Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Gość jestessssssssssssss
kefirek gdzie bylas? lila meza upij i poloz spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna.... ja juz okna umylam chatke troszke przystroilam i choineczke mala na lodowce postawila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co z tym moim mezusiem to troche skomplikowane on jest abstytentem!!!!:( co za koszmar a ja lubie imprezki i piwko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogule dzisiaj jeszcze piwka nie pilem no oprocz tu zwami wirtualnego:P ale dzisiaj jest sobota niedlugo ma sie pojawic koles i gdzies idziemy na wareczke;) juz suszy masakrycznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam daleko..., musze sie nacieszyc ... bo pozniej 3 dni swiat i znowu szara rzeczywistosc :P ... to sie na aniołki musze troche popatrzyc przed swietami... plytke z Christmas Songs sobie puscic chcialam, ale leser siadl i hu... w bombki strzelil!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to ty z kolesiem idziesz na Wareczke :P? wirtualnie? ja wczoraj pól transportera wyproznilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka hiii a ty nie jstes czasem warka strong????znam taka wiec tylko pytam:) nie costy jego ojciec byl alkoholikiem i ma uraz zato moj tez byl i chyba gena odziedziczylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczysz go przy graniu w szklane szachy, nie? :P a ja sobie z moim lubie male piwko strzelic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobry maz kupil mi skrzynke piwka ale mam limit 2 dziennie zasnal wiec jestem bez ograniczen hiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek ja wczoraj oszukiwalem i lalem za siebie myslalem ze cie wykorzystam:P a ucieklas;) heh lila ja warka czerwona strong jest bleeee a twoj maz jeszcze jest do odratowania jak ma ojca alkoholika geny musial jego przyjac chyba ze jest podszywanym tatusiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka ..tak tylko cie skojarzylam z kim mialam topic\"kto pije piwko a potem chce nastepne\" i myslalam ze ty warka strong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe nnooo jak zasnal jego problem jutro poleci po skrzyneczke hii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały żywczyk
w góre kufle z żywcem, bo reszta to prawie a to robi dużą różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiałam bo sie balam. czulam juz twoja reke pod moja pizamka:P balam sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh cicho bo spi oby sie nie obudzil nie wie ze pije 3 piwko:P aaa warke nie mam mam jakies niemieckie...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No niestety ja w lodówce
Nooooo widzę, że coraz więcej ludzi tutaj pije :P Witam WARECZKOOOOO😘 i KEFIREEEK :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×