Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Not Yet Pregnant

Sprawdzony ginekolog w Chicago

Polecane posty

Gość Not Yet Pregnant

Czesc dziewczyny; czy moglbyscie polecic mi dobrego ginekologa w chicago? P.S. bardzie odpowidal by mi (poludnie) South Chicago czy ktoras z was kozystala z porad dr. Urgacza lub Dr. hmm tego co ma gabine blisko Gilmartu Dziekuje ogromnie i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, pewnie Cie wystraszylysmy z tamteg Topicu. Tam sa naprawde fajne Dziewczyny, zajrzyj jutro, Ktoras napewno Ci pomoze. POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not Yet Pregnant
dziekuje :) na 100% zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicago
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, z tymi ginekologami to jest chyba tak jak sie mowi, ze kazdy swego chwali, ja np chodze do dr szczupaka i jak do tej pory nie mam do niego zadnych zastrzezen, chodzi do niego tez pare dziewczyn z tamtego topicu, ale sa osoby ktore go nie lubia co jest chyba zrozumiale bo zdania zawsze na ten temat beda podzielone, slyszalam tez, ze wiele dziewczyn m.in magda125 chwali sobie dr danek...swego czasu gdzies tam na samym poczatku tego topicu dziewczyny prowadzily dyskusje na temat ginekologow w chicago, przejrzyj te posty z samego poczatku a na pewno cos znajdziesz...poza tym chyba jestem tu za krotko azeby moc cokolwiek doradzic pozdrawiam i zycze szczescia w poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Urgaczu sluszalam niezbyt pochlebne opinie, moje kuzynka u niego rodzila. Moje siostra natomiast chodzi do dr Kelly. Nestety nie honoruje ona ubezpieczenia publicznego, ale jest bardzo kompetentna i siostra bardzo ja sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not Yet Pregnant
prosze podajcie mi jakis namiar na dobrego ginekologa :) dziekuje to dla mnie wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda M jak Malina
tez jestem z Chicago i tez potrzebuje dobrego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not Yet Pregnant
czy zadna z was nie mogla by mi pomoc ??? naprwde prosze pomozcie mi znalez dobrego ginekologa w chciago :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Not Yet - to jest tel do Szczupaka 847-5936600 i wejdz na strone www.polskiginekolog.com tam tez sa dokladne namiary do niego. Ja do niego chodze, wiec tylko te namiary moge ci podac. Innych ginekologow w Chicago po prostu nie znam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not Yet Pregnant
dziekuje :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduska
hej czy ktoras z pan moze mi podac tel do dr.Danek slyszalam,ze ona jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urzula123
Dziewczyny wystrzegajcie sie tego ginekologa kolo Gilmartu DR.Ryszarda Marchela jest niekompetentny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofkaaa
Urzula123 czy mozesz napisac dlaczego trzeba wystrzegac sie tego lekarza? Ja jeszcze slyszalam o dr Mazurku, jesli ktos byl u niego bardzo prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula1010
ja chodze do dr. Aniola, jestem bardzo zdowolona, prowadzil mi ciaze kiedys bylam u Urgacza, nawet OK nie polecam dr. Mianowskiej , bylam bardzo rozczarowana wizyta i sposobem podejscia do mojej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją ciążę prowadził dr Mazurek, przeprowadził również cesarkę, jestem bardzo zadowolona, również moje dwie koleżanki rodziły u niego i wszystko przebiegło sprawnie co do Marchela słyszałam niepochlebne opinie ale tak naprawde to nic konkretnego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam dr szczupaka prowadzil mnie w pierwszej ciazy i jestem bardzo bradzo zadowolona a teraz sie staramy o drugie wlasnie zrobilam sobie u niego wszystkie kontrolne badania i nadal sie nie zmienil jest dalej bardzo uprzejmy mily a z drugie strony rzeczowy i konkretny i wie co mowi bardzo jestem z niego zadowolona i serdecznie go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dr.koziol? czy ktoras z was u niego byla? jaki on jest? padaja wszystkie inne nazwiska tylko nie jego...hmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trakcie zmany lekarza prowadzacego moja ciaze. Eczesniej bylam u Aniola. Jest nieodpowiedzialny, praktycznie wyrzucil mnie z gabinetu, poniewaz moje ciaza ma troche komplikacji;) Zastanawiam sie nad pojsciem do Szczupaka wlasnie. Slyszalam rowniez dobre opoinie o Korneli Krol. Czy ktos cos moze powiedziec na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollolllola
