Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kama19

owsiki-prosze o pomoc

Polecane posty

witajcie,mam problem wydaje mi sie ze od pewnego czasu mam owsiki ale nie jestem pewna,nie swedzi mnie odbyt tylko pochwa,gdy sie podcieram zauwazylam biale robaczki,w kale sa nawet do 2 cm biale( wydaje mi sie ze sa to) jaja,czy moj chlopak moze sie tym zarazic podczas stosunku,prosze o odp.blagam odpiszccie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie lekarz
przerwa w stosunkach wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojoj
pędzikiem do lekarza śmigaj. jak to rzeczywiście owsiki prasuj b. gorącym żelazkiem bielizne, ręczniki, pościel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ujowo
czosnek ,pestki z dyni ,potem srodek na przeczyszczenie,po tygodniu ponownie,rzeczy do prania i prasowania,posciel do gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jest prawdziwa Lalitta**
ty moglas sie zarazic od chlopaka tymi owsikami a on od ciebie>musisz pojsc do lekarza te biale robaczki to na 100% owsiki. tabletki na owsiki nie sa drogie ale na recepte ty itwoj chlopak musicie je zazyc. owsiki sa okropne zyja w odbycie a anocy wychodza i wedruja do pochwy.fuj.tam skladaja jaja.blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo fuuuuuuj
:O ty syfiaro :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduraaaaaaa
owsiki nie składają jaj w pochwie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko
w mózgu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
nie skladaja jaj w pochwie ale moga do niej zawedrowac z odbytu... idz do lekarza, przepisze Ci prawdopodobnie Vermox ktorym trzeba przeleczyc wszystkich domownikow i chlopaka, zrobic generalne sprzatansko w domu, powypierac posciele (najlepiej wygotowac) i bielizne... i bedzie po sprawie :) zdrowia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie panikuj to moze sie przydazyc kazdemu naprawde i nie swiadczy o brudzie. moglas zarazic sie np. przez zjedzenie brudnego owoca czy warzywa. po pierwsze jesli leczysz sie sama to jedz czosnek i pestki z dyni przez przynajmniej 2 tygodnie. pij sok z kiszonuch ogorkow i jedz kiszona kapuste, bo wszystkie lekarstwa sa na recepte. nie kap sie w wannie tylko korzystaj z prysznica a co wazne nie wspolzyj z chlopakiem bo mozesz go zarazic. jak bedziesz u lekarza to niech ci przypisze tez cos dla niego bo larwy pasozytow moga rozwijac sie w organizmie kilka tyg i wkoncu moga sie pojawic u niego i tak w kolo macieja,nie mniej jednak nic takiego ci sie nie dzieje. trzymam kciuki. kiedys bedziesz sie z tego smaial. A zrezygnuj ze slodyczy i sokow bo robaczki to lubia. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze trochę juz za późno na odpowiedz ale jak cie swędzi pochwa i są białe robaczki to na bank owsiki.Ja tez tak miałam i zamiast leczyć owsiki to kupowalam maści na pieczenie pochwy one się przenoszą i niekoniecznie musi cie swedziec w o***cie.I mam pytanie bardzo ważne i proszę jak najszybciej pisać bo nie wytrzymać psychicznie jak mam owsiki i one co miesiąc wracają to co mam zrobić? Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza zapisze ci tabletki przeleczy cie dwa trzy razy i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj niestety owsikami dosyc latwo mozna sie zarazic bo one sie moga przenosic nawet z kurzem...;/ dlatego tak wazne jest dbanie o higiene i o czystosc w mieszkaniu, bo potem ewentualne wyleczenie troche zajmuje czasu...ook miesiaca co najmniej z lekiem pyrantelum medana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyrantelum jest najlepsze, dzięki niemu moje dziecko doszło szybko do siebie. Przestało się drapać i być niespokojne. Noce wyglądają teraz zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie infekcji można się nabawić w różny sposób (niemyte jedzenie zainfekowane jajeczkami czy nawet powietrze w obiegu zamkniętym w środkach komunikacji masowej - samoloty). Nie sposób całkowicie uniknąć ryzyka. Problem uciążliwy, ale do rozwiązania. Preparatów na pasożyty jest dużo http://podarujzdrowie.pl/preparaty-na-pasozyty Do tego higiena osobista (prasowanie bielizny na gorąco) i najlepiej wszyscy domownicy powinni się poddać kuracji w tym samym czasie. Po kilku tygodniach powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie podałam drugą dawkę pyrantelum. Chcę mieć pewność, że niczego nie przeoczyłam, i że raz na zawsze zakończę temat owsików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci jak miały owsiki, to dawałam im pyrantelum w zawiesinie. Do tego pranie pościeli i bielizny zrobiłam. I skutecznie wybiłam pasożyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet niezły w smaku ten pyrantelum, brałam go razem z córką i nawet nie było marudzenia, odbijania się czy bólu brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,można leczyć i to jest najbardziej skuteczne ale równie dobrze można z tym nic nie robić i po jakimś czasie same znikną. Mój brat ma 8 letniego obecnie syna, 2 lata temu jego syn miał owsiki widoczne w odbycie gołym okiem, bratowa kupiła Pyrantelum ale gdy przeczytała ulotkę przestraszyła się skutków ubocznych i nie podała dziecku i jakoś problem sam zniknął,moja mama i jej siostra jak były dziećmi również miały owsiki w latach 60 tych nie było na to leków i jakoś im przeszło Ja 20 lat temu również miałam owsiki i nic z tym nie zrobiłam i mi przeszło Nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×