Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

CZY MOGE BYC W CIAZY?ODPOWIEDZCIE

Polecane posty

[13.12] 13:57 Katii23 Czesc. Odpowiedzcie na moje pytanie: - jesli wzielam tabletke antykoncepc.20min po ustalonej godzinie a potem wspolzylam z facetem i wszystko bylo tak jak trzeba - a teraz nie mam okresu. ( wczesniej jak zapomnialam wziasc tabletki to dostalam okres nastepnego dnia)..... odpiszcie [13.12] 13:59 juz odpowiadam Trzeba było się nie puszczać to by nie było problemu. Teraz pozostaje ci tylko ślub. [13.12] 13:59 Bernadetka nie....20 minut to zadne odstepstwo.... ...:::Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est:::... Źle jest żyć w okowach konieczności, żadna jednak konieczność nie zmusza nas do życia. Seneka Młodszy (Filozof, Lucius Annaeus Seneca, ok. 3 - 65 p.n.e.) [13.12] 14:00 Katii23 Prosze o normalne odpowiedzi... [13.12] 14:00 pijawka jestes w cionzy jak nic Zbiczowalam sie ... [13.12] 14:01 Katii23 Dzieki Bernadetka:0 ale ja mam tabletki Cerazette - one maja bardzo mala dawke hormonow....i powinno sie je brac co do minuty. [13.12] 14:02 Katii23 pijawka-----> ale mnie podbudowales/las.... :9 [13.12] 14:03 gruszka z robakiem katti dajesz sobie spuścić sie do srodka facetowi? ja tam nigdy nie daje by mo facet do cipki się zlał. jeszcze czego. [13.12] 14:03 ja tylko chce znac opinie A on tak do konca w tobie????? Jak tak to mozesz byc, poniewaz tabletki nie daja 100 %pewnosci A ile ci sie okres spoznia??????? Najlepiej to zrob test ciazowy. [13.12] 14:04 Bernadetka ech to nie wiem jak to jest z cerazette...przykro mi... pijawka pałko nie strasz ludzi ...:::Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est:::... Źle jest żyć w okowach konieczności, żadna jednak konieczność nie zmusza nas do życia. Seneka Młodszy (Filozof, Lucius Annaeus Seneca, ok. 3 - 65 p.n.e.) [13.12] 14:06 kobrabobra to juz takie rzeczy z chłopem, robisz a ulotki nie potrafisz przeczytac. tam jest napisane i wyjasnione wszystko. a w ogóle po jednym dniu okres ise nie spóźnia [13.12] 14:06 Katii23 Do ja tylko chce znac opinie-------------> dzieki za odpowiedz. Tak to bylo do konca,a moje tabletki maja bardzo mala dawke hormonow- bo mam cukrzyce - i nie moge innych brac te tabletki -CEREZETTE - bierze sie przez caly czas, nie robic przerwy, wiec okres moze wystapic w czasie ich brania. [13.12] 14:11 a co nas to obchodzi spadaj [13.12] 14:14 dr Marysia CEREZETTE mozesz wziazc do godziny i to nie obnizy jakos strasznie ich dzialania. wiec sie nie stresuj, tez je bralam i sie raz prawie godzine pierdyknelam we wzieciu, ale jakos w ciazy nie bylam, wiec glowa do gory [13.12] 14:17 Katii23 do dr.Marysia-------> dziekuje.Podtrzymalas mnie an duchu.Boje sie, ale na razie nie bede robila testu - zobaczymy- moze jak skoncze brac tabletki to dostane okres. [13.12] 14:19 pijawka -CEREZETTE - (tu masz a zreszta pewnie na ulotce tez jest ) Postępowanie w przypadku nie przyjęcia i wydalenia tabletki Jeżeli opóźnienie w przyjmowaniu tabletek wynosi mniej niż 3 godziny skuteczność tabletki jest zachowana. Należy jak najszybciej przyjąć zapomnianą tabletkę, a pozostałe przyjmować jak zazwyczaj. Jeżeli opóźnienie w przyjmowaniu tabletek wynosi więcej niż 3 godziny skuteczność tabletki może być zmniejszona. im więcej zapomnianych talbetek tym większe ryzyko zmniejszenia