Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Królowa Dobrego Smaku

mam dosc tandety na ulicach!! poradze wam...

Polecane posty

Gość Królowa Dobrego Smaku
heheheh wcale nie napisałam,ze jestem profesjonalistką, bo profesjonalistki lecą wg. schematu i przez to są banalne. poza tym wiesniary to PROWOKACJA jak ktos trafnie zauważył...chciałam sprawdzic ile tandetnych zazdrosnic wróciło już z gimnazjum i zasiadło na kafe śmieszne,że jesli tylko ktoś napisze,że ma gust, to zaraz sie zlatuje stado9 tandeciar..przecież temat byl niby po to,żeby pisały dziewczyny z prosbą o radę, a wy tu się zaczynacie wyładowywac z zazdrosci...heheh śmieszne. dzięki i na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezerwatywa w paski
ciekawe formy rozrywki lubisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
i to właśnie wieś! tak! atłasowe rurki na dzień! ty to musisz okazji szukac? na dzień wytarte jeansy z haftem? elegancja tylko na niedziele do kościoła?wieś ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
:-) a ty ciekawe formy zabezpieczenia...a ta rozrywka to swoiste doświadczenie socjologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacze_kocham_Was
pastele top do lata, do zimy nie pasuja bo zbyt blade czerwien do jesieni, pod warunkiem, ze wlosy nie sa rude, a cera nie jest blada szatynki nie powinny przesadzac z czernia, pewien typ szatynek wyglada wrecz okropnie w czerni - bardzo blado i niewyraznie, za to rozkwitaja w niej wyraziste brunetki szatynkom polecam śliwkowy, bardzo szlachetny kolor, brazy ale nie w nadmiarze (mozna wygladac w nich na zmeczona), czerwien owszem, ale czerwien wymaga opalenizny lub wyrazistych rysow tudziez makijazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
Branzoletka jest też jak najbardziej poprawnom formom, bo bransoletki jusz wyszły z mody - wieśniary z gimnazium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........
Wiesz tak szczerze to chcialam ci dac szanse ale nie dalas rady.Jak juz taka profesjonalistka z ciebie to moglas poprosic choc o zdjecie.Jak mozna ubrac kogos gdy nawet sie nie wie jak ta osoba wyglada. Zadna z ciebie profesjonalistka. Taki damski typ NARCYZMU. Ps. I ja mam rade dla ciebie, kup sobie piekne,duze,czrne okulary, moze jakos zmniejszy twoj bol patrzenia na te zwyczajne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
hmmmmmmmmmmmm pięknych czarnych okularów mam z 11 par, a ty się jeszcze cipo nie zorientowałas,że to prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowo
wiesniarom :) mowimy stop !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
brawo! wygrałas kupon na zakupy na stadionie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........
Ale ty jestes naiwna!!! hahahahahhahahahaha Nie, ja na powaznie sie pytalam o rade hahahhahahahahahahhahahaha prowokacja prowokacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro lubi takie
formy rozrywki, bo innych nie ma, to cóż nalezy to dziewczyny uszanowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
hehehehehhehe wcale sie nie przejmujesz??to po co te krzyki?? hehehehehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
wieśniary teraz się przebieram, ale w domu chodzem równiez elegantcko. I tak: chustka zielona oczywiście nawiązująca do ludowosci korale żółć i pazokcie w tym samy kolorze bluzka czarno=biała kupiona na allegro - oto link http://www.allegro.pl/item147095362_super_duze_i_eleganckie_xxl_czarny.html kiecka w podobnym kolorze http://www.allegro.pl/item149793703__m_next_piekna_tweedowa_mini_w_krate_nowa_40.html oraz kozaki http://www.allegro.pl/item148360152_emu_bronte_low_sand_38_u_nas_zawsze_najtaniej_.html i wyglądam elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee taaaammmmm
trochę rozrywki w ten ponury zimowy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kuku
a ja jestem szatynka, wlasciwie jasny braz, do ramion, w grzywka na boku, jasna karnacja, jasno niebieskie oczy, nie mam ciemnej oprawy oczu, ale nie blond znowu :) 165cm, szczupla - okolo 55kg ale mam kobiece ksztalty, tzn biodra, ksztaltna pupa, wciecie w talii itp, jednak piersi B miseczka. moglabys mi cos doradzic? powiem tylko, ze zle sie czuje w odbaskowo neonowych kolorach i w ciemnych fioletach i sliwkowych. na codzien ubieram jeansy, i bluzki lub sweterki. nie lubie sie tez zbytnio wyrozniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
ale mam przynajmniej gust, bo wybieram to co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsdgsfdgdfhgd
WKURWIAJA MNIE TWOJE PSEUDOINTELETUALISTYCZNE WYPOWIEDZI... JA MAM GUST!!!! A TY MI UDOWODNILAS ZE RACZEJ NIEMASZ NAWET PRZECIETNEGO GUSTU AHAHAHAHAHAHAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
no kurna nawet wkleiłam fotki rzeczy, w które się ubieram i mam gust, pisałam, z e wszysycy się za mna oglądają!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacze_kocham_Was
a dlaczego komplecik byl pokazany na gumowej lali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
przemyślałam, bo dobrze się ubieram. Ta gumowa lata to przykład mojej figurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×