jedyny mankament - awaryjność - po mniej więcej pół roku stosowania lokówko suszarka zaczęła się bardzo nagrzewać i doszło do tego, że sama wyłączała się podczas modelowania. Musiałam ją ostudzić by działała dalej. A lokówko-suszarki używałam co 2, 3 dni. Sprzęt był na gwarancji więc złożyłam reklamację, która została przyjęta bez problemu i zwrócone pieniądze. Ale, że ta lokówko-suszarka bardzo mi odpowiadała kupiłam jej nowszy model z nadzieją, że usterka z poprzedniej wersji nie powtórzy się. Niestety stało się dokładnie to samo co ze starym modelem, i znów reklamacja i znów zwrot pieniędzy. Najgorsze jest to, ze nie wiem co dalej robić bo trzeci raz tej samej, awaryjnej lokówko-suszarki kupować mi się nie chce. Czy ktoś może polecić mi sprzęt który po pół roku nie będę musiała oddawać do reklamacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfd
jezeli wypada wam szczotka tak jak mi to zgloscie reklamacje, wymienia wam uszkodzona koncowke na nowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×