skuteczności antykoncepcyjnej. Należy jak najszybciej przyjąć zapomnianą tabletkę, a pozostałe przyjmować jak zazwyczaj. Przez następne 7 dni należy zastosować dodatkową metodę antykoncepcji (np. prezerwatywę). Istnieje możliwość zajścia w ciążę w przypadku zapomnienia jednej lub więcej tabletek w pierwszym tygodniu stosowania, jeżeli w tygodniu poprzedzającym zapomnienie miał miejsce stosunek płciowy. Należy wtedy zasięgnąć porady lekarza. W przypadku wystąpienia wymiotów, jeśli wystąpią w ciągu 3 do 4 godzin po przyjęciu tabletki Cerazette wchłanianie substancji czynnej mogło zostać zmniejszone. Należy postąpić tak jak w przypadku zapomnienia tabletki. Zbiczowalam sie ... [13.12] 14:20 dziunka nie stresuj sie bo to jeszce bardziej pogarsza sprawe. przyczyn spozniajacej miesiaczki moze byc wiele..nie odrazu ciaza. jezeli przez najblizsze 7 dni nie pojawi sie idz do prywatnego labolatorium i zrob sobie test na ciaze przez pobranie krwi(100%) kosztuje ok 30 zl. ale nie martw sie tabletki to chemia ale zobacz co sie dzieje ostatnio z pogoda czsem takie wahania pogodowe moga wplywac na nasz organizm i powodowac w nim anomalie a to ze kiedys dostalas okresu na zajutrz nie znaczy ze teraz tak musi byc. glowa do gory!! bedzie dobrze zobaczysz ja bym uiie panikowala. [13.12] 14:20 Katii23 do pijawka-------------> tez juz sobie to znalazlam i przeczytalam, ale dzieki [13.12] 14:21 pijawka No to w czym problem ? Zbiczowalam sie ... [13.12] 14:21 Katii23 do dziunka---------> dziekuje, tylko ze przy tych tabletkach nie robi sie przerwy. OKres moze byc w czasie brania tabletek ale tez moze go wcale nie byc... [13.12] 14:24 który to jest dzień tej 7-dniowej przerwy, że tak panikujesz? [13.12] 14:25 który to jest dzień tej hmm, nie robi się przerwy? To niby jak ma wystąpić okres? Nie słyszałam o czymś takim powiem szczerze. To jakaś dziwna antykoncepcja [13.12] 14:25 halo halo musisz poczekac, nie jest powiedziane ze przez to ze wzielas pozniej tabletke od razu jestes w ciazy, ale tez zadne tabletki nie daja 100% pewnosci, wiec..... tylko czas ci odpowie [13.12] 14:26 Katii23 juz nie panikuje..... dzieki :0 [13.12] 14:27 Katii23 To sa tabletki z bardzo mala isoscia hormonow- dobre tez dla cukrzykow - a ja mam ta chorobe...to nie ejst zadna dziwna antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13.12] 14:20 Katii23 do pijawka-------------> tez juz sobie to znalazlam i przeczytalam, ale dzieki 14:21 pijawka No to w czym problem ? Zbiczowalam sie ... 14:21 Katii23 do dziunka---------> dziekuje, tylko ze przy tych tabletkach nie robi sie przerwy. OKres moze byc w czasie brania tabletek ale tez moze go wcale nie byc... 14:24 który to jest dzień tej 7-dniowej przerwy, że tak panikujesz? 14:25 który to jest dzień tej hmm, nie robi się przerwy? To niby jak ma wystąpić okres? Nie słyszałam o czymś takim powiem szczerze. To jakaś dziwna antykoncepcja 14:25 halo halo musisz poczekac, nie jest powiedziane ze przez to ze wzielas pozniej tabletke od razu jestes w ciazy, ale tez zadne tabletki nie daja 100% pewnosci, wiec..... tylko czas ci odpowie 14:26 Katii23 juz nie panikuje..... dzieki :0 14:27 Katii23 To sa tabletki z bardzo mala isoscia hormonow- dobre tez dla cukrzykow - a ja mam ta chorobe...to nie ejst zadna dziwna antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×