Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koooo

Czy kurdupel moze nosic szerokie spodnie?

Polecane posty

Gość Koooo

mam na mysli luzne dzinsy, tzw.loose fit. Nie lubie dzinsow, ktore opinaja sie na udach, a takie szerokie mi sie podobaja - takie jak maja te laski http://ftp2.dns-systems.net/~sams/LSF/carnast2.html http://ftp2.dns-systems.net/~sams/LSF/covmov1b.html No ale jestem niska i nieco przy kosci, wiec nie wiem, czy jest to fason odpowiedni dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koooo
Sorki, ale nie udalo mi sie wkleic dokladnie tych zdjec - na pierwszym zdjeciu to 5 osoba w srodkowym rzedzie, a na drugim 3-cia na samym dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aseksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZNADZIEJAaaaaaaaaaaa
Dziewczyno pomyśl o jakiś obcisłych - podkreślających Twoje kształty, np. skórzanych lub jakiś sztucznych seksownych materiałów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie zniksztalcaja
figure wyglada sie w takich jak bezksztatna bania nie twierdze ze musza byc koniecznie obcisle (a juz na pewno nie sztuczne!), ale niech podkreslaja figure, a nie ja znieksztalcaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania*
ja tez nie znosze spodni, ktore opinaja uda. Nosze szerokie spodnie, ale dopasowane w biodrach, wzgladaja bardzo kobieco :) jedna roznica - jestem dosc wysoka (168)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takich spodniach masz gwarancję że będziesz wyglądała jak duża, skupiona kupa.. po prostu. Poza tym są SZEROKIE, wiec skutecznie utopią wszystkie twoje kształty, a jeżeli jeszcze jesteś niska - brawo, właśnie uda Ci się za chwilę sprowadzić swoje nogi do długości karzełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cos to
3/4 w krate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia11
Hmmm... Moim zdaniem nie powinnaś absolutnie nosić obcisłych spodni. Jeśli te szerokie spodnie są w Twoim stylu i Ci się podobają, to noś je jak najbardziej. Myślę, że będziesz w nich fajnie wyglądała :) Najważniejsze jest to, żebyś się w nich dobrze czuła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koooo
Coz, zmierzylam takie spodnie i jednak stwierdzilam, ze to nie dla mnie - napradwe wygladalam na nizsza i grubsza :/ Tak to zmuszona jestem do noszenia obcislych dzinsow, lekko rozszerzanych - i o dziwo nawet zle w nich nie wygladam:) Ale swobodniej bym sie czula w takim fasonie, jaki maja zazwyczj spodnie z materialu - tzn. dopasowane w pupie, a potem nieco luzniejsze - a;le nie moge znalezc takich dzinsow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie zniksztalcaja
zmierz sobie gdzies spodnie, ktore sa w biodrach i na posladkach przylegajace a nogawki maja nieco luzniejsze (ale nie workowate) np takie w kant, ale koniecznie bez mankietow no i dobrze by bylo gdyby to nie byly biodrowki tylko jakies wyzsze spodnie, powinny cie wtedy optycznie wysmuklac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×