Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jukatanka

SYLWESTER - Jak go spędzić? Poledzcie jakis fajny POBYT SYLWESTROWY!

Polecane posty

Gość gość
Zobacz sobie tutaj gorzelanny.pl. Świetne miejsce na Sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My spędzamy sylwestra w Warszawie, ale idziemy na bal do Rozdroża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary, zobaczcie tutaj - https://www.zielonapolana.com.pl/sylwester_2017.php Impreza w górach to gwarancja mega klimatu - coś totalnie innego, niż spotykamy w miastach. Inne jedzenie, inna muzyka, inna otoczka. Uwielbiamy tam jechać na tych kilka dni w roku - wyjątkowe przeżycie. Cudowny kulig, pieczenie prosiaka, wypady w góry i atrakcje dla dzieci. Niby tylko kilka dni, a zawsze mega chętnie tam wracamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię domówkę u siebie. Mam być sporo osób bo dość dużą grupę znajomych mam. Zamówimy jakiś katering by nikt gotowaniem nie musiał się zajmować. Puścimy muzykę i będziemy się bawić. Niedawno sobie z megascena.pl kupiłam zestaw do karaoke to też będzie atrakcja jak zaczniemy śpiewać. Na pewno nudno nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domówki są fajne, ale my w tym roku chcemy gdzieś wyjść, stąd pomysł na sylwestra w hotelu, chcemy poszaleć na balu sylwestrowym. Tu więcej szczegółów http://hetman-luszczow.pl/bal-sylwestrowy/ to hotel pod Lublinem. Już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaWencel
ja polecam bieszczady . Odpoczniecie blisko natury ,a z pensjonatów polecam Dom Gościnny Borsuczyna . Ceny są przystępne . Tylko ja nie wiem czy tam jeszcze są wlne miejsca . Zawsze można przedzwonić i się dopytać ;) moze akurat ktos zrezygnował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel Klimek SPA Złockie
Wszystkim szukającym cudownego i magicznego miejsca na powitanie Nowego Roku polecamy zapoznanie się z ofertą "Sylwestra w stylu weneckim" organizowaną w Hotelu Klimek****SPA. Pobyt w samym sercu Złockiego w Muszynie, przepiękne ośnieżone widoki oraz masa atrakcji na pewno na długo nie dadzą o sobie zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlejn

A u nas w tym roku Szklarska Poręba i dom Pod Koziołkami. Wymyśliliśmy sobie sylwestra w górach i bardzo się na niego cieszymy. Od lat nie spędzaliśmy tego wieczoru w ten sposób. Nie dość, że góry to jeszcze bal w hotelu. Ostatnio albo były domówki albo sylwester przed tv 😄 Odmiana zatem wskazana i dlatego nie mozemy się tego doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Na takie wydarzenia szczególnie jak jest więcej osób to fajnie jest zamówić jakiś catering (np Arts tak jak my ostatnio) w sumie fajnie jak kazdy coś przynosi ale większość idzie na łatwiznę i przynosi chipsy. A na taki catering można się złożyć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alda

Nam zamarzył się bal przebierańców, więc jedziemy do Milicza do hotelu Libero na bal w stylu lat  lat 20 i 30-tych, to moje ulubione czasy, więc nie mogłam przepuścić takiej okazji. Pakiet sylwestrowy jest bardzo fajny, szykuje się świetna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ktoś mi cos poleci na sylwester w tym roku, bo coraz bliżej, a nie mam gdzie 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glokp

My z dziećmi jedziemy do Zalesie Mazury Active Spa. Mamy już wykupiony pakiet na sylwestra, oj będzie się działo. Już byliśmy tam nieraz, więc wiemy, że dzieciaki będą szalały z innymi dziećmi i animatorami czy to w Bajkolandii, czy na różnych zajęciach, a wieczorem na własnym balu sylwestrowym, a my zaczniemy od relaksu w Spa, a później nasz bal, fajerwerki i impreza na całego, będzie super :D, polecam, jak ktoś jeszcze nie ma planów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zimą to tylko termy. No właśnie, termy to jest to, zwłaszcza  po dobrej sylwestrowej zabawie. Jakiś czas temu byłam w na Węgrzech w Wyszehradzie. Piękna okolica a termy - można cały dzień nie wychodzić z wody. Family Tour organizuje Sylwester 2021-2022 w nowoczesnym SPA & Wellness hotelu Thermal Visegrad. To najładniejszy ośrodek wśród wielu w okolicy. Cztery gwiazdki. Tylko uważajcie, żeby dobrze szukać bo jest jeszcze czeski Wyszehrad w Pradze czeskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×