Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

kefirek z czym niezle?:P vilemo acha to juz wiadomo dlaczego dzisiaj pierwszy raz od roku pijesz;) a ja sie zastanawialem czemu nie pilas jak urodzilas coreczke;) zapomnialem ze z cycuszka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, az tak zle???? jak daje rade spac juz cala noc, to chyba nie tak zle... no chyba, ze jest inaczej to glebokie wyrazy ubolewania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na drugie uszko... bo mi uschnie z braku procentow!!! takatam... rachunek nam u ciebie rosnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech tam... na mój koszt... w końcu nie zawsze mam w realu dobre towarzystwo, z którym się dobrze pije. :P Tylko sama siebie nie rozumiem...hmm... dlaczego ja młodzież i matki karmiące rozpijam?! :D Czy za to się siedzi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie ja uciekam juz spac zaraz taktamsobie wystawi rachunek i kto zaplac:P wiec uciekam jak zwykle pilem na sepa:P buizaki dziewczyny takatamsobie villemo kefirek do uslyszonka jutro na kaca;) milego wieczoru dobranoc:*:*:* :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak siedzi sie... z gowniarzami przy flaszce, sie nie pije i tylko dolewa :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się nie pije???? Kefirek, jak ja po pijaku narozrabiałam na uczuciowym... 😭 Idę spać też, wybaczcie, klucze do barku zostawiam... chyba Villemo, bo ona tu najpoważniejsza. :P Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki, ja tez spadam,,, bo mi sie oczka jak zawsze o tej porze kleja!!!! matko!!!! to juz prawie 00.30!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morele-owoce
Kefirek;) WSTAWAJ SPIOCHU!!!!!!!!!!!!!!!! pifko czeka:D Warka czerwona;) jak tam w krinie lodow i lososi;) duzo sniegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×