Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona onaa

_________ Poważny Problem. Zalotka i złamane rzęsy

Polecane posty

Gość zrozpaczona onaa

jak w temacie. Jestem zrozpaczona. Zawsze miałam cienkie krótki rzadkie rzęsy, najlepsze i najdroższe tusze nic mi nie dawały. Parę tyg. temu sięgnałam po zalotkę. Byłam zadowolona, bo i tak to chyba najlepszy efekt był. Do czasu. Dziś dostrzegłam, że chyba złamałam sobie rzęsy. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale one są pęknięte, tóż przy powiece. W lewym oku jest taka szpara na ok 1 mm, w prawym to samo, w samym centrum oka 😭. Nie wiem co robić, jak wytuszuję, to te króre sie nie złamały są 2 razy dłuższe niż te resztki. Boże, teraz mam takie szpary. Jak je podratować. Co można zrobić dla rzęs. Tylko nie piszcie o olejku rycynowym. Nic mi nie dał, wręcz przeciwnie:(. W ogóle czy te złamane rzęsy jeszcze odrosną. Pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie używaj zalotek
prze długi czas zrezygnuj z malowania i tuszowania rzęs,kup sobie dobrą odżywkęna rzęsy i przez 3 miechy stosuj rano i wiczonem, ale nigdy nie maluj rzęs... rzęsy odrastają, ja mam takie jak Twoje i jeszcze mają skłonność do wypadania, stąd pojawiają sięte dobijające szpary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie używaj zalotek
ja używam tuszu do rzęs okazyjnie i ludzie się dziwią że takie ładne oczy mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona onaa
jej, ja mam beznadziejne oczy, jak ich nie pomaluję to wyglądają jeszcze gorzej. Ale zaraz podskoczę po jakąś odżywkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie używaj zalotek
no niestety trzeba to jakoś przeboleć i wytrzymać przez te3 miechy, właśnie w ciągu 3 mies złamane rzęsy mogą całkowicie odrosnąć i tam gdzie jest ta szpara ... a jak uważasz że bez makijażu twoje oczy wyglądają beznadziejnie( choć wcale tak być nie musi), to jedynym ratunkiem są sztuczne rzęsy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez nie musisz malowac
od razu rzes żeby oko było pomalowane. Użyj tylko ciemnej kredki i bedzie dobrze, a rzesy w tym czasie sobie odpoczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaaaaj mi
a ja słyszałam, że odrastają tylko te rzęsy które same wypadły. One są zasotąpione później nowymi. A te które zostały np. obcięte, przy złamaniu to pewnie ten sam efekt, czy przypalone, już takie zostają. Prawda to jest ? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona onaa
:O w sprawach rzęs już chyba wsio przerobiłam więc umiem odróżnić złamaną rzęsę od miejsca gdzie ona wypadła. Ta złamana jest bardzo krótka tylko przy powiece. Może i nie robią, ale ja jak ściskałam rzęsy to wypafdła ta gumka i tak max mocno scisnełam je tylko metalowymi uchwytami. Sądzę że to powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbhdxjngbznh
Rzęsy złamane, obcięte lub przypalone na 100% również odrosną a to z prostej przyczyny - każda (również uszkodzona) rzęsa "żyje" tylko przez jakiś czas a później wypada wraz z cebulką a na jej miejscu wyrasta nowa. Nie używaj zalotki bez gumki!!!!!! I nie ściskaj zbyt mocno, lepiej dłużej przytrzymać niż byt mocno ścisnąć. Jeśli masz zalotkę metalową to lepsze efekty uzyskasz trochę ją rozgrzewając np. kładąc na minutę na kaloryferze. Wtedy wystarczy przytrzymać rzęsy przez chwilę a zalotka działa jak lokówka. Ja mam długie i gęste rzęsy a używam codziennie od wielu lat zalotki i tuszu (to bzdura że tusz niszczy rzęsy, on je wręcz pielęgnuje). Dwa razy w tygodniu na noc smaruję olejem rycynowym który u mnie daje świetne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak stosowałaś olej rycynowy, że u Ciebie się nie sprawdził? Może stosowałaś go za często, nakładałaś za dużą ilość, niezbyt dokładnie wymyłaś szczoteczkę od tuszu, olej był po terminie?? Może spróbuj jeszcze raz stosować olej rycynowy, a zobaczysz, że efekty będą na pewo, tylko musisz na nie trochę poczekać. Zgadzam się z opinią, że tusz pielęgnuje rzęsy i co do tego nie ma wątpliwości. Może zaopatrz się w tusz z białą bazą. Z doświadczenia wiem, że biała baza znakomicie pielęgnuję rzęsy, ma mnóstwo witamin, które wzmacniają i chronią rzęsy. Polecam Double Extension L\'Oreal, Coup de Theatre Bourjois, albo coś tańszego: XXL Maybelline, Volume Extend Rimmel. Jeśli nie chcesz stosować oleju rycynowego, na noc nakładaj odżywkę na rzęsy. Wybór jest ogromny: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=list&cat=15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam złamanych rzęs- za to je sobie sama obcięłam.Minęło 10 lat i w trakcie nich mi już prawie odrosły takie jak były.Szkoda że to tak długo trwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgf
ja właśnie dziś przez przypadek (bo przecież nie specjalnie) obcięłam rzęsy zalotką na szczęście tylko na jednym oku i to nie na całej powiece tylko na jej części, jak to zobaczyłam to ryczałam chyba ze dwie godziny. Ale przecież płacz nie pomoże. Mam tylko nadzieję że odrosną. jak na razie nic tu nie pomoże tylko i wyłącznie kępki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgf
Dodam jeszcze że zalotki używałam od dobrych kilkudziesięciu lat i po raz pierwszy przydarzyło mi się coś takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjuszkowa23
Ja teraz odrzuciłam już zalotkę i postanowiłam zdecydować sie na lifting rzęs LVL.Ja sama wybrałam szkolenie LVL efekt utrzymuje się aż do 8 tygodni. Klientki bardzo zadowolone, lączę ten zabieg z NouveauScarą i efekt rewelacyjny. , Rzęsy podkręcone, dłuższe, efekt grubszych rzęs no i ładnie zdyscyplinowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorczycowa panienka
pffff przyklejane rzesy porażaka :-o byle jakie ale naturlane maja byc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak częste "naciąganie", czy "wyginanie" rzęs może doprowadzić do wyrwania kilku włosków. Dlatego polecam trwale podkręcić rzęsy!! w naszym salonie używamy produktów najwyższej jakości - refectocli - światowy lider w pielęgnacji brwi i rzęs proponuje zabieg perm lash (2x medal na targach kosmetycznych w poznaniu). tu żadna z rzęs nie wypada, podkręcenie jest widoczne przez klientkę już od pierwszego spojrzenia. 100% satysfakcji!!! dla mnie jako kosmetyczki jest to dla mnie bardzo ważne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×