Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gggggggggggggggggggggggggggggg

wzór oświadczenia o stanie zdrowia i niekaralności

Polecane posty

Gość gggggggggggggggggggggggggggggg

prosze o wzór tych oswiadczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
A to nie wystawiają odpowiednie instytucje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggggggggggg
no własnie nie. Sama sie dziwie ale przy złozeniu CV i listu musze złozyc takie oswiadczenia. Plisssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu. Zaświadczenie o niekaralności wystawiają Ci w sądzie, a o stanie zdrowia - w przychodni. Jeśli Ty masz napisać takie oświadczenie, to napisz wlasnymi slowami: oświadczam, że nie istnieją przeciwwskazania zdrowotne do wykonywania okreslonej pracy, nie byłam równiez karana sądownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświadczam że
nie toczy się przeciwko mnie postępowanie karne ani nie byłam skazana prawomocnym wyrokiem sądu za popełnienie przestępstwa z winy umyślnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggggggggggg
no własnie bez sensu. Ale takie oświadczenie nie zaswiadczenie jest wymagane. I chyba tak zrobie ze napisze własnymi słowami. Tylko myslicie ze tak jak jest napisane wyzej wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko ale masz proeblem
świadoma odpowiedzialności karnej wynikającej z art. 233 § 1 kodeksu karnego przewidującego karę pozbawienia wolności do lat 3 za składanie fałszywych zeznań oświadczam iż nie byłam karana za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie, że korzystam z pełni praw publicznych i nie byłam karana za przestępstwo popełnione umyślnie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggggggggggg
a o stanie zdrowia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko ale masz proeblem
o stanie zdrowia albo od lekarza pierwszego kontaktu bierzesz albo sama piszesz ze nia ma przeciwskazań do podjęcia jakiegoś tam stanowiska. Ale z tym oswiadczeniem to sie pierwszy raz spotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggggggggggg
to jeszcze raz napiszcie mi wzór oswiadczenia .... oswiadczam, ............. i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogłoszeniach rzeczywiście często jest prośba o dołaczenia oświadczenia o niekaralności. Piszesz je osobiście, bo to Twoje oświadczenie. I to z reguły wystarcza. Czasem, gdy Cię juz zatrudnią, wymagają przedstawienia zaswiadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Sądowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×