Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imparfait

15 MIESIECY

Polecane posty

WITAM WSZYSTKIE doswiadczone kobiety chcialbym zaczerpnac od was porady na moje problemy na marginesie zaznaczam ze to nie sa lamenty po prosyu chcialabym uslyszec troche dobrych sposobow na niejadka moim drugim zmartwieniem jest to ze juz czas aby zacza nasladowas i powtazac sylaby a on nic uparl sie i nic nie moge z niego wyciagnac powiedzcie prosze jak wy sie do tego zabralyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie mowie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak odpowiedzi tlumacze sobie tym ze jestescie zmeczone codziennoscia i moj problem jest tak blaczy ze nie chce wam sie wyciagnac reki do zaniepokojonej mamy poszukam info w necie ale mimo wszystko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma ponad 2 lata i też nie chce naśladować. Zaczął mówic \"mama\" jak miał 20 miesięcy i do tej pory mówi tylko to co mu odpowiada, np. mówię do niego: \"powiedz kotek\" a on mi na to \"jałi\" :D. Gdy próbuję go czegoś nauczyć to zacina się i ni w ząb nie chce powtarzać - po prostu udaje, że nie słyszy ;) Nie wiem co mam Ci poradzić bo sama się bardzo denerwuję. Myslę, że przedw wszystkim powinnaś obserwować dziecko i zaważyc czy nie mówi nic czy tylko gdy Ty go próbujesz do tego namówić. A jesteś pewna, że słyszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma prawie 3 lata i tez nie chce mowic:( A co do niejadka- nic na sile. mojego odstawilam od piersi w marcu. za nic nie moglamgo przekonac do mleka. nie pil i juz. ja duzo mleka pilam w 2 ciazy. Jakub po jakims czasie zaczal sam wyciagac mleko z lodowki. Teraz prawie codziennie musze mu na jego zyczenie gotowac mleko. I pije:D Tak samo bylo z owocami. Zaczal jesc jak ja zaczelam czesto kupowac i sama jesc. Teraz wrecz uwielbia je:) Ma dni ze potrafi w ciagu dnia zjesc bardzo malo- nie wciskam w niego. Sa tez dni co caly dzien cos mieli:) Ma 95cm i wazy 14kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×