Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaniepokojonaaaa

Bulimia a tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość Bkay
a ja mam 17 lat i biore te tabletki po raz pierwszy.Bulimię mam od 1,5 roku i to fakt-straszna choroba;/22 kilo schudłam ,na szczęscie moi rodzice zauważyli to i leczę się--->klinika na NOwym Świecie w Warszawie(tam można znalesc chyba najlepszą pomoc) wpędzić się jest łatwo ale wyjść...tragedia;/ najgosze jest to że psują się zęby,wypadają włosy i te napady głodu a potem błeee...:/yhh ale mam nadzieje ze jesli wymiotuję minimum 1,5 godziny po tabletce to chyba nie zwracam ,,tego czego bym nie chciala,,prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paka
hej zieloniutka........jeśli masz ochote to zagadaj do mnie na gg5866013 tzn ja potrzebuje zebus do mnie zagadala.....z gory dziekuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła w głebi
Wiecie co ja to chyab nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie tak narzekaja na ta Bulimie.. Ja to bardzo lubie i nie wyobrazam sobie bez tego zycia.. RObie to od 4,5roku...:) teraz skonczylam 18lat NA poczatku moze bylo to wyniszczajace bo cwiczylam nie jadłam... i schudlam do 44kg niestaty jestem za leniwa.... na takie cos:) przytyłam koniec konców do 55kg... i powiem szczerze,ze lubie to robic..mzoe nie robie tego regularnie... co dziennie na pewno...ale czasem sie najem wiem,ze musze zwrócic i usypiam zmeczona albo to odwlekam... i tego nei robie bo to mnie meczy:) Mysle,ze to jest dobre co robie...moge sie najesc i to zwrócic nie zwracam zawsze ale po kazdym jedzeniu o tym mysle...kiedys moja psycha byla mocno wyniszczona i rzeczy któe robilam przekraczały moja wyobraznie:) Ale teraz,ze jestem leniwa to robie to czesciej i nie uwazam,ze to jest zle... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym zacząć stosować antykoncepcje hormonalną (tabletki), tak byłoby po prostu wygodniej i bezpieczniej nie chciałabym zajść w ciąże w wieku 18 lat, jednak walcze z bulimią. Zdarzają sie dni kiedy wymiotuję co kilka godzin, czuje sie słabo, spóźniają mi sie mięsiączki... co zrobić w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×