Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m.p

Czy jest cos gorszego od miłosci bez wzajemnosci??

Polecane posty

Gość gość
ja nie spotkalam milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie ktos podoba ale bez wzajemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc bez wzajemnosci to cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukajcie sobie kogoś, kto odwzajemni waszą miłość i nie róbcie z siebie cierpiętników. Trzeba godzić się z tym, że w życiu nie dostaje się tego, co chciałoby się dostać. Często ta wielka nieodwzajemniona miłość tylko dlatego jest wielka, bo jest nieodwzajemniona. Gdyby taka nieszczęśliwa kochanka wzięła ślub z obiektem swoich westchnień, po kilku miesiącach małżeństwa widziałaby już tylko jego wady. A tak przez lata można cierpieć i karmić się marzeniami, jak to razem byłoby nam dobrze i jaka byłabym z nim szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt inny mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty masz kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coś gorszego. To wzajemność bez miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rak. I jak ci sie wlosy lonowe wkreca w rozporek. Boze swiety, jak to boli:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wróżby miłosne i tematykę pomocy w powrocie chłopaka to szczerze polecam wróżkę z portalu wrozkadiana.pl ma niesamowity dar, a w dodatku potrafi wesprzeć na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie miłości. Jest coś gorszego, odwzajemniona miłość Ale nie możliwa. Nie ten czas i miejsce. I tak musisz z tym żyć kilka lat, zaakceptowac ten stan.. To baardzo trudne i wkanczające psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem kiedyś zakochany bez wzajemności w pewnej dziewczynie. W moim przypadku czymś gorszym od miłości bez wzajemności do tej dziewczyny byłoby odwzajemnienie przez nią mojej miłości i życie z nią w związku małżeńskim. Przekonałem się o tym już po tym jak dostałem od niej kosza. Po pierwsze-4 lata po odrzuceniu mnie przez nią poznałem śliczną dziewczynę, która urodą i figurą o niebo przewyższała obiekt mojej nieodwzajemnionej miłości. Po drugie - po kilkunastu latach po odrzuceniu tamta pierwsza bardzo, ale to bardzo utyła. Byłbym załamany gdybym miał taką żonę. Po trzecie-po tym jak w wyniku odrzucenia, w trybie przyspieszonym opadły mi klapki i zdjąłem różowe okulary okazało się, że tamta pierwsza drażniła mnie stylem bycia, sposobem wypowiadania się i swoimi dziwactwami. Podczas zauroczenia i zakochania ja tych wad w ogóle nie zauważałem. Odrzucenie przez nią mojej miłości okazało się dla mnie wybawieniem,dzięki któremu kilka lat później spotkałem miłość mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:09 dokładnie tak. To jest jak rak duszy, wyżera i trawi od środka, aż do wyczerpania psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie bez zdrowia jest gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×