Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Gość za zdrowie i powodzenie
Oberzynko czesc ja mam tylko Zuberka z% , moze byc;) Wareczko;) kiedys pomyslimy o leczeniu a narazie kolejny toascik;) za jutrzejszy dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oberzynka, niech ci dam cmoka, tak wiesz po rusku, z czuloscia... wiesz jak na syberii dla rozgrzania policzkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz za facetow, ktorzy nasz nie doceniaja!!!! nie wiedza, co tracą!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za zdrowie i powodzenie
Wareczko;) to nic sa takie osobki ktore pija tylko bez% to moze za ludzi ktorzy nie uzywaja%;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty kolezanko \" za zdrowie\" moze przyjmij chrzest na krótsze cos?? :) Pijmy za bezalkoholowe piwo!! Oby go jak najmniej schodziło!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za zdrowie i powodzenie
Kefirek to za facetow ale nie wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mozg zawirusowany... wlacza sie co 10 minut... nie wiem jak masz na imie kruszynko... jak weszlam na topik, to byla mowa o sylwestrze..., ale ty chyba nim nie jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda mam na imie!! Przecież pisałam, zebys mi imienia nie kradła!!! Sylwester... hahaahaha . Wódki nie pije dwa lata...tak popiłam za wsze czasy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oberzynka, to z ciebie harda i rezolutna dziołcha :P nie podejrzewalam tego patrzac gleboko w twoje oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczka, nie denerwuj sie... mialam ciezki dzien w pracy... kumam co drugie slowo i co czwarty przecinek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo, to wypij za moja ciocie :D nie obraze sie wcale... Oberzynka, to jak ty juz mialas 19 lat..., to ty stara dupa jestes :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×