Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorcia-niunia20-84

Tipsy , nail art -darmowy kurs stylizacji paznokci

Polecane posty

Gość kayeczka
Dziewczyny nie dajcie się naciągać takimi PSEUDOKURSAMI,a taki papierek możecie sobie wykorzystać jako zakładka do ksiązki. Idzcie do collegów tutaj, dostanieci dobra wiedzę i uznawany certyfikat. Sama skończyłam tutaj ksometologię NVQ2 i dalej się uczę, włąśnie robię kurs na paznokcie- pokazali nam 3 metody- akryl, żel i fibreglass i kurs kosztował 200f. 10 tygodni po 2,5g/ tydzień. Można dodatkowo zrobić Nail Art i poziom NVQ3 gdzie nauczą jeszcze pracy na formie i bardziej zaawansowanych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna263
Czy Ja TEZ MOGLA BYM DOSTAC TAKI DARMOWY KURSIK NA E-MAIL .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! czy ja też mogłabym dostać taki kursik na adres dorajara@tlen.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguss
Czy ja także mogłabym otrzymać ten kurs?? kinguss_x3@wp.pl zgóry dzieeki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegperego12
witam czy ja również mogłabym poprosić o przesłanie mi na maila tego kursu;-) pegperego12@o2.pl z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos moze mi przesłac na meila darmowy kurs stylizacji paznokci bardzo prosze pozdrawiam sylwiaszczerbowicz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia-88
Witam wszystkich czy mogłabym dostac jakiws fajne wzorki na e-mail albo dobre rady:) dopiero zaczynam z pazurkami i nie mam wogóle pomyslów na jakies wzorki z góry dziękuje wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia-88
Witam wszystkich czy mogłabym dostac jakiws fajne wzorki na e-mail albo dobre rady:) dopiero zaczynam z pazurkami i nie mam wogóle pomyslów na jakies wzorki z góry dziękuje wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusja
Witam, chciałabym prosić jeśli jest to jescze możliwe darmowy kurs na moj e-mail : lipqu@vp.pl Z Góry Dziękuję ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania/kasia
Witam serdecznie,też badzo ale to bardzo bym posiła o ten damowy kursik na e-mail ania1983-26tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cianka
mogłabym tez liczyć na przesłanie kursu na maila?? robie sama pazurki ale chetnie dowiedzialabym sie czegos wiecej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulax
Czy ja również mogę prosić o przesłanie kursu na maila? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanessa2311
witam bardzo proszę o przesłanie kursu;) jeśli można.Pozdrawiam wanessa19l@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos moze mi przesłac na meila darmowy kurs stylizacji paznokci bardzo prosze pozdrawiam techno85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinas111
PILNE!!!!!!!!!!!!!!! wszystkie dziewczyny które ukończyly kurs u pani Violety .M. w Londynie i czują się pokrzywdzone proszę o kontakt na mojego maila!!! ja zostałam oszukana przez tą kobietę i nie zamierzam tego tak zostawić ,nie bójcie się im więcej nas będzie tym lepiej!!! trzeba zrobić coś z tą oszustką!!! PILNE!!!!!!!!!! moj mail: malwinas111@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silverghost
Bardzo proszę, przyślijcie i mnie ten kurs na maila: agatasaczek@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainspirowana
ciekawe dziewczyny zeczy tu piszecie.... wyobrazcie sobie ze nie mam zadnej szkoly- a z kad zescie to sobie wziely????? prowadzilam wspulprace z v makiej i d jablonskim tak jak i pare dziewczyn ktore ukonczyly ich kursy. obecnie owa firma wisi mi pieniazki i to grosze :) moja wspulpraca zostala rozwiazana jakies pol roku temu zaraz po nie milym zdarzeniu z pania makiej ja terz dalam sie nabrac-no ale moja glupota tyle ze nie mam zamiaru cierpiec za ich oszustwa czy jej uwazam sprawe za dos powazna zkoro po takim czasie nadal huczy o NAILS ACADEMY IN LONDON -jesli kto kolwiek cos wie na ten temat, ktos terz dal sie nabrac, chcesz poruszyc ta sprawe lub wierz jak sprawdzic autentycznosc certyfikatow NAILS ACADEMY IN LONDON - prosze daj znac JESZCZE JEDNO -JAKIM PRAWEM KTOS SIE PODAL NA FORUM JAKO MOJA OSOBA??????? KTO SIE POSLUGUJE MOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM?? CZY TE FORUM MA JAKIEGOS ADMINA CZY WOGLE KTOS TO KONTROLUJE?CZY MOZE MOGE TUTAJ SIE PODAC ZA KOGO CHCEM I NAWCISKAC KOMU CHCEM? jesli tak to mam ochote pani v makiej nawciskac tak duzo ze tu sie nie zmiesci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastrszona-monia
