Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilonkaa

Herbata z pokrzywy

Polecane posty

Gość jumper1994
jestidealna przez ok. tydzien na krzepniecie krwi jesli ktos ma male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ma smak herbata zpokrzywy
gorzki kwasny>>>?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosss
no smak ma jak dla mnie jka trawa tylko zmielona:D pije ja od 3 dni :D po 2 kubki a podono powinno pic sie litr dziennie.. oprocz tych wszytskich rzeczy ktore zostały napisane poprawia ona rowniez stan skóry. Odblokowuje tam cos i skora jest mega ładna potem. Moja siostra poije ja juz miesiac i widze ze ma lepsza cere. Nie ma pryszczy i dlatego ja ja pije. Ale smak jest do bani. Mozna dodac do herbatki sokuy no maloinowego zeby smak polepszyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo12345667
Ja polecam herbatę ze sosny dziś byłem w lesie to zerwałem i ja wygotowałem mmm coś pysznego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Ja sobie kupiłam pokrzywę w tabletkach. Za wygodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22p
A mi ten smak i zapach wogole nie przeszkadza , na szczescie , pije mi sie oks te herbatke wlasne teraz pije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola16p
Herbatka z pokrzywy jest bardzo dobra na wlosy. Szybciej rosna po niej. A jeszcze lepsze jest piwo na wlosy. Wlosy po nim mega szybko rosna bynajmniej u mnie. ( mieszanka piwa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma d a
nie jest taka zła i działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma d a
ja sie po niej mocniej poce, co zauwazylam i mnie dziwi, chce mi sie czesciej siusiać, polecam też na kaca :D cera paznokcie poprawily sie wlosy niekoniecznie jakos piorunujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatak z pokrzywy jest dobra na poprawę stanu włosów i paznokci,jak się ma obrzęki i działa trochę moczopędnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzywopijaczka
Cześc:d Piję pokrzywę z torebki, od około 2 tygodni. Smak jak dla mnie- normlany, nie działa na mnie moczopędnie. Piję dwa-trzy kubki dziennie, birę do tego tabletki Silicę-na popraę kondycji włosów i paznokci. Musze wam powiedziec że jestem baardzo zadowolona. Wydałam 10 zł[herbata+20 tabletek]i efekty widać. Odrost jest dużo większy niż był, włosy nie wypadają[tak bardzo, ale sądze ze na lepse efekty trzeba jescze poczekac], paznokcie się nie łamia. Jestem baardzo zadowolona- polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzywopijaczka
Nie pojawiły się u mnie żadne plamy, wypryski ani nic. Więcjest to sprawa indywidualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMPD58
czy herbatę z pokrzywy można pić z wszystkimi lekami,bo biorę na kilka schorzeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaJaNa
właśnie się zastanawiam nad kupnem herbatki, tylko pytanko czy lepsza jest w liściach czy w saszetkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka262626
Witam Was dziewczęta. Właśnie zaczęłam pić herbatkę z pokrzywy od wczoraj. Zaparzam sobie świeżo zerwane liście pokrzyw i powiem Wam, że bardzo mi smakuje ten "wywar". Jest bardzo delikatny w smaku i całkiem dobrze smakuje, mogę stwierdzić, że lepiej smakuje aniżeli herbata zielona czy też czerwona. Jeśli chodzi o poprawę stanu włosów (bo głównie oto mi chodzi) to się okaże dopiero za jakiś czas. Mam nadzieję, że wpłynie pozytywnie zarówno na kondycję włosów jak i cery. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jakim czasie picia herbatki z pokrzywy będą widoczne efekty??:) a jak działają na cere? ja używam WAXA (używam go w saunie-naprawdę polecam) również zażywam skrzyp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjfg
czy to mozliwe , ze mam wysyp syfów na twarzy przez napar z pokrzywy? ona oczyszcza organizm , a ja pije 2 herbatki dziennie juz ponad miesiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzywkaa
