Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Not Yet Pregnant

Sprawdzony ginekolog w Chicago

Polecane posty

Gość do ollolllola
Tak się składa, że jestem Polką z Polski i to właśnie ja ci to przetłumaczyłam. „Nie ma za co” zresztą. I nie, nie byłam uszczypliwa, tylko sugerowałabym przerzucenie się na lokalne forum MA (takie wiesz... operujące na lokalnym serwerze, a nie będące wątkiem Kafeterii). Ja wiem, że ciężko się ludziom odzwyczaić, ale powinnaś (tak ty, jak i dziewczyny szukające tu ginekologów) zacząć być bardziej TAM, niż TU, jeśli wiesz co mam na myśli. Nie bierz tej wypowiedzi jako uszczypliwości, tylko szczerą, poważną radę - po prostu musisz się przełamać i skonfrontować z tamtejszym społeczeństwem, tamtejszymi realiami i zintegrować z lokalnymi ludźmi, wreszcie to właśnie do nich kierować podobne pytania. Wierz mi, że wszędzie się znajdą jacyś otwarci ludzie. Teraz mieszkasz TAM, nie TU więc dobrze by było przestać się udzielać TU, a zacząć właśnie TAM. No nic, mam nadzieję, że się mocno nie gniewasz. Życzę powodzenia z tymi podatkami, tak czy inaczej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollolllola
po pierwsze to podziekowałam, chyba ze ten drugi post nie był Twój. Po drugie widać ze źle mnie zrozumiałaś, GDZIE JA NAPISAŁAM ZE MIESZKAM W USA?????? Mieszkam w Polsce, musiałam to szybko przetłumaczyć, miałam pewne watplwosci (choć jak sie okazało Ty przetłumaczyłaś tak samo jak ja) wiec spytalam dziewczyn które mieszkają w stanach. i nie gniewam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiezoltyser
To ja o doktor Danek, do ktorej chodzilam od kilku lat, bardzo jestem rozczarowana ze od kiedy zajela sie zabiegami kosmetycznymi (laser, usuwanie wloso, przebarwien skory) mniej czasu ma dla pacjentow i sie juz na nich nie koncentruje, ostatnia moja wizyta polegala na tym, ze umowiono mnie na ta sama godzine z tlumem innych i zostalam przyjeta po 2 godzinach w poczekalni, wizyta trwala 10 minut i nie mialam nawet czasu by popytac o rzeczy, ktore byly dla mnie wazne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby123
Ja chodze do dr. szczupaka i juz mam paru ginekologow za soba ale on jest swietny , ma dla ciebie czas, odpowiada na wszystkie pytania i jego wizyty sa przyjemne>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moze ktoras z Was chodzila do dr. Iwony Wolny? Wybieram sie do niej z moja ciaza i troche sie obawiam bo nic o niej nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdma
ja chodzilam do dr. Wolny jest ok, ale polecam Ci sie do wizyt przygotowac. Jest bardzo zajeta i wizyty przebiegaja szybko, wiec najlepiej wszystkie pytania sobie zapisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech tam
Ja nie lubie dr Iwony Wolny, chodze do dr Toig'a w downtown. Byl "Doktorem Roku", swietne ma opinie, zna sie na rzeczy. Przyjmuje prywatnie, jak i w Northwestern Hospital. Przed wizyta badanie moczu obowiazkowe i w cenie wizyty, ale czeka sie na niego dlugo... czasami godzine w poczekalni, bo ma operacje, czy inne baby go trzymaja w gabinecie za dlugo. Mialam u niego zabieg wyciecia kawalka szyjki macicy i przyznalam sie ze wstydem, ze ze strachu mam rozwolnienie. :) Powiedzial, zeby sie nie przejmowac, ze "ma nadzieje, ze przygody nie bede miala na fotelu". Jest delikatny, wytlumaczy, daje dobre porady np. dot. dildo's, czy lubrykantow. Raz dostalam od niego probke leku za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erytrocyt