pare dni temu a dokladnie dnia 17 luty pojawila sie moja wypowiedz na forum o nails academy in london i na meila otrzymalam postraszenie ze mam owa wypowiedz wykasowac bo nieprawnie posluzylam sie nazwiskami wlasciciela firmy i pracownikow-przepraszam za to , uczynilam to iz moje nazwisko rowniez padlo na owym forum i nadszarpnieto moje dobre imie i z tego powodu rowniez odwazylam sie posluzyc nazwiskami przepraszam kierownika nails academy in london oraz pania nauczycielke owej firmy ktora wydaje podpisy na ceryfikatach kursantek(i tak kazdy wie o co chodzi i o kogo wiec nie musze pisac nazwisk) zwracam sie z prozba do wszystkich czytajacych forum o niekojazenie mnie MONIKI SKARBEK (moje nazwisko i imie wiec chyba moge sie nim posluzyc) z Nails Academi in london i pania uczaca tam i wydajaca certyfikaty oraz je podpisujaca. ukonczylam kurs w roku 2009 kwiecien i rowniesz mam szereg watpliwosci i zastrzezen tak jak i inne dziewczyny po odbytych kursach. przychodzac na kurs bylam zwykla sprzataczka i chcialam wyrwac sie z cienia jak my wszystkie i dalam sie nabrac na oferty pracy i wspolpracy z nails academy in london i pania tam uczaca niestety owa wspolpraca niewyglada najlepiej w sensie nie dogadan co do spraw ksiegowych,papierkowych itp. z tego powodu wykasowalam pania nauczycielke i kontakty z kursow z mego telefonu. dnia dzisiejszego pragne aby owa pani nauczycielka v m i tamta firma znikla z mojego zycia od ponad polroku niemam z nimi nic wspolnego -nigdy nie mialam pa za tym ze dalam sie nabrac na placz w telefonie v m i prozby o pomoc. skonczylo sie tak ze pani v m zszargala mi opinie publicznie , wplatala mnie w jakiejs jej prywatne machlojki i doprowadzila do tego ze dnia dzisieszego a nawet wczesniej wlaciciciel i dyrektor firmy mnie straszy sadem(przeprosiny w jego strone raz jeszcze za urzycie jego nazwiska) ja prosze rowniesz o nieposlugiwanie sie na tym forum i jaik kolwiek innym moim nazwiskiem przez osoby inne niz ja sama gdyz terz sobie tego niezycze i niechciala bym tych spraw poruszac w sadzie-mam nadzieje ze wszyscy jasno sie zrozumielismy. NAILS ACADEMY IN LONDON i pania V M zakopuje pod luzko wraz z ich ceryfikatami i udaje sie w czasie jak najblizszym do collegu na profesjonalne szkolenie w zakresie stylizacji. dziekuje za wszystkie problemy zwiazane z NAILS ACADEMY IN LONDON i pania V M --- nie mam pojecia jak mozna bylo wplatac w cos takiego zwykla sprzataczke i ciagnac te sprawy caly rok(pewnie i nie jeden jeszcze rok przed nami a raczej wami-be ze mnie ja mam dosyc) a dzisiaj profesjonalna nianie:) --szkoda ze nie stylistke paznokci no ale coz.... puszczam smieszne kursy N A in london w niepamiec i prosze o danie mi swietego spokoju!!!!!! DZIEKUJE -M S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asenata
witam i ja tez prosiłabym o przesłanie darmowego kursu robienia tipsów na meila asenata15@wp.pl bardzo proszę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesiaczek
tez poprosze ;] "tylko nie metoda akrylowa tych mam juz setki..."chcialabym jakis o nakladaniu zelu odrazu na plytke ;] dzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi25
bardzo bym prosila o przeslanie mi tez tego kursu stylizacji paznokci bladyneczka3@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livka 23
Witam niewiem czy jeszcze ktoś tu zagląda, ale jeśli tak to ja równierz bardzo bym prosiła o taki kursik na e-mail livka22@onet.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livka 23
Witam niewiem czy jeszcze ktoś tu zagląda, ale jeśli tak to ja równierz bardzo bym prosiła o taki kursik na e-mail livka22@onet.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livka 23
Witam niewiem czy jeszcze ktoś tu zagląda, ale jeśli tak to ja równierz bardzo prosiła bym o taki kursik na e-mail livka22@onet.pl Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienk@
Hej czy ktos ma moze mozliwosc wyslania na email kursu Chciala bym sie nauczyc i sama sobie robic tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YoKuDa
również w sprawie kursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej przejechać się na profesjonalny kurs, no oczywiście jeżeli chcemy komuś robić paznokcie. Na stronie kursy.com.pl można sobie poczytać o takim kursie - wydaje się być konkretny, nawet coś o zapewnieniu noclegu na czas kursu tam pisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×