Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fenyloetyloamina

Jestem nowa na forum, jakie są szanse, że się wbiję w klimat?

Polecane posty

Gość to jest tak
hahaha przyjaźnie na kafe! to się uśmiałam! Tutaj chodzi o to żeby dopieprzyć komuś maxymalnie i samemu jakoś ujść z życiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranż metylowy
która fenylo jest prawdziwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranż metylowy
mi też plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem tutaj jakoś od miesiaca. Ba, nawet nie! Tak sobie czytam, czasami się w ogole nie wypowiadam, a czasami z nudow coś napiszę, ale jest coś, co przyciąga ;) Co do podszywek, to je uwielbiam :) Nie probowalam się podszywać, bo chyba mi by to nie wyszło, ale są naprawdę niezłe. Też bylam ciekawa, czy są jakieś spotkania w realu :) Fajnie byloby pogadać o pierdolach w dużym gronie kobiet ;) Wiem, ze jest jakaś stronka jak rupieciarnia, tam się znają live, ale jak już się znaja, to i raczej ignoruja wypowiedzi innych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l I małe l i duże I
ot co! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej podszywacze mnie nową moglibyście oszczędzić....naprawde niewiem jak to robicie i ok nie chcę wiedzieć ale dajcie już sobie siana:p ale widzę że rzeczywiście panująca tu zasada to pojazd po każdym i po całości...specyficzne to miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde ty masz super mile przywitanie;) nikt cie nie wyzywa, nie pisze w twoim imieniu ze \"obciagasz z polykiem itd\":) juz masz zahaslwane chyba wszytskie wariatny na podszyw, wiec mozesz byc spokojna, chyba ze \"siostrom\" sie bedzie nudzic:P hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×