Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Warka ale masz pelno kumpli od kufla;) Po co Ci My kobiety jeszcze:P Do piwka🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia za pare godzinek to ja bede nieprzytomny;) pij teraz bo otworzylem chyba nie pozwolisz by sie zmarnowlao piwko i wygazowalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka lepiej nie pytaj:D Ale skoro juz chcesz wiedziec , to po prostu jakby sie ucze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Język niemiecki jest stosunkowo łatwy. Osoba obznajomiona z łaciną oraz z przypadkami, przyzwyczajona do odmiany rzeczowników, opanowuje go bez większych trudnosci. Tak w każdym razie twierdzą wszyscy nauczyciele niemieckiego podczas pierwszej lekcji... Na poczatek, kupujemy podręcznik do niemieckiego. To przepiękne wydanie, oprawne w płótno, zostało opublikowane w Dortmundzie i opowiada o obyczajach plemienia Hotentotów (auf Deutsch: Hottentotten). Ksiazka mówi o tym, iż kangury (Beutelratten) sa chwytane i umieszczane w klatkach (Koffer) krytych plecionką (Lattengitter) po to by ich pilnować. Klatki te nazywają się po niemiecku \"klatki z plecionki\"(Lattengitterkoffer) zaś, jezeli zawieraja kangura, całosć nazywa się: Beutelrattenlattengitterkoffer. Pewnego dnia, Hotentoci zatrzymują mordercę (Attentater), oskarżonego o zabójstwo jednej matki (Mutter) hotentockiej (Hottentottenmutter), matki głupka i jakały (Stottertrottel). Taka matka po niemiecku zwie się: Hottentottenstottertrottelmutter, zas jej zabójca nazywa się Hottentottenstottertrottelmutterattentater. Policja chwyta mordercę i umieszcza go prowizorycznie w klatce na kangury(Beutelrattenlattengitterkoffer), lecz więźniowi udaje się uciec. Natychmiast rozpoczynają się poszukiwania. Nagle przybiega Hotentocki wojownik krzycząc: - Złapałem zabójcę! (Attentater). - Tak? Jakiego zabójcę? - pyta wódz. - Beutelrattenlattengitterkofferattentater, - odpowiada wojownik. - Jak to? Zabójcę, który jest w klatce na kangury z plecionki? - pyta Hotentocki wódz. - To jest - odpowiada tubylec - Hottentottenstottertrottelmutterattentater (zabójca hotentockiej matki głupiego i jakajacego się syna). - Ależ oczywiscie - rzecze wódz Hotentotów - mogłes od razu mówić, że schwytałes Hottentottenstottertrottelmutterbeutelrattenlattengitterkofferattentater! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś, czytalam to w jakiejs gazecie! tez mi sie podobalo!!! :D :D :D :D przebij 🖐️ Witam 🖐️ wszystkich alkoholików obmierzlych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia to nie prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jezyk niemiecki jest trudniejszy od angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my pijemy właśnie
grzane piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie jak szumi grzaniec
:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa kefirek!!!!!!!!!!!kochanie ty moje ja sie tak stesknilam za toba!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze dziasiaj wypilam 2 winka z moim mezem???normalnie nie wieze w to jeszcze ...tak mi tego brakowalo to znaczy nie tego wona ale tak sobie siasc z nim i se wypic i pogadac...normalnie bylo super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia..ja mieszkam w niemczech i jest mi strasznie ciezko z tym niemieckiem jest ciezki cholernie a szczegolnie jak jestes w jakims landzie i mowia po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kon gratulejszyn, bo u mnie pic nie wskazane .... nie, nie niejestem w ciazy!!! :p antybiotyki biore, ale wczoraj dalam czadu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek alez ja nie smiem obraZAC tylko po prostu stwierdzam , ze naprwawde do latwych nie nalezy . ale ogolnie to mi sie podoba tzn lubie go sluchac;) [chbya sie wybronilam:p] Zmykam spac kobietki;) Kolorowych🖐️ zmykajcie lepiej do mezusiow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×