Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolory

Wszystko do koloru...

Polecane posty

Gość kolory

czy lubicie jak macie na sobie pare rzeczy tego samego koloru??? bo ja nie nawet torebki nie dobieram do butow, a juz jak widze bluzke np. biala i pasek w tym samym kolorze a do tego buty i np. kolczyki to szlak mnie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalka89
a ja lubię , np bluzka czerwona, czarne spodnie, czerwony pasek, i czarne dodatki(gumka, kolczyki czy bransoletka)ale nie za dużo, bo nie lubię stylu "choinkowego"że tak powiem , czyli wal dodatków ile wlezie...feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa_/_
ja bardzo lubie dopasowywać kolory do siebie, na sobie:) Lubie mieć np czerwoną torbe, i czerwoną marynarke, reszta cała czarna. A ty założycielko, jak sie ubierasz?Wszystko w innym kolorze, bo skoro nienawidzisz mieć dwóch rzeczy w tym samym kolorze na sobie...:DJuz sobie Ciebie wyobrazam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię ale
ponieważ wszystko mam białe, beżowe, ecru, khaki, trochę brązu i dżinsy, to wszystko do siebie pasuje i zawsze ładnie sie łączy. Nie mam więc problemu, że zaskoczy mnie czerwona bluzka, dżinsy i problem z torebką, bo mam tylko brązową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriannna
Ja preferuja oszczędnośc koloru, czyli , nie wiecej jak 2-3 kolory garderoby. Więcej to już dla mniw za pstrokato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonia
Zawsze staram się dobrac torebke do butów, nie muszą być w tym samym kolorze, jednak musza do siebie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilda
Stosuję minimalizm, więc każda rzecz i kolor , musi z czegoś wynikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasia
jak ktos lubi kolorowe jarmarki, to nie m aprzeszkod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Ja łącze kolory na zasadzie pastele z pastelami, intensywne z intensywnymi, stonowane ze stonowanymi, ciepłe odcienie z ciepłymi :) Potrafię np. dobrać czerwień z cielenią, czy granatem, aby do siebie pasowały, jednak staram się unikać więcej niż 3 kolorów, bo jeszcze np. torba może mieć troche inny kolor. Nie ubieram też zbyt zbliżonych kolorów. Np. jasny ten sam kolor z ciemnym się może nie "gryzie", ale nie wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×