Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalienneczka

jak tanczyc na 100dniowce??

Polecane posty

Gość magdalienneczka

to dziwne, ale ma sie na sobie te wystawne stroje a muzyka jak z dyskoteki. jak najlepiej sie ruszac zeby nie wygladalo smiesznie?? :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co ale masz
problem ... rusza sie tak jak na dyskotece ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalienneczka
hahaha, a nopewnie ze problem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie pojdziesz nie bedziesz
miec problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na studniówce po części oficjalnej dziewczyny zrzuciły buty i tańczyły na boso :/ Takie odpięknione, w kokach i balowych sukniach i zasuwały na boso- nie za fajnie to wyglądało, ae z drugiej strony cóż zrobić, do muzyki jaka leciała nie dało sie ruszać na szpilach. Na studniówce mojego chłopka było trochę inaczej - dj wybierał utwory rytmiczne, ale nei jakoś dyskotekowe, więc nawet jakoś to wyglądało jak dziewczyny tańczyły w sukniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie na studniówce będzie grał zespół, więc nie będzie to dyskotekowa muza, raczej taka bardziej weselna, czy coś... Ja będę miała sukienkę stabilną, nie będę miała wyczesanego koszyka na głowie, tylko normalną fryzurę, więc nie będzie problemu z tańczeniem. A co do szpilek, to w szpilkach tańczy mi się o wiele wygodniej niż na boso. Im wyższe szpilki, tym wygodniej mi się tańczy, dlatego nie wyobrażam sobie zdejmować butów w połowie studniówki. Ale rozumiem inne dziewczyny, które to robią i nie dziwię im się... I wcale nie wygląda to jakoś dziwnie, czy coś... W końcu to studniówka, okazja do zabawy, a nie jakiś bal u szefa czy bal u senatora, gdzie trzeba byś sztywnym i niewzruszonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe russo
u nas tez bedzie zespol grajacy muzyke bardziej weselna (z czego bardzo sie ciesze:D) i przyznaje sie otwarcie ze uwielbiam bawic sie przy disco polo i tym podobne rytmy:D i tez mam szpilki:) ale sa takie sliczne ze za zadne skarby ich ze stopek nie sciagne:P i umiem w nich chodzic i tanczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Hmm u nas był i dj i zespół grał, na zmianę... ale jakoś nikt nie miał problemów z ruszaniem się.. no chyba, ze miał kieckę z kołami i falbanami..;) nie wiem, ja miałam dopasowaną sukienkę z rozcięciem i szpilki i tańczyło mi się znakomicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 18
Wydaje mi sie ze muzyka nie jest ta sama jak na dyskotece ,sam bylem w zeszłym roku na studniowce,wiec nie martw sie muzyka jest do tanca towarzyskiego znaczy sie w parach po prostu ala weseele cos....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysmy tanczyli wszyscy razem, w grupkach mniej wiecej klasowych i nie lcizac nielicznych przytulancow nikt nie tanczyl stricte w parach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, nawet dj nie będzie grał przecież czegoś w stylu \"umc bumc, łup dup...\" Napewno to będzie normalna muzyka, bardziej taneczna niż jakieś dyskotekowe techniawy, przy których można co najwyżej pląsać, a nie tańczyć towarzysko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego, co wiem, to na studniówkach w mojej szkole i ogólnie na wszystkich, o których słyszałam większość ludzi tańczy w parach normalne tańce towarzyskie. Rzadko zdarza się, że tańczą jakieś grupki... No, ale to zależy od tego, jaki rodzaj zabawy ludzie preferują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"No, ale to zależy od tego, jaki rodzaj zabawy ludzie preferują\" dobrze, ze u nas jednak luzniejszy i grupowy, bo niecierpie tanczenia w parach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAm poDobny problem
u mnie bedzie zespol- muzyka weselna, disco-polo.. ja nie mam pojecia jak sie tanczy przy takiej muzyce!! normalnie chodze na dyskoteki, slucham techno. nie chodzi mi o buty bo lubie tanczyc w wysokich szpilkach. doradzcie mi cos bo umre... przeciez nie moge tanczyc tak jak jestem przyzwyczajona w eleganckiej, dlugiej sukience, przy takiej muzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×