Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

juz nalewam... fakt ze pozyczone, ale sie podziele ze strudzonym medrcem :D buziaki... hm... jednego 😘 no i schowaj gleboko do kieszeni, bo nie wiem, kiedy dam ci nastepnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łosku Marcinkowy, przeciez pisales wszem i wobec na forum zes rocznik 83!!! setunia, przebij 🖐️ moje ulubione slowo KUTWA!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keforek - nie pożyczone, tylko dane z dobrego serca!! Warka- no bo Ty to chyba też małolat raczej jestes jak dla mnie. :O P.S. Chyba juz odpuszczam. Nic z tego. Dziś sie nie spiję. Nie ma takiej możliwosći. Aż sie zastanawiam jak to jest możliwe. CHCĘ i nie mogę. Dziwne. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ale to rozchodniaczek jest... czy tam strzemienny... jak zwał tak zwał. Konia nie mam, to rozchodniaczek raczej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka jurajska to jedno z moich uzaleznien:o z jednym juz prawie sie uporalam:classic_cool: A piwa i tak duzo pije , wiec nerkom nic sie nie stanie jak dzis nsie nie napije:D Kefirek🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takatamsobie a ile masz latek jak mozna wiedziec;) kefirek chwalilem sie ze rocznik 83 ale myslalem ze nikt nie widzi:P dzieki za buziaka chowam do kieszeni i mam nadzieje ze do rana mi wystarczy;) pijesz juz czysta widze impreza na maxa sie rozkreca;) buski:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie upije, a za pol godziny zaczne sie rozbierac i calowac z jezorem :P no to chlup w ten głupi dziub :P takatamsobie... no wlasnie..., jaka ty stara jestes? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka nie wybrzydzaj... w demokracji zyjemy :P jak sie chce ochlaptus naje... to najlepiej beltem - bedzie bardziej szczesliwszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek to pij malenka zebym ja ci nie musial pomagac w rozbieraniu;) setunia debowe tez mniami:) a dzisiaj masz na dobicie warke;) vilemo bełty sa niedobre:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska, nie piernicz glupot, tylko dawaj drugiego kielona, bo suszy, niech to szlag trafi... a Warka ma nadzieje ze sobie dzisiaj cos pomaca, tylko nie wie, jeszcze ktora bedzie bardziej chetna... ja sie nie dam :P, setunia jurajska pije..., wiec odpada, no to takatamsobie zostala :P ... nasz nowy kumpel wyglada mi na samczyka, wiec z nim warka nie skonsumuje przyjemnosci :P no chyba ze mu bedzie wszystko jedno po 3 flaszce :P co Warka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takatam, jak masz na imie... cos cie z Warka w krzyzowy ogien bierzemy :P ja chcialam brudzia z toba wypijaczyc, a glupio mi tak przez ej ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O no i co? czemu zaniemowiliscie... ja sie w koncu chce rozebrac! dawać czadu, do rana bede w ubraniu siedziec :D a pozniej to juz mi sie nie bedzie opylalo ciuszkow zdzierac z siebie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek hehe dlatego chce by setunia pila i sie upila:P potem bede mial wiekszy wybor;) wiec pijcie panie na maxa takatamsobie tez pij nie oszukuj;) takatam sobie to w wieku 21 to bardzo mlodo? teraz sa takie czasu ze w tym wieku kazda laska ma dzidziusia;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz slysze... ale glosy :O hehehehe :D no to jak Pancia ma na imionko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×