Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

noooo, u kumpla... a pilam praktycznie pierwszy raz od 2 miesiecy tak wiec troche mi sie pokrecilo ;) ok, wezme Ci piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi sie kaczy to licze na ciebie oj 2 miechy przerwy ja juz nie pamietam kiedy taka przerwe mialem heh:P to teraz jak zaskoczylas to ciag bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj w plenerze chetnie bym sie napila:0 Niestety , teraz nie moge wypic piwka , bo jeszcze nie zakupilam i mam cfos do zrobienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia no oki to zron ciasto i wtedy wpadaj na browar ale oczywiscie z ciastemja chce tez skosztowac:P a jakie ciasto;) meandra no to zapraszam:) na plaze ja mam 500metrow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestes zlosliwy ;) uwielbiam morze!!!!!!! a do jakiej miejscowosci zapraszasz jesli wolno zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka niestety ciasto jest dla kuzynki:( a bardzo je lubie -\"Rafaello\" Oczywiscie wpadne tu z -piwkiem dzis aczkolwiek nie wiem o ktorej , bo moze jesdzcze bedzie mi poitrzebny trzezwy umysl do innych czynnosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, skoro jestesmy przy jedzeniu to mam straszna ochote na jakas chinszczyzne :) zrobisz mi?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"niespecjalizuje\"sie w chinszczyznie za bardzo:D ale sprobuj jakies danie z torebki czy nz mrozonki sobie zrobic:D Nie jestem \"zyla\" sama mam ochote na to ciasto i juz troche podjadlam \"bazy\" do kremu:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, zawsze jak mam kaca to mam ochote na chinszczyzne, kebab lub pizze :o Wy macie jakies swoje ulubione dania po piciu czy to tylko ja tak mam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka jak sie zrobi juz to podsune ale ciii;) Ja po piciu tez mam apetyt i musze zjesc cokolwiek zeby sie lepiej poczuc:D To ja zmykam do kuchni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×