dziewczyny, zabijecie mnie ze sie wcinam, ale mam pytanie niezwiazane kompletnie z tematem do kogoś kto mieszka w stanach. dostalam 'notice of levy' z urzedu skarbowego w Masachusetts - chodzi o podatek dochodowy, i tam mam wymienione w tabelce: tax type, period end date, assessment date, assessment amounts, statutory addtions, balance due. Powiedzicie mi co znaczy to drugie: period end date??? czy chodzi o okres za który jest ten podatek czy co, no bo doslownie to: data konca okresu... jak to rozumiec? a statutory additions to to samo co interest (odsetki)??? prosze, podpowiedzice, nie z nam nikogo w stanach a musze pilnie przetłumaczyć zeby to zrozumial ktos po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz za soba pierwsza wizyte u ginekologa :D fiu... nie bylo tak zle jak myslalam :P jak na 1 raz musze powiedziec,ze dr.Mariusz Koziol zrobil na mnie wrazenie! Byl bardzo delikatny! i przy okazji bardzo sympatyczny,dobrze sie z nim rozmawialo :D Ciesze sie,ze to on bedzie mnie prowadzil i mam nadzieje,ze piszac tutaj same pozytywy nie zapesze...pozdrawiam i zycze powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie_spokoj
z tym Szczupakiem to ja juz wole animal doctor...tak Krol jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dlaczego szukasz ginekologa
z Chicago na polskim forum??? Myślisz, że polski ginekolog będzie lepszy od lokalnego? Bzdura. Znasz angielski, jak mniemam, to wejdź na jakieś lokalne forum dla mieszkańców Chicago i tam amerykanki polecą ci jakiegoś tamtejszego, nie imigranta, który może okazać się tysiąckroć lepszy od niejednego Polaka (wśród których zresztą nie możesz nawet przebierać). Czasami ta bezradność Polek na emigracji jest porażająca... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To samo się tyczy Ollolllola
która zamiast zwyczajnie zadzwonić do informacji lokalnego "urzędu skarbowego" i zasięgnąć języka tamże, to pyta na POLSKIM FORUM. No Boże drogi... Nie bój się na pewno jest toll free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollolllola
widocznie wole sie dowiedzieć od zwyklego obywatela w stanach bo do urzedu nie moge sie dodzwonic od kilku dni, i co - jak sie uda i mnie 50 razy przełączą to mam spytać: co to znaczy??? jak nie możesz pomóc to daj sobie spokój, nie znasz sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ollolllola
"widocznie wole sie dowiedzieć od zwyklego obywatela w stanach" Wiesz, tam u góry chodziło o to, że prawdopodobieństwo znalezienia "obywatela w stanach" jak go określasz, jest o wiele niższe na POLSKIM forum, niż lokalnym dla mieszkańców MA. A na chłopski rozum, to o co tam wyżej pytasz jest zwyczajnym końcem okresu rozliczeniowego i nie trzeba być niewiadomo jakim specjalistą podatkowym, żeby na to wpaść. Więcej zaradności życiowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to drugie to dodatki
ustawowe które, jeśli narosną, podatnik musi zwrócić państwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollolllola
po pierwsze, na TYM topiku akurat wypowiadają sie mieszkanki Stanów więc nie wiem czemu sie tak burzysz, bo pytanie dotyczyło gina w Chicago a nie w Koziej Wólce. Dlatego zaryzykowałam skierowanie pytania do nich a nie do Polek w Polsce. A po drugie - więcej życzliwości bo nawet jeśli w Twoim mniemaniu jestem tępa i beznadziejna, to możesz sobie tak pomyśleć, twoje prawo, ale skoro wiesz co to jest i znasz odp na moje pyt, to można to napisać bez uszczypliwości. Ja to wlasnie tak przetłumaczyłam ale chciałam sie upewnić. Każdego kto o coś pyta traktujesz jak życiową niedorajdę czy tylko mnie? u mnie jest taka zasada, nie chcesz pomóc to sie nie odzywaj, nie masz nic do powiedzenia w temacie, ok, nie mów. A nie wchodzic tylko po to by kogoś zjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollolllola
dzięki, z dodatkami tak samo zrobilam, nie tłumaczylam jako odsetki, bo na to jest osobne slowo, tyle ze nie wiedzialam czy to sie jakoś inaczej nie nazywa niz po prostu doslownie 'dodatki ust.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×