Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

noblistka

czy to już jest okres???????????????????????????????

Polecane posty

czesc dziewczyny:) przyblizony termin miesiaczki mialam 4 grudnia..jak latwo policzyc spoznia mi sie juz 11 dni..dzis zauwazylam, ze mam tak jakby rozowy sluz..nie wiem czy mam to traktowac jako okres? dodam ze zazwyczaj moje miesiaczki byly dosc obfite..ale zazywalam antybityki(forcid)..to bardzo wazne bo po 2 latach przerwy chce zaczac ponownie brac tabletki anty..jak myslicie? mam wziasc dzis pierwsza tabletke?? co doradzacie?? poczekac jeszcze czy zazywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala83.
zadzwon do swojego lekarza i sie zapytaj!! napewno On Ci doradzi. masz sie czym denerwowac, ze Ci sie spoznia zawsze mialas regularne @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza dzwonilam ale jest nieosiagalny..wiec nie mam kogo zapytac:( a cykl zawsze trwal 28-29 dni:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noblistko radzę Ci poczekac az dostaniesz normalny okres. Bo z tego co piszesz ten rozowy sluz to moze byc plamienie mozne wskazywac na ewnentualna ciaze, poronienie lub nadżerke szyjki macicy. Nadzerka tak sie objawia : najpierw plamienie a potem okres . Powiem ci ze ten twoj rozowy sluz jest niepokojacy - za jasny kolor .Zwykle plamienie jest koloru ciemniejszego - a moze u ciebie jest inaczej. ale naprawde radze ci wstrzymaj sie z tymi tabletkami tym bardziej ze okres ci sie spoznia 11 dni. Udaj sie do lekarza gina jak najszybiej - jesli masz do niego telefon to zadzwon bo to co opisujesz jest troche niepokojace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie..bylam u lekarza 28 listopada..mialam gruntowne badania..zadnej nadrzerka ani poronienie nie wchodzi w gre!! lekarz powiedzial mi, ze mam czysta szyjke macicy i jestem zdrowa kobieta:) nawet prawy jajnik z ktorym kiedys mialam problemy \"uspokoil sie\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co lekarz powiedzial na spozniona miesiaczke jesli to jest w ogole miesiaczka? - dziwny rozowy kolor nigdy takiego jasnego koloru nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wspomnialam wyzej przewidywany termin miesiaczki mialam na 4 grudnia..czyli u lekarza bylam tak pod koniec cyklu..a rozowy sluz pojawil sie dzis rano..tak wiec nie rozmawialam na ten temat z lekarzem bo nie mialam wtedy \"problemu\" (wizyta 28.11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za poczatek miesiączki uznaje sie z reguły pierwszy dzień krwawienia a nie plamienia, jeżeli jestes zdrowa to wszystko ok, czasami po prostu najpierw pojawia sie plamienie a potem normalna krew, ja tez tak mam a nie mam nadżerki, czekaj cierpliwie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec mam sie wstrzymac z tabletkami? tak?w ogole to pierwszy raz mi sie spoznia okres..zawsze wszystko jak w zegarku..nawet mnie troche brzuch boli..wiec zglupialam jak zobaczylam ten sluz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobisz jak zechcesz ale ja na twoim miejscu wstrzymałabym sie z tabletkami i prawdopodobnie poszlabym do innego gina . Spoznienie sie okresu to zwykle jakis problem a przyczyn moze byc naprawde wiele .pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopppsiuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej ze wspominasz ze to jest pierwszy raz jak ci sie spoznia okres . Czy jest mozliwe ze jestes w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyna..a wiec wstrzymam sie jeszcze..choc nie ukrywam ze na 26 chcialabym juz \"byc zabezpieczona\":(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochalam sie w dniach 12-13 listopada..zaraz po miesiaczce..bylam zabezpieczona (prezerwatywa) ale na wszelki wypadek 3dni temu zrobilam test..wynik negatywny..wiec w ciazy nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam okres:):):):):):)teraz to juz nie ma watpliwosci:):):):) dzieki dziewczyny za wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×