Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorcia-niunia20-84

Tipsy , nail art -darmowy kurs stylizacji paznokci

Polecane posty

Gość Sylwiaakaa
Czy ja również mogłabym prosić o kurs na e-maila?? :) Z góry dziękuję :) sylwia00358@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathrin12
czy ja równiez moge prosić ten kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka12345
Bardzo Prosze o ten darmowy kurs ! Bardzo mi zalezy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domii17
czy ja również mogłabym poprosić o ten kurs... ? bardzo chciałabym spróbować ... domelka94@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sakuraa
hej jesli to jeszcze aktualne to tez bym była zainteresowana tym kursem. 00monia00@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziunia666
niunia 20-84 masz może jeszcze ten kurs na e-maila? jeśli tak, to proszę, prześlij mi gandziunia666@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziunia666
niunia 20-84 masz może jeszcze ten kurs na e-maila? jeśli tak, to proszę, prześlij mi gandziunia666@buziaczek.pl bez odstępu e mail a z odstępem się zrobiło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia11111
witam! Jesli to jeszcze aktualne to ja rowniez prosze o ten kursik na meila olcia66@poczta.onet.pl z gory dziekuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna2355
Hej:) Wiem, że to stary temat, ale jeśli to jeszcze aktualne, to czy mogę prosić również o ten kurs na maila? mala.dzidzia@gmail.com Z góry dziękuję, Martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaJasionowska
Witajcie, tamten kurs nie wiem czy jest aktywny więc zapraszam was na mojego bloga i na darmowy kurs internetowy mojego autorstwa, nie podajecie tutaj emaila, zapiszcie się na newsletter www.magdalenajasionowska.pl, bedziecie otrzymywać ode mnie emaile i krok po kroku nagrania z warsztatów prowadzonych przeze mnie przez internet, Instruktor Przedłużania i Stylizacji Paznokci, Magdalene Jasionowska www.magdalenajasionowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina jarocka
Na darmowych kursach się niczego nie nauczycie. Byłam na szkoleniu darmowym i była na szkoleniu płatnym, w New Nails. Różnice ogromne. Tylko szkoła, która dostaje kasę za naukę, faktycznie może was przygotować stosownie do zawodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinerska
Darmowe szkolenie traktowałabym raczej jako pewnego rodzaju atrakcje, bo na pewno nie sposób na zdobycie dodatkowej wiedzy ;-) Tak czy siak - możecie oczywiście próbować, ale powodzenia nie wróżę. I tak skończycie w szkole, która zrealizuje to profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubek111
Bardzo bym była wdzieczna o przesłanie KURSIKU :) na meila marta34@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×