Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak powinna wyglądać ...

*** TAK WYGLĄDA PIĘKNA DZIEWCZYNA !!! STOP WIELORYBOM !!! ***

Polecane posty

Gość to dziwne
rozumiem Cie ja tez slysze ze jestem anorektyczka....zawsze mi sie wydawalo ze to przez to ze nie mam wcale biustu..ale ona jest szcupla..a jednak biust ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego on ...
ma skarpetki na nogach :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram panią powyżej
Miałem na studiach koleżankę, która często była komentowana jako "anoreksja", "Oświęcim", itp. tekstami, chociaż taką po prostu miała figurę - jadła normalnie (wiem, bo chodziłem z nią na stołówkę). Musiała się okropnie czuć, jeśli to słyszała. Fakt, że nogi miała przeraźliwie chude, ale w życiu nie słyszałem, by szczupłe dziewczyny jechały po grubej tak, jak te "normalne" i nieco grubsze opisywały tę koleżankę. Zazdrość i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
ja tez slysze ze jestem przerazliwie chuda...ale nogi mam masywniejsze niz niejedna grubsza osoba..tylko od pasa w gore jestem szkieletor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubasy są po prostu zazdrosne
I tyle w temacie. A dziewczyna z filmu i zdjęć jest piękna! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy chyba nie macie innych wartosci w zyciu niz wyglad i tusza. nie jestem gruba ani brzydka bo sport to moje hobby. nie krytykujce tak osob otylych gdyz niekore z nich tacy sa z powodow zdrowotnych...bardzich ranicie w ten sposo. chyba wy wszyscy na tym forum to gimnazjalisci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Xashax007
Potwierdzam, widziałem Twoje foto i jesteś bardzo ładna. Ale też Ci się wtedy dostało od zazdrosnych grubasek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ta panna
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ta laseczka z filmu
już pod nią zjechałem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aurora....................
zbieraj datki na operację bo wyglądasz jakby walec cie przejechał, buhhhhhhhaaaaaaaahhhhhhhhhhaaaaaaaaaahhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ta laseczka
2 kilo za szczupła ale bardzo ładna i naturalna. nie musiała być na diecie - po prostu rosyjskie społeczeństwo nie wpierdziela bez opamiętania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka laskaaaa
o boże za dziewczyna na zdjęciu wygląda jak z Oświęcimia...a ten mosiek który ją posuwa wygląda jakby zaraz miał na nią puścic pawia! ohyda! blee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocik
nie dość że szkieletor t widać że dobrze ciągnąć nie potrafi trzyma tą pałe jakby chciała a nie mogł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocik
nie mogła miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamanka
dziewczynka ma ładną buźkę, ale faktycznie jest za chuda :( jestem kobietką - i potrafię docenić kobiebe piękno - owszem, szczupłe dziewczyny są super, ale SZCZUPŁE TO NIE TO SAMO CO CHUDE. co jest pięknego w tych jej wystających żebrach? i patykowatych rękach i nogach?? ale gdyby dodać jej z 5 kg byłoby ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamanka
faceta zostawię bez komentarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie masakra!!! fuuuj!!! nawet gdyby miała twarz Dody to bym jej nie tknął! przy wkładaniu strach by sobie albo jej czegoś nie złamac! :P moja dziewczyna ma nadwage i jest najpiękniejsze na świecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale
na tym zdjeciu jest piekna dziewczyna i mam wygladac taka jak ona? a bron mnie boze od takiego koscistego wygladu chuda jak trup z oswiecimia a wiec to nefrologia uprawiac seks z czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie moze to przez to
to jest seks dwojki ludzi z oświęcimia:D:D:D:D piękna jest rzeczywiscie jak na szkielet to nawet bardzo piękna:D:D:D a jak Ty wygladasz jak ten jej facet to kijem bym Cie nie tkneła obleśny szkieletorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DF4
cycki raczej sztuczne, jest za chuda, zeby miec takie bufory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijame bo zazdroszczą
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty _
to cham jestes ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneta
co co w ogóle ma być? zapewne to napisał facet...takie foto i jeszcze takie tło.narta. ta dziewczyna jest chora. nie można się do niczego przytulić. szkoda mi jej. ja jestem w zupełności z siebie zadowolona waże 58 kg przy 166cm czuje sie atrakcyjna, jak się mówi mam czym oddychać i mam na czym siedzieć. super a ty chyba mi tu wyskakujesz...nie wiem. widze sporo kompleksów ma autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×