Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja tez zniszczylam sobie wlosy

suche zniszczone wlosy.Jak je odzywic??

Polecane posty

Gość Eliza Kisek
moja siostra na to poszła i miała masakryczne siano na głowie... :( ja swoim włosom funduję maskę odżywiającą i nawilżającĄ z organicznewlosy.pl i skończyły się moje problemy :) włosy są błyszczące i mięciutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożencia
kup sobie porządne kosmetyki. ja na przykład od kiedy wyrzuciłam drogeryjne badziewia i zaczęłam kupować na organicznewlosy.pl mam zdrowe włosy... więc rozwiązanie jest bardzo łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nałóż na włosy miód, albo dodaj do szamponu sok z aloesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A olejowanie? Moim zdaniem powinno pomóc. Świetnie sprawdzi się olej kokosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna45
mi pomaga Biotebal w tabletkach. łykam jedną dzienni i zapominam o problemie. włosy regenerują się same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykaczka23
spróbuj kosmetyków Biotebal. Ja używam szamponu i odżywki i dzięki nim moje włosy są na prawdę piękne i zdrowe, no i do tego mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magadenka
Mój sposób jest bardzo łatwy :) codzienne używanie szamponu i odżywki Biotebal. Nawet nie sądziłam, że tak łatwo można wzmocnić i odżywić włosy. Duży plus też za to, że po użyciu tego zestawu włosy bez problemu rozczesują się na mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejowanie wlosow faktycznie pomaga, ja stosowałam olej kokosowy i araganowy, ale do tego trzeba mieć jeszcze dobry szampon i jakies codzienne odzywki po myciu . Ja stsowałam przy zniszczonych włosach po zimie szampon i balsam Seboradin Regenerujacy https://seboradin.pl/pl/16-seboradin-regenerujacy bardzo pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPRÓBUJ LILIU Z MOLECULAR PROJECT NA WŁOSY I SKÓRĘ JA STOSUJĘ JESTEM ZADOWOLONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj przepisy z jajkiem www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1391 Zasady są dosyć proste - odpowiednie działanie, systematyczność i kosmetyki. Włosy dla efektu potrzebują jakościowych produktów. Jeśli im tego nie zapewnicie, to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Bo niby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chwalę sobie Essenz kosmetyki - roślinny skład, bardzo dobrze regenerują włosy! moje włosy sa dzieki temu pięknie odżywione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jajka okej, ale nie na słabe włosy. A sporo ratowaniu fryzury (między innymi przed jej przerzedzeniem) znajdziecie na blogu porostwlosow.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2017 o 12:11, allaella napisał:

U wielu osób pomaga. Często okazuje się jednak, że cięcie też jest koniecznością.

te bardzo zniszczone z białymi końcówkami trzeba obciąć, bo już się chyba nie da z nimi nic zrobić...

a potem olejki i można zrobić keratynowe prostowanie włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kertes

Proszę, oto kosmetyki odpowiedniej jakości i zasady działania - pro-sprzet.pl/blog/mycie-wlosow-odzywka-zobacz-czy-warto.html Każdy element musi być dopasowany tak, aby wszystko ze sobą współgrało. Wtedy uzyskacie dokładnie to, czego chcecie. Przecież wiadomym jest, że w tym wszystkim chodzi o odpowiednią jakość. Odpowiedniej jakości nie będzie, to też nie pojawią się widoczne zmiany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Mój sposób na piękne włosy i walkę z tzw. "sianem" na głowie i niesfornymi włosami, to pielęgnacja z żelem BAMBOO.

#zelbamboo #gsynergie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina

Spróbujcie odzywki Bielendy z serii Botanic Formula z pokrzywą i łopianiem. Bardzo dobra odżywka z ponad 95% składników pochodzenia naturalnego. Duży plus właśnie za ten skład, bo odżywka nie ma sztucznych parabenów i silikonów. Wydaje mi się, że właśnie to w dużej mierze przyczynia się do tego, że działa tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×