Ja nie znam dr Wolodko ale z czystym sumieniem polecam wszystkim paniom dr Yvonne Wolny. Jest FANTASTYCZNA. Rodzilam u Niej drugiego Synka. Podczas ciazy opiekowala sie nami bardzo troskliwie i pomimo nadcisnienia urodzilam zdrowe Dzieciatko. Cenie dr Wolny przede wszystkim za takt, profesjonalizm i traktowanie ludzi z szacunkiem. Przez cala ciaze czulam, ze urodzenie zdrowego dzieciatka przeze mnie to wspolny cel lekarza i mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margocha
ja rodzila dwoje swoich dzieci u Dr Wolny i musze powiedziec ze jest swietnym i oddanym lekarzem. Polecam ja innym pacjentkom, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cszy sa jakies inne opinie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilam swojego czasu do Danek ,ale slyszalam ze ona to tylko tekarz rodzinny nie ginekolog wiec w razie jakis komplikacji przy porodzie to ona nie moze zrobic cesarki na przyklad:( ona glownie skupia sie na botoksie wiec dla pacjentki takiej jak ja ,ktora przyszla np.na cytologie i ogolna katrole TYCH spraw za duzo czasu to nie ma :( Dlatego przenioslam sie do Krol z ktorej jestem bardziej zadowolona,gdyz jej ona GINEKOLOGIEM i ma zupelnie inne podejscie do sprawy niz Danek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yankee
Vip Mam nadzieję, że będziesz miała lepsze doświadczenia z Król niż ja, bo dla mnie była okropna!! Obecnie chodzę do Dr. Bujewskiego w Resurrection Center i jestem bardzo zadowolona, cudowny facet, jego partner jeszcze lepszy (dr. Paul). Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze sie na tej Krol nie przejade jak to sie mowi:)jakos nie jestem przekonana do faceta ginekologa,bylam kiedys u takiego jednego i zle wspominam (nie mial odpowiedniego podejscia do takiej przestraszonej pierwsza wizyta dziewczyny jak ja ,bylam wtedy:()Z kobieta jakos tak mi latwiej porozmawiac na rozne kobiece tematy:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakim*
Ja bylam dwa razy u Szczupaka olal mni kompletnie sam nie wiedzial co mi jest za dwie wizyty zaplacilam prawie 600 $ i kazal mi jeszcze przyjsc na trzecia ale nie pojawilam sie juz u niego nie mial dla mnie czasu poswiecil mi doslownie 5 minut na kazdej wizycie gdy powiedzialam ze mam jeszcze pytanie powiedzial ze zaraz przyjdzie ale zamiast niego przyszla asystentka i tyle pana doktora na oczy widzialam jeszcze zaden lekarz mnie tak nie zignorowal jak pan Szczupak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carrie&jack
Witam! Nie polecam dr. Szczupaka! Każda moja wizyta kosztowała mnie bardzo dużo nerwów. Został on mi zarekomendowany przez moja rodzinę. Dwie pierwsze wizyty były prawie idealne ale kazda następna to już porażka. Biuro prowadzone jest przez pielęgniarki które nie wiedzą co robią. Raz pomyliły Sie nawet z moja karta na która wezwały inna pacjentkę. Jedną z pielęgniarek robiła mi badania I za 2 dni ta sama osoba pytała Sie mnie czy miałam robione badania. Poprostu mnie nawet niepamiętala. Czas spędzony w poczekalni jest stanowczo za długi, przeważnie od wejścia do poczekalni I wyjścia jes to od 1.5 do 2 godzin a I czasem więcej, a sam lekarz poświęca nie więcej jak 5 z 10 minut. Tak że osobiście nie polecam gabinetu Dr.Szczupakajak I jego samego. Pacjentki są traktowane jak przedmioty na których można zarobić. A gdzie etyka lekarska !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carrie&jack
