Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKuci kuci

Sukienka na studniówke - moze byc?

Polecane posty

Gość mmmm........
moze byc ale wez sobie czarny gorset i srebrny dół bo wszyscy pewno beda w czerwonych albo bordowych:) a ta czarno srebra jest ladna i tak inaczej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to się wszystko zmienia
tylko nie wiem, czy na lepsze czy na gorsze moja kreacja stódniówkowa to była: biała bluzka i czarna spódnica 11 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKuci kuci
bo ładnie wygląda... wiec mozna isc z tak mocno rozkloszowanym dolem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kiecka bardziej pasuje dla Pani młodej (np. na drugi dzień), teraz jest dużo fajnych kiecek do kolana... Przejdź po jakimś centrum, napewno coś znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKuci kuci
wlasnie problem mam w tym ze potrzebuje cos dlugiego... jestem swiadoma tego ze mam krzywe nogi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno chcesz iść w takiej ogromniastej sukni? Te na stronie wyglądają prześlicznie, ale czy nie są ciut zbyt pełne przepychu ( i objętości ;) ) na bal studniówkowy? Będziesz wyglądać jak księżniczka lala. Jeśli Twoje koleżanki też mają zamiar wybrać stroje tak pełne przepychu i do tego stopnia balowe to ok, ale może lepiej wybrać elegancką kreację wieczorową, zamiast sukni balowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragiczna!!! dziewczyno kto chodzi w gorsetach na studniowke? same wiesniary i tacy co chodza na rynek zebysie ubrac! miej troche klasy i wygladaj inaczej... chyba ze mieszkasz w miejscowosci ze gorsety sa \"na topie\"... brrr, tragedia i jeszcze raz tragedia... chcesz byc taka jak wszystkie? wmieszac sie w tlum? zreszta Twoja sprawa, nigdy w zyciu bym sie tak nie ubrala i mysle ze wiekszosc dziewczyn tez nie! milej zabawy zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa! Toćto suknia dla panny młodej a dla niektórych to może nawet zbyt przepychowa! Jest cała masa ślicznych sukienek - długich! - za to skromnych, z elegancką, nie \'narzucającą się\' ozdobą, jest cała masa, wystarczy dobrze poszukać. Taka sukienka byłaby dla Ciebie dobra na baaardzo uroczystą imprezę - jeszcze lepiej niż wesele... na pewno nie na studniówkę. Popytaj w co ubierają się koleżanki, jeżeli one także planują się ubrać tak WYBUJALE i idealnie, to proszę bardzo... ale jeśli większość z nich planuje skromne, delikatne stroje, to dlaczego chcesz akurat tak bardzo rzucać się w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkuci kuci
dobrze.... wzielam sobie wszystkie rady do serca... ale strasznie zależy mi na sukience z kółkami na dole bo ślicznie to wygląda... jeśli będzie prosta, delikatna i rozkloszowana na dole - moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrno-czarna piękna jest...
tak jak piszą - wszystko zależy od tego, jaki jest trend w Twojej szkole - żebyś na tle innych nie wyglądała jak matrona. A teraz się takie suknie balowe na studniówki nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkuci kuci
wiesz co ogladalam zdjecia z innych studniówek... i nie wszyscy oczywiscie maja takie sukienki... ale jest duzo takich osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tańców
trochę nie bardzo... ale srebrno-czarna piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam nadzieje
ze jednak nie kupisz tej balowej :-0 po pierwsze juz nie modne, po drugie na studniowce mozesz sie ciezko zdziwic!! Lepsza prosta, czarna, lub inny kolorek, moze mini? z dekolcikiem? TYLKO NIE TA BALOWA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Moim zdaniem to kiepski pomysł ubierać taką suknię na studniówkę, chociaż wersja czarno-srebrna mi się podoba. Mimo to nigdy nie zdecydowałabym się na wystąpienie w niej. Możesz wybrać coś bardziej klasycznego, niekoniecznie z gorsetem- bo tych to już chyba przesyt. Tyle jest teraz sukienek. Długich także- więc spokojnie zakryjesz nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
tandeta...... jak na slub lub conajmniej na bal sylwestrowy w sobieskim.... sory ale dla mnie brak gustu. z reszta do tanich ta kreacja nie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jjjjezu
Przeciez to jest BAL studniowkowy. Co wy zlego widzicie w tych sukienkach? Moj tata jest kamerzysta i co roku zdąze sie naogladac troche studniowek;) Jedno czego nie polecam, to mini. W takich sukienkach (jak podala autorka) pojawia sie wiele dziewczyn, przeciez kazdy chce wygladac wtedy wyjatkowo. Ale decyzja jest twoja. No i o gustach sie podobno nie dyskutuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
hahahah no i wez przeczytaj to co napisalas. w takich sukienkach przychodzi wiele dziewczyn, a kazda chce wygladac wyjatkowo hahaha noooo naprawdse, wyjatkowo, ale tandetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jjjjezu
Nie mowie, ze w takich samych, ale ze w podobnym stylu. Ok, ide juz, bo na tym forum zawsze sie znajdzie ktos, z kim nie za bardzo chce sie gadac. Prostactwo, ech... :) Pozdrawiam autorke, milej zabawy na studniowce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
zwała, prostakiem nazywasz kogos kto ma inne zdanie niz twoje. powodzenia w pojmowaniu swiata i ludzkosci. obys sie nie obudzila z reka w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co te klotnie...jesli dziewczynie podoba sie ta sukienka to nie widze problemu aby w takiej poszla:)sa gusta i gusciki-jedno jest pewne w takiej balowej sukience(o ile ktos lubi taki przepych)mozna sie spokojnie pokazac na studniowce:), szczerze mowiac o wiele bardziej podoba sie taka kiecka niz sukienka ledwo zakrywajaca to co zakrywac powinna..nie jestem pruderyjna ale to co czasami sie dzieje to po prostu masakra...dupa na wierzchu cyce ledwo sie mieszcza i to ma byc ladne??.... polowa dziewczyn wyglada jka spod latarni...sama mialam kilka lat temu studniowke i bylam w sukience z gorsetem co prawda nie az tak strojnej ale nie uwazam aby to byl obciach o ile sukienka jest ladna...takze droga autorko jesli tobie podoba sie taka sukienka to kupuj smialo i nie przejmuj sie zdaniem innych osob bo to ty bedziesz ja nosic i to tobie ma sie podobac:)a wszystkim nie dogodzisz nigdy,tak wiec patrz na siebie i zycze udanej zabawy:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piszcie że coś jest brzydk
ie tylko dlatego że Wam się nie podoba!to kwestia gustu. Lepiej chyba napisać"mi się nie podoba". Mi wiele rzeczy sie nie podoba a inni uważają je za ładne.I tak już jest. Studniówka to Bal, więc suknia balowa może być, ale i na bale kobiety ubierają się mniej formalnie. Mnie za to denerwują suknie kolorowe. To nie jest zwykły bal, to studniówka i wg. mnie powinien mieć formę bardziej oficjalną-sukienki w kolorach ciemnych-no może nie az tak jak kiedyś, ale żeby tę uroczystość odróżniało coś od zwykłego balu-jednego z wielu. To oczywiście tylko moje zdanie. I na koniec troszkę uszczypliwie:dziewczyny sukienki się nie UBIERA-sukienkę się ZAKŁADA. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
wciska reklamy swoich aukcji na allegro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×