Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurturka

Pushupy wasze rekomendacje

Polecane posty

Gość kurturka

Pushupy to ostatnio hit bieliźniarski - ja nawet mam kilka ale powiem szczerze, e nie bardzo one mi przypadły do gusty jakoś tak źle leżą, i prawie cały dzień musze się nimi przejmować. Macie jakies sprawdzone modele które dobrze się nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM TAKIE ZDANIE ZE....
Z FIRMY RóZA. A OSTATNIO NA ALLERGO KUPILAM ZA 10 Zł JEDEN I JEST NAPRAWDE ZAJEFANY. MAZ MI KUPIL Z TRIUMPHA I JAK DLA MNIE BEZNADZIEJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziha
Jak to za 10 zł pushup? a on nie był używany? bo ja np. nie odważyłabym się kupić bielizny przez internet stanowczo wolę małe butiki gdzie można przymieżyć i ma się gwarancję że nikt w tym nie chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSSSSSSSSSSSS
NA ALLEGRO NOWE KUPIłAM OD SYMPATYCZNA45 I OD CUDNA-BIELIZNA. I NA PRWDE SA ZAJEFAJNE...!!!!!!! ALE TA KOBITKA DOPIERO NOWE AUKCJE BEDZIE MIALA POD KONIEC ROKU, ALE W KOMENTARZACH MOZESZ ZOBACZYC NA NUMER PRZEDMIOTU JAK TE STANICZKI WYGLADAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadaczka
Z triumphem mam złe wspomnienia - niestety ostatnio popadł w jakiś marazm nic ładnego, nowoczesnego nie moge tam wynalźć, za to nowy mistique bardzo pozytywnie mnie zaskoczył - świetne pushupy i nie tylko, czekam na przyszłoroczną kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leti678
polskie firmy produkucjace bielizne sa bardzo dobre. maja sliczne, niezbyt drogie i co najwazniejsze bardzo dobrze skrojone staniczki. Wszystkie europejskie koncerny produkujace droga bielizne przestraszyly sie jak weszlismuy do unii, ze nasz rodzimy towar odbierze im klientow :P. Triumph niestety stracil swoja swietnosc pare lat temu :( Najgorsze jest Intimnissi- brak ksztaltu, nietrzymajace rozmiaru miski i te niewspolmierne do wartosci ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×