Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

oki juz lece!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a moze by tak wino grzane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj grzanca... skocz jeszcze po cos chinskiego do restauracji, byleby nie po kota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek...masz o demnie buzki z jezyczkkiem:):) hiii jak wypije lubie dziewczyny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm, dziekuje Kochana:P chodz, zlapiemy sobie w siatke jakiegos faceta i zrobimy to, o czym ci pisalam :P a pozniej go obrabujemy i kupimy sobie tyle piwa, ile dołamy uniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek hehehe ty wiesz ze nie glupio myslisz???!!!! masz racje bogatego takiego zlapac zrobic co zrobic i obrabowac go heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gdzie jest reszta???? bo nie widze..chyba ze juz taka pijana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego ile swińskiej przyjemnosci... takiego 70 letniego nadzianego... niech se pomysli, ze go laski pragna i ... (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo takiego jakiegos macho:P co sobie mysli, ze kazda laske miec moze... a to by sie okazalo, ze to GLUPEK skonczony... mam plan: nastepnym razem sprobujemy \"wyruchac\" Warke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam:P mezowi ochotki narobilam :P nie wie czym ale narobilam :P ma 26 lat, to juz stary dziad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde slodziudka jestes... bo ktos tu pomysli ze my tu sie seksimy na calego, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe aniech se myli kto chce i jak chce w dupie to mam!!!!hehehe pewnie nam zazdroszcza;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaale ja mowie ofacetach... my kobiety jestesmy jak wampirzyce - niesmiertelne i zawsze mlode pod jednym warunkiem, trzeba ciagle smiezej krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po lyczku i buziak :P nie przeklinaj bo cie administrator wywali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kefirek bardzo dobrze to ujelas ...MUSIMY CALY CZAS MIEC SWIEZA KREW inaczej padniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zaszkodzi czasem pobujac sie we wspolnych ramionach :P a nich zazdroszcza:P czekaj wyleje na ciebie kefirek :P bedziesz szkląca od produktu mlekopochodnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek moj sie obusdzil ide po 4 piwko do kuchni zaraz wroce tylko zapale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dawaj Madzia Brudzia:P jak my dwie wampirzyce to moze po braterskim pocalunku do pierwszej kropli krwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, powiem ci tyle, ze doborowe towarzystwo na tym temacie sie zebralo... fajnie sie gada, a mnie jeszcze lazienka zostala do sprzatniecia:P idziemy sie kąpać z męzykiem razem:P ale fajowo:P ide... do jutra... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek a masz👄:D Zaczytalam sie w jednym topiku ale juz wrocilam;) No i masz, piwo sie konczy:o lila nie pal!!!!Ja juz 35dni nie pale:classic_cool: Wiesz jak piwo super smakuje! Wczesniej przy jednym piwie wypalalam z 3 albo wiecej fajek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek ale Ci fajowo:0 Ja samiutka jestem:( I juz sie samiutka umylam;) A pozniej samiutka spac:( Czasami jest fajnie samiutkiej ale czasami to....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powisilam parnie i zapalilam ojjj jak po piwkach fajnie smakuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×