Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Miesiączka

Polecane posty

08.12] 10:38 Magda_M. (paczis@op.pl) Hej kobiety. Mam problemy z długością cyklu. Niedość, że jest on nieregularny to trwa średnio 34dni. Ile trwają wasze cykle? [08.12] 10:40 rowniutko 28 dni od przeszlo 10lat zawsze 28 dni [08.12] 11:10 Magda_M. (paczis@op.pl) Kurcze jak Ty to robisz? Bierzesz tabletki? [08.12] 11:11 niewywiczona ja tez mam co 28 dni, tzn zawsze mialam. dzis 3 dzien mi sie okres spoznia dlatego tez strasnzie panikuje......bo mi sie nie spoznia [08.12] 15:46 Znająca się A co to znaczy \"nieregularne\"? Jakie sa róznice pomiedzy jednym cuklem a drugim? [08.12] 19:31 Magda_M. (paczis@op.pl) Nieregularne to właśnie to znaczy. Za każdym razem cykl ma inną długość. Tak jak u mnie [08.12] 19:51 Magda_K. ja tez mam problemy z miesiączką.. i też średnio do 34 dni a czasem 40 czekam.... męczące.. trzaba zrobic badania hormonów... [08.12] 20:00 Znająca się Niewielkie różnice (do 5 dni) są normalne. Róznica w długości wynika z tego, że organizm jest czuły na czynniki zewnętrzne w pierwszej fazie cyklu (przed owulacją) I jesli wystąpi np. stres, to następuje przesunięcie owulacji, a zatem miesiączka wystapi później. Może się zdarzyć, że z jednego jajnika jest cylk dłuższy, a z drugiego krótszy. Po prostu nieo inaczej pracują. W takich sytuacjach wszystko jest OK. Nie trzeba sie martwić. A juz napewno nie \"regulować\" pigułką. To bzdura!. Tylko sobie zaszkodzicie. Pigułka nie reguluje tylko stwarza takie pozory. Miesiączka przy braniu pigułki nie jest właściwą, lecz nazywa się to \"krawieniem z odstawienia pigułki\". Po prostu dotąd bierzesz. Odstawiasz i masz krwawienie. To co może pomóc to branie Magnezu. Takie regularne branie. Jasne, ze są takie Panie, które mają non stop co 28. Ale to rzadkość w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam [08.12] 20:02 Znająca się Napisałam do 5 dni, ale to może byc tez czasem i 7. Żeby ktoraś nie leciała do lekarza, bo ma różnice 6, a nie 5 dni. Jesli masz 34 - 40 dni to jestes po prostu kobietą o długich cyklach i tyle. Taka twoja uroda. A wiesz jakie męczące jest mieć co 23 dni! [08.12] 21:33 podobno podobno tabletki p.bólowe opóżniają miesiączkę, gdzieś to wyczytałam. [08.12] 21:42 Choroba też [08.12] 21:45 pytam sie pewnie w ciazy jest [08.12] 21:47 E............ od razu w ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znjąca się ----> Dzięki za wypowiedź, naprawde bardzo mi się przyda. Tylko jak w takim razie mam sobie obliczać dni płodne? To mnie strasznie męczy a hormony nie wchodzą w grę, czy są może jakieś inne metody żeby skrócić cykl albo go wyrównać? Nie chce zaśmiecać swojego organizmu jakimiś głupimi tabletkami. POZDRO i jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×