Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szept wiatru

szycie sukni ślubnej tanio w lublinie- gdzie?

Polecane posty

Witam, chciałabym prosić o radę i wskazówki osoby, które w ostatnim czasie szyły sunie ślubne w Lublinie. Szukam indywidualnej krawcowej lub salonu, w którym mogłabym uszyć suknię ślubną (całkiem prostą) w miarę tanio. Dziś chodziłam po mieście i w jednym salonie zaproponowano mi ok. 1500 zł za gotową suknię (tzn. szycie+materiały) a w innym ok. 1100zł za to samo. Ale i tak nie wiem, czy to najtańsza opcja. (słyszałam, że u indywidualnej krawcowej, poza salonem można mieć suknię nawet za ok. 600zł za całość). Poza tym szukam czegoś sprawdzonego, żeby nie wyszedł jakiś kwas. Nie kupię gotowej sukni, bo mam dość nietypowe wymiary i tak czy inaczej trzeba by było sporo przerabiać, więc chyba lepiej szyć od nowa. Proszę podajcie namiary na sprawdzone krawcowe/salony i jeśli można, orientacyjne ceny. Z góry dziękuję i czekam niecierpliwie na Wasze wskazówki, bo ślub w czerwcu i czas szybko ucieka... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Basia
Ja i wszystkie moje kolezanki polecamy z reka na sercu pania z ul. Jasnej 7.Salon Bridge- piekne suknie,fachowe doradztwo i nie az tak drogo :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Basia
Ciesze sie ze moglam pomoc :-) jeszcze jeden adres ktory moge polecic to Bella Moda na ul. Nowowiejskiego 5h,na czechowie.Spory wybor gotowych sukienek,a jesli nic Ci sie nie bedzie podobalo to uszyja Ci wszystko o co poprosisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiaczka
Witam, a możesz napisać jakie sklepy i salony już odwiedziłaś (adresy)? Po świętach wybieram się z koleżankami na szukanie sukni. Jeszcze się nie zdecydowałam czy kupię gotową czy będę szyć. Będę wdzięczna za podanie namiarów na takie sklepy. Zaoszczędzi nam to czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odbijam temat-gdzie mogę uszyć niedrogą suknię wieczorową/ślubną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2889696
Ja szylam u Pani Anety, bardzo jestem zadowolona. Uszyla taka jak chcialam i w dobrej cenie. mam telefon do niej 533444458, kiedys byla na zembozyckiej teraz podobno gdzies sie przeniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×