Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyshnia

Czapka na zimę.

Polecane posty

Jakie są teraz modne czapki na zimę? Może macie jakieś fotki?? Pytanie 2: czy czarna czapka i szalik będą pasować do brązowej kurtki i czarnych butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle skórzane
szczególnie te basebolowki - skórzane lub skóropodobne w połączeniu ze wysokimi butami (kozakami lub oficerkami) i skórzaną kurtką ! Taki model współczesnej dżokejki - coraz wiecej dziewczyn tak chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Najważniejsze, to przymierzyć. Mniej sugeruj się modą, więcej wym, jak będziesz sie w tym czuła. Czapkę, jak okulary, można dobrać tak, że dodaje, jak również tak że ujmuje uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kozy_rozczochranej
Nie kupuj urzywnej czapki. bo to obrzydliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam - a w sklepie jak mierza cały sezon a potem ide na wyprzedaże i kupuje to niby nie jest używana, tak>?? a jak buty mierzą na gołe stopy brudasy a potem ja ide i mierze na pończoszkę to niby grzyba nie dostane?? he?? głupie gadanie.. wszystko w sklepach jest naprzymierzane, nadotykane i napocone... co za róznica - lumpeks czy sklep.. tzn. różnica jest - cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kozy_rozczochranej
Ja tam widzę różnicę pomiędzy włożeniem stopy czy głowy na chwilę, a siedzeniem w nich po 8h w pracy, czy bieganiem do tramwaju, a potem poceniem się w czapkę w autobusie. Twój GRZYB, (dosłownie i w przenośni). Jak na lumpeks, to ten sklep jest wyjątkowo drogi+przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kozy_rozczochranej
i żeby nie było, że jestem taką "ą", "ę". Ubieram sie w lumpeksach, tylko butów, czapek, majtek i skrpet si stamtąd brzydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się co do cen nie wypowiadam bo organizacja każdego sklepu wymaga pewnych nakładów finansowych.. a ja np. często w lumpeksach nie umiem fajnych rzeczy znaleźć.. nie mam tez na to za wiele czasu bo od 9 do 17.30 jestem w pracy.. i jak dla mnie internetowe sklepy sa wybawieniem.. zarówno ciuchowe jak i każde inne a nie mam tez obaw przed noszeniem rzeczy po kimś.. piorę susze i noszę... no może z wyjątkiem bielizny... ale to chyba kwestia indywidualnego podejścia... znam koleżanke (moją kumpele i jak by nie było zwirzchniczkę) kt. nawet majtki w lumpkach kupuje- wprawdzie tylko te z metka, ale zawsze,., cóż, co człowiek to obyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mówicie, ze najlepsza na zimę bejsbolówka? Bo już mam dosyć tych wełnianych czap!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze tak
ocieplona i zabieczpieczajaca przed wilgocia (np. skorzana) bedzie the best !!! No chyba ze naprawde mieszkasz w jakies bardzo mrożnej częsci Polski (np. na suwalszczyznie lub w gorach) no to wtedy - szczegolnie w te bardzo mrożne dni - tylko gruba welna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×