Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

ale mam kaca:P strasznie suszy setunia pije jurajska i nic nie pomaga:( mam piwko jedno ale nie pije w domu matka powie ze jestem alkoholik ze tak zrana pije:P uciekam do kumpla ma wolna chate:P bede pozniej papa buski lila milo ze zawitalas dawno cie nie bylo;) kefirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka hahah , dobrze Ci tak:D ] Mnie Jurajska tez na kaca nie pomaga:o Dzis oczywiscie nie mam k...ale jak mam to nic praktycznie nie pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczko juz malo co sie w puszeczce podziele ale z racji tego , ze w piatek chbya mnie czestowales wareczko , to siem z Toba podziele, ba nawet odstapie ta resztke piweczka:):D Bianko 🌻dzieki za zaproszenie:) Zaraz ide ogladac komedie romantyczna:classic_cool:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm------------------------------>>zabic to malo:[:D:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka a masz tajm gdzie jestes[bo chbya nie w PL jestes:o} polska tv??to wlacz jedynke:D mmmmmmmmmmmmmm sie uchlal.a i zasmieca😡:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia jestem w polsce jeszcze do 4 stycznia nie moge wlaczyc bo siostra zalega przed tv i oglada co innego wstretny pasozyt:P a co leci na jedynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka acha;) Nie masz czego zalowac jesli chodzi o ta komedie, bo slaba byla:o stracilam tylko tyle czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka nie wiem , bo Ciebie tu nie bylo w tym czasie, wiec jeszcze bardziej bym czas marnowala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Zbóje!!!! :D Mnie nie ma, to tu normalnie posucha... Kurka wodna, zamieniłam sie w całkoweitego abstynenta - niech to cholera wezmie... Setunia 🖐️ 😘 😘 Wareczka 🖐️ 😘 😘 Lila 🖐️ 😘 😘 Maxmara 🖐️ 😘 😘 niech to cholera wezmie - tyle sie musze uczyc! 😠 jestem wsciekla 😠 😠 😠 jak cholera!!! Oni wszyscy sumienia nie mają!!!! Zgadnijcie ile osob w mojej klasie ma na dzien dzisiejszy zagrożenie???? 5 ... 6 .... 6 ... ? WŁAŚNIE!!!!!! NIE!!!!! 15 osob!!!! na 23!!! ale to jeszcze nic w rownorzędnej klasie jest 17 zagrozen, wiec nie jest tak tragicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za zdrowie i powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila!!!! Ty stara pijaczko!! Wiedziałam , ze jak temat o piwie to popijasz!! Jeszcze z tego nie wylazłas?? :( To witaj w klubie !!! :D Pozdrowienia dla wszystich borykających sie z nałogiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za zdrowie i powodzenie
jaka pijaczko tylko jedno piwo no co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za zdrowie i powodzenie
i jeszcze sama pije;) gdze sa wszystkie nalogi piwne?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za zdrowie i powodzenie
mozna ;) to za co teraz pijemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za zdrowie i powodzenie
dobra za snieg;) wiem ze bedzie na swieta tylko musimy duzo wypic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×