Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia*

Przyprawa do kawy i deserów KAMIS

Polecane posty

Gość Asia*

Widział może ktoś ten produkt w jakimś sklepie? Przeczytałam o nim ostatnio w czasopiśmie ale nigdzie tego jeszcze nie widziałam. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzzz
Widziałam na stronie kamis. Skład ma zachęcający, ale też tego nie widziałam na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia*
Właśnie... może być ciekawym urozmaiceniem na Święta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
ciekawe jaki ma sklad chemiczny, pewnie taki "wyborny" jak inne produkty kamisu :P nastepny chwyt zeby wyciagnac od ludzi forse za bubel :D przyprawy do kaw i deserow to cukier i rozne przyprawy korzenne, jakby ktos nie wiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkrywca
o rzesty// no i co z tego? ameryka już odkryta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tę przyprawę
słoiczek jest z młynkiem. Używam głównie do kawy. Pychota. Jeśli ktoś lubi tego typu aromaty i smaki, to polecam. A dodatkowo też polecam herbatkę Lipton o nazwie "Christmas Tee". 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoiczek z młynkiem, stoi na stoisku z kawą i kosztuje ok 8,50 zł :))) podnosi smak kawy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie czy warto kupowac? ja zawsze sobie dosypuje szczypte imbiru cynamonu albo kardamon:) chyba ze ma naprawde niepowtarzalny smak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zgupiałam za namową reklamy i kupiłam tą przyprawe.To cynamon,kardamon,cukier (jakiś tam), gożdzik i jak dla mnie to jest beznadziejna rzecz.jest.Koszt to ok 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos lubi kardamon, wanilię, cukier kandyzowany, cynamon i gozdziki w kawie to polecam ja wczoraj nabyłam i jestem zadowolona nada się też do ciasteczek, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakują mi bardzo przyprawy które sprzedaje sklep NMR (nmr.com.pl). Nie wiem na czym to polega ale dużo lepsze są niż te które dotychczas kupowaliśmy do domu w marketach. Zwłaszcza przyprawy do kanapek, jajecznicy, czy ostatnio też odkryłem do kawy – bardzo smaczna. Mała rzecz, a totalnie taka posypka potrafi dodać smaku potrawie, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×