Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

ZBUNTOWANY ANIOŁ

Polecane posty

Gość mok
lubilem starsza pania tera leci cos podbonego.w tym nowym to on tam sie calowal z inna afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPZ
DAJCIE KOMENTARZ NA FALA ZBRODNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kor
pamietam z czzasu tego serialu jak ivan zostal uwiedziony przez sekretrke.fajnie to wygladalo.co ona pizze dala a tam on z nia w luzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAalaaaa
Ja straasznie uwielbialam ten serail.To byla bardzo piękna telenowela. ..... najlepsza... a facundo byl wtedy przystojniejszy,. niestety zdarzylo mi się przegapiać niektóre odcinki ... więc nie znam wszystkich intryg.. jak myslicie jaka jest szansa ,że j ą puszczą jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się obawiam że trzeci raz już jej nie puszczą.Ale zgadzam się ze stwierdzeniem że to telenowela wszechczasów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko pamietam ten serial, w czasach LO sie go ogladalo:) fajny byl, z humorkiem, Mili wroc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
Ja też strasznie chcę ,żeby jeszcze raz puścili ten serial dla tego organizuję taką akcję: "Hej! Telenowela wszechczasów jaką jest "Zbuntowany Anioł" leciała dawno dlatego wielu obecnych młodych fanów pary Naty & Facu, nie mieli możliwości jej zobaczyć wcale lub w całości. Miedzy innymi ja dlatego organizuję wielką akcję,żeby jeszcze raz ją wyemitowali! Któż nie chciał by jeszcze raz zobaczyć cudownej Milagros! Dlatego prosze was bardzo wysyłajcie emaila do polsatu! To nic nie kosztuje a gra naprawdę jest warta świeczki! Ja wysłałam następującego emaila: "Zwracamy się z prośba do telewizji Polsat ,o ponowną emisję cudownej telenoweli "Zbuntowany anioł". Teraz gdy Natalia Oreiro i Facundo Arana znów są bardzo popularni w polsce za sprawą serialu "Jesteś moim życiem" , wiele osób ,chciałoby przypomnieć sobie ich pierwsze przygody w "Zbuntowanym ...." ,porównać ich jacy byli na początku swojej kariery. Wszystkie osoby ,które pytałam, z wielką przyjemnością obejrzeli by jeszcze raz ten cudowny serial, i prześledzili przygody biednej dziewczyny o gołebim sercu -Milagros. To było by naprawdę fajne ,taki kontrast : oglądać mlodych Oreiro i Arana w "Zbuntowanym..." i jednocześnie juz starzejących się w "Jesteś moim ....". Niech telewizja pomyśli rónież o młodszych widzach ,którzy oglądają teraz "Jesteś moim....." ,a nie mieli okazji oglądać "Zbuntowanego Anioła" ,a bardzo by chcieli ,zobaczyć pierwsze przygody Natali Oreiro i Facunda Arany.Gdybyście wyemitowali ten serial w jakieś ludzkiej porze ( między 15 a 18 ,no godz. 15-16 wystarczyłaby) ,to naprawdę dużo osób zasiadło by przed telewizorem! Bo to naprawdę kultowa telenowela! Jedyna w swoim rodzaju i nieschematyczna jak np. wasza "Pierwsza miłość"- kto to ogląda?"Zbuntowanago Anioła' można nazwać telenowelą wszech czasów! Gdy była emitowana , o godzinie 19.00 ,wszystkie podwórka świecily pustkmi ,bo wszyscy lecieli ją oglądać. Telewizja polsat sprawiła by naprawdę ogromną radośc wszystkim fanom Oreiro ,Arany i telenowel i nie tylko. A takich w polsce jest nie malo!Mogę powiedzieć z czystym sercem że emitując ,zwiększylibyście sporo swoją oglądalność. .Dodam jeszcze ,że takie stacje jak np. rumuńska 'Acasa" ,czy izraelska "viva" ,niedawno wyemitowały ten serial ponownie! Moglibyście puścić ten serial w polsacie ,albo w TV4,po zakończeniu emisjii "Młodzieńczej Miłości" w jej miejsce. Bardzo proszę o rozpatrzenie naszej próśby!" Jeżeli chcecie możecie z niego skorzystać ,lub trochę go przerobic albo napisać samemu. Ja wysłałam również emaila do "Świata Seriali " I napisałam jeszcze prośbę na forum polsatu. Pod tym linkiem jest jest moja prośba na forum i ją też możecie poprzeć http://www.polsat.com.pl/forum?sid=8815932&cid=8815932&thid=100000140&t=U2VyaWFsZQ==&w=&c=7563 Jest naprawdę spora szansa ,że wyemitują ,że jeżeli setki osób prześlą do nich emaila. Moje koleżanki juz wysłały ,poprosiłam także o to osoby, z forum sos mi vida. Prawdopodobne jest że puszczą to na TV4 ,albo w Polsacie ( a jak chyba wiecie polsat jest właścicielem TV4 ,dlatego wysyłamy do polsatu) Fani Natali Oreiro ,Facunda Arany I Telenowel łączcie się!!!!!!! PS. Nawet jeżeli wątpisz w powodzenie akcji,wyślij emaila - co ci szkodzi? A nuż widelec? Pamiętajcie dla chcącego nic trudnego! Sęk w tym ,żeby dużo osób wysłało !!! Wysyłajcie emaile , i popierajcie moja prośbę na forum polsatu :http://www.polsat.com.pl/forum?sid=8815932&cid=8815932&thid=100000140&t=U2VyaWFsZQ==&w=&c=7563 !!!!!! Adres email do biura kontaktu z widzami Polsat to: poczta@polsat.com.pl " Błagam wysyłajcie! Naprawdę są szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna Esperanza Esposito
ja wysłałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata7852
http://chomikuj.pl/?page=222175 NA TYM CHOMIKU SA WSZYSTKIE ODCINKI ZBUNTOWANEGO ANIOLA! ZAPRASZAM DO POBIERANIA!!!:) nowe telenowele juz wkrotce!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×