własnie sobie zaparzylam, Wam tez polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka898989
powiedzcie mi czy jak zerwe sobei te listki to zanim zrobie sobie te herbatke to czy mam je sparzyc wrzatkiem?czy wystarczy tylki umyc w cieplej wodzie. bo boje sioe zebym sie nie poparzyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
Tak, po zerwaniu mozesz na chwile zanurzyc w mocno goracej wodzie, oplukac i parzyc. Ja zrywam w rekawicach i nie parze pokrzywy ani ona mnie ;). Jesli masz dostep do mlodej i swiezej, to zerwij w calosci i przepusc przez sokowirowke, nawet zmiel w maszynce do miesa i pij sok 1- 2 lyzki dziennie, jest skuteczniejszy. Niektorzy robia sobie sesje trzydniowa na oczyszczenie organizmu - glodowka i tylko ten sok z pokrzywy. Ale o tym trzeba pogadac z kims kto to robil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka898989
dziekuje bardzo za odpowiedz;-)) czyli nalezy pic sok z tej pokrzywy a nei cale listki jak rozumiem? no i to samo pytanie czy najpierw przed zmiksowaniem powinnam sparzyc pokrzywke czy wystarczy ja umyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka898989
musze przyznac ze pokrzywa poprawia tez nastroj. wydaje mi sie ze moja cera jest ladniejsza, rozswiietlona. zaczelam tez codziennie wieczorem moczyc koncowki wlosow w pokrzywie oraz na skorze glowy cebulki przemywac sobie. a takze robie sobie tonik na buzie i dekolt. czyli dzialam zarowno od wewnatrz jak i na zewnatrz i efekty ju zzauwazam;-))polecam niedowiarkom. kto nie sprobuje ten nie ma;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kumpela tak miala
ktos moze odpowie na pytanie wyzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam takie pytanie. Pije pokrzywe i skrzyp polny juz jakis miesiac,wiem ze powinno sie robic przerwy w piciu pokrzywy bo po ok3 miesiacach przestaje działac, i powinien byc miesiac przerwy. Czy przez ten miesiac moge pic tylko skrzyp a potem przez 3 miesiace pokrzywe??? czy to dobre roziwaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huncia
Witam. Piję herbatę z pokrzywy od kilku dni; taką normalną z torebki. Będę musiała przerwać, ponieważ jest mi ustawicznie niedobrze. Mimo, że miałam bardzo pozytywne podejście do pokrzywy; chciałam zmienić caaałą moją dietę, byleby nie rezygnować z niej - a raczej dzięki temu - okazało się, że to jednak pokrzywa daje mi takie efekty. W internecie trudno jest znaleźć coś konkretnego o efektach ubocznych działania pokrzywy (poza tymi nieszczęsnymi krostkami). Z mojego eksperymentu płynie wniosek, że każdy reaguje indywidualnie i niestety; wspaniała ze wszech stron pokrzywa też nie jest dla wszystkich. Cóż . . . resztę zostawię np. na płukankę do włosów, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMElowa łasica
Te krostki to oczyszczenie organizmu ,dzieki pokrzywie ze środka wywala do wierzchu.Kiedy wszystko wyjdzie -bedziesz śliczna i zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka:)
Witam, moim odwiecznym problemem jest trądzik:( dermatolog przepisał mi różnego rodzaju leki, toniki, żele do mycia twarzy i zabronił używać wody do mycia twarzy KOSZMAR. Wydawałam kupę kasy na te niby "cudowne" leki. Od ponad miesiąca piję sok z pokrzywy i muszę powiedzieć, że nie tylko skóra twarzy poprawiła wygląd, trądzik znika ale moje włosy znacznie się poprawiły :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włosomaniaczka
Kupiłam herbatkę z pokrzywy w zwykłym markecie, czy taka też jest skuteczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomożecie
A cena takiej herbatki z pokrzywy zakupionej w aptece ile wynosiłaby mniej więcej ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzywowa
A ze 6 złotych. Ja zbieram w maju, suszę i mam free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×