Witam! Nie polecam dr. Szczupaka! Każda moja wizyta kosztowała mnie bardzo dużo nerwów. Został on mi zarekomendowany przez moja rodzinę. Dwie pierwsze wizyty były prawie idealne ale kazda następna to już porażka. Biuro prowadzone jest przez pielęgniarki które nie wiedzą co robią. Raz pomyliły Sie nawet z moja karta na która wezwały inna pacjentkę. Jedną z pielęgniarek robiła mi badania I za 2 dni ta sama osoba pytała Sie mnie czy miałam robione badania. Poprostu mnie nawet niepamiętala. Czas spędzony w poczekalni jest stanowczo za długi, przeważnie od wejścia do poczekalni I wyjścia jes to od 1.5 do 2 godzin a I czasem więcej, a sam lekarz poświęca nie więcej jak 5 z 10 minut. Tak że osobiście nie polecam gabinetu Dr.Szczupakajak I jego samego. Pacjentki są traktowane jak przedmioty na których można zarobić. A gdzie etyka lekarska !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę wam życia w stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja rodziłam u dr. Urgacza i jestem bardzo zadowolona z przebiegu porodu. Bardzo dokladnie i spokojnie wszystko tłumaczyl mi, co mam robic. Czulam sie bezpiecznie. Natomiast troszke bylam rozczarowana samym prowadzeniem ciązy, gdyż Pan doktor zawsze mial bardzo duzo pacjentek i wizyta u niego przebiegala doslownie 5 minut. Do tego posiadal stary sprzet, USG w walizce, nawet nie mam zadnego pamiatkowego zdjecia USG (tylko takie dokladne robione w polowie ciąży, ale to było robione w szpitalu na zlecenie doktora). Jak mierzył puls dziecka, to musial kilka razy pomachac sprzetem, bo cos nie tak dzialal. Bylam zbulwersowana tym, ze posluguje sie tak starym sprzętem. Za niedlugo planuje drugie dziecko i sama nie wiem co robic, do kogo chodzic - do Urgacza, bo pomimo wszystko, jestem zadowolona z porodu i z tego, ze zawsze odpowiadal na moje pytania, czy też isć do Szczupaka, co do ktorego slyszalam sprzeczne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem. Pierwszą ciążę prowadził mi dr Urgacz, ale nie jestem do końca zadowolona z jego praktyki. Szukam lekarza, który poprowadzi moją drugą ciążę. Czy ktoś może mi coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzilam u doktora Koziola. Zakladal mi również spirale po porodzie i naprawde polecam go jako lekarza. Na tomomiast dr. Urgacz to dla mnie same zle wspomnienia! Niekompetencjia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość cccccc
Nie polecam Anioła. Za nim do niego trafiłam czytałam różne opinie i dałam się zwieść bo wydawało mi się, ze wykształcony w Polsce lekarz to dobry specjalista. Początkowo nic nie zapowiadało problemu choć nigdy nie był miły w trakcie wizyt. Zawsze namawiał na cytologię i myślałam, ze to w dobrej wierze i profilaktyka nie zaszkodzi. Dziś żałuje, ze go wybrałam. Miałam robione badania niedługo wcześniej wszystko było dobrze u niego w gabinecie okazało się ze mój stan jest zły i szybko muszę wykonać dodatkowe drogie i bardzo bolesne badania które przeprowadzal u siebie. W trakcie badania robił komentarze, ze to wyglada okropnie, ze czegoś takiego nie widział, ze musi pobrać więcej próbek. Stan niemal nowotworowy. Później urządził pogadankę na temat leczenia jakie wdroży po wynikach, i ze mogę mieć trudności z donoszeniem ewentualnej ciąży. W trakcie diagnozy poinformowałam ze zmienię gabinet ze względu na wyjazd. Jakie było moje zdziwienie kiedy po kilku dniach otrzymałam tel ze jestem prawie zdrowa. Jeszcze większa przykra niespodzianka były telefony z jego biura o konieczności dopłaty do badań które wykonane były dużo wcześniej i ja miałam pokwitowania zapłaty. Straszono mnie sądem choć dobrze wiedział ze w Chicago nie mieszkam. Po rym wszystkim poszłam do innego gabinetu nie mówiąc o tym co mnie spotkało okazało się ze moje wyniki są dobre. Stan o jakim on mówił powstaje kilka lat i tez tyle się cofa. Byłam w szoku. Nie polecam. Wiem, ze wiele Półek do niego chodzi i pewnie wykonuje dodatkowe badania choć nawet nie wie tak jak ja ze nie musi. Najgorsze doświadczenie jakie miałam z lekarzem w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×