Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxi-poxy

jezeli ktos pragnie schudnac, zapraszam goraca, nie pozalujecie!!!

Polecane posty

Gość roxi-poxy
wiem ze ida swieta, ale zamierzam sie przez nie odchudzac i tak, rok temu tez tak bylo i jakos przezylam, jak bede miala silna wole to schudne do walentynek, chce i schudne, mam wazny powod.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
no to jak nie 36 to moze 38, niech juz bedzie, ale strasznie sie bede starala, slyszalam ze na tej diecie co ja jestem dziewczyna schudla w niecale 2 miechy 40 kg..... wiem ze tyle nie schudne ale planuje z 20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
ja chce sie tak jakby odchudzic na choinke.... chce wskoczyc w fajna dzinsowa mini i odjechany t-shirt, plus jakies dodatki i bede sie trzymac tego marzenia...... nikt ani nic mi nie przeszkodzi... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi zycze Ci z całego serca powodzenia - upór pomaga szybciej osiagnąć cel ! Wiesz 40 kg może i schudła, ale pewnie miała wielka nadwagę ... bo ja tej diety próbowałam i wymiekłam ... może tez dlatego, że kocham jeść :-D Ale u ciebie może zadziałać, bo przecież każdy jest inny... a co tam, spełaniaj swoje marzenie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
byc moze ale ja chce chociaz na niej z 15 schudnac, a max 30 ale to niemozliwe raczej, a czytalam takze ze taka dziewczyna w tydzien 6 kg. a ona nie miala duzej nadwagi bo jej wymarzona waga byla bardzo blisko musiala jeszcze 4 kilosy zrzucic, a moze wy mi poradzicie w co sie ubrac na impre choinkowa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
jak sobie pomysle: a gdybym tak schudla do walentynek az 30 kg. ale by bylo super, po prostu git!!!!!!!!!! wazylabym wtedy ok. 50 kg. no moze przy malo, ale wtedy by bylo fajnie..... chociaz z drugirj strony jak kosciotrup wygladac nie jest wcale super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxy a gdzie masz ta impre choinkową? i pytanie z innej beczki - ile cm masz w udzie - w najgrubszym miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi-poxi życzę Ci powodzenia!!!Mam nadzieję,że tym razem Ci się uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sniadanko wciągnełam: Jajecznica na maśle i kawałku niskowęglowodanowej wędlinki + plaster sera feta + kubek herbaty ... Najedzona i szczęśliwa .... no i chudnę :-D Od wczoraj cm w bioderkach te same ale brzuch bardziej płaski ... a wagi niestety nie mam. Chociaz z dtugiej strony od kiedy nie mam wagi dieta przychdzi mi łatwiej i łatwiej na niej wtrwać ... Buźka laseczki ... a co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
dzieki hanemex bardzo duzo, a ty ile??? ja az 57 cm, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
jak narazie trwam w moim postanowieniu, to moj 4 dzien dietki, zobaczymy efekty w poniedzialek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
dietka spoko, w szkole..... to bedzie za ok. miesiac, jak myslisz na mojej diecie uda mi sie schudnac ok. 15 kg do tego czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdybyś rzeczywiście jadła tak przez miesiąc ... i nie przestała nawet w święta ... i oby Cie nie złapał w tym czasie zastój w diecie ... to myślę, że te 12 kg by ci sie udało. Wiesz - w pierwszym tygodniu waga szybko spada a potem już wolniej bo rganizm przyzwyczaja sie do zmniejszonej ilości kalorii. Tak jest nawet na głodówce ... Ale trzymaj się ... nie oddawaj ...wytrwaj... a na pewno wyniki będa super ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
hej jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
mam taka nadzieje, przez swieta nie musze jesc abym tylko schudla... a zwaze sie dopiero za tydzien albo za dwa... moze juz schudlam z 1 kg... jak myslisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po 4 dniach to mozliwe ... a czujesz, że ciuszki są nieco luźniejsze ... tzn. spodnie na przykład ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
oczywiscie ze duzo luzniejsze, a masz moze jakies skuteczne cwiczonka na tak zwane boczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
musze leciec, umowilam sie z kumpelka, musze sie troszke naszykowac a potem jade grac w siate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na baczki nie, bo raczej w brzuchu i talii jestem szczupła ... moja zmora to pupcia :-D Ale ponoć hula-hop jest super ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
szkoda ze nikogo tu nie ma, no dziewczynki jestem strasznie z siebie zadowolona bo dzisiaj 4 dzien dietki, jutro bedzie piaty, no normalnie git.......a wy widzicie jakas roznice po ubranich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
hmm... a tak sobie siedze i mysle, ze jak juz schudne to nie bedzie wcale latwo ,moze byc jeszcze trudniej.... no niestetey ale sprobuje do tego nie dopuscic.... a jak schudne to mam sie zamiar wbic w jakas odjechana spodnice... badz bojowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
hmmm.... dlaczego tak jest malutko osob???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
topic umiera, dlaczego tak malo osob tu pisze???? u mnie 5 dzien diety, opiszcie wy swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce na sylwka schudna zaczełam dwa tygodnie temu juz schudłam 8 kilo :) :) jeszcze chciałabym z 7:) ehhh marzenia ....o mojej spodniczce z jeansu kozaczkach i białej obcisłej bluzece coraz blizej...i marzenia o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolaa
roxy poxy trzymam kciuki! ja startowalam z 83 a teraz 74:D ja jestem na temacie - moj pamietniczek dietkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie dziewczynki ze dolaczylyscie, razem razniej, a jak chcecie sie odchudzac???? badz jak sie odchudzacie???? ile wazycie itp. u mnie 5 dzien dietki i narazie luzik łOSICA jak sie odchudzalas ze w dwa tygodnie spadlo 8 kg??? Kolaa a Ty jak to zrobilas i w ile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma a gdzie sie podziala MIRABELKA i inni??????? no dziewczyny dlaczego nic nie piszecie, smutno mi bez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×