Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja mam takie pomysly

NIEBANALNE pomysły na prezenty dla KOBIET

Polecane posty

Gość a ja mam takie pomysly

tu wpisujcie niebalnalne pomysly na prezent dla kobiet. innymi slowy pomysly w stylu: - bielizna - perfumy - bizuteria - ubranie - kosmetyki ODPADAJĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otytotytyty
gadzety z sexshopu np wibratory pejcze itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
mi się podobał wypad do spa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio dostałam
niezaliczający się do Twojej listy prezent - słuchawki do kompa. Lubię słuchać głośnej muzyki, a jak się mieszka z rodzicami to nie zawsze jest to możliwe. Słuchawki od mojego chłopaka rozwiązały ten problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysly
romantyczny weekend, tydzien, miesiac w jakims fajnym miejscu romantyczn kolacja w jej ulubionej restauracji zasypanie jej platkami roz karnet na zabiegi w ekskluzywnym gabinecie kosmetycznym samochod dom nie chcesz bizuterii ale to zawsze jest dobry prezent dla kobiety, zwlaszcza brylanty wykupienie abonamentu w agencji sprzatajacej mieszkania, na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depliator
mnie facet dał depilator był to super prezent, powiedział że chce aby jego kobieta miała zdrowe nóżki, bo ja ciagle sie żyletka zacinałam. albo telefon komórkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zabrać kobietę w jakieś super miejsce albo zafundować niezapomnianą atrakcję, typu jakiś skok ze spadochronem. Chociaż to jest dość droga przyjemność, więc można by było pomyśleć nad czymś bardziej dostępnym jak lot widokowy. Ja mam plan żeby namówić mojego faceta na coś takiego. On dostał ode mnie przejażdżkę sportowym autem. Właśnie na stronce www.devil-cars.pl widziałam że mają takie loty wiatrakowcem. Ja to chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie ucieszyla z jakiegos fajnego weekendu w spa:), na bogato: do Paryzu lub Mediolanu, biedna wersja: gdzies nad morze lub na mazury. Ekskluzywny hotel, jakies relaksacyjne masaze: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele ciekawych pomysłów na prezent można znaleźć w serwisie cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cen wielu sprzedawców. Mnóstwo ofert w atrakcyjnych cenach, dużo taniej niż w tradycyjnych sklepach i wszystko w jednym miejscu, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×