Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kornel

pytanie do dziewczyn

Polecane posty

witam niedawno poznałem fajną dziewczyną i umówiłem się z nią na kawę. pomyślałem żeby zrobić miły przyjacielski gest i wręczyć jej jakiś kwiatek, ale nie wiem czy to będzie na miejscu. czy źle tego nie zrozumie. myślicie że to dobry pomysł, czy raczej dać sobie spokój, a jeśli już to jaki kwiatek będzie najodpowiedniejszy. aha, ma 21 lat dzięki za odpowiedzi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe niezłe
kup te co to sie nosi na wszystkich świętych. Na pewno nie będzie miała nieodpowiednich skojarzeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na pierwszym spotkaniu darowala sobie kwiatka Myslę ze jak dojdzie do drugiego to wtedy jej daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
coś białęgo podobne do stokrotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanasek
kwiatki sa zawsze na miejscu i niezwykle dobrze swiadcza o chlopaku. nawet sie nie zastanawiaj!!! moze jakies rumianki stokrotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciala zeby na pierwsza randke facet przyniosl mi kwiatki:) Obstawiam stokrotki (chociaz nie wiem czy teraz gdzies znajdziesz) i tulipany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrecz jej kwiatka!!! ze slonecznikiem i stokrotkami mozesz miec teraz problem. Wystarczy czerwona rozyczka:) Albo w kwiaciarni popros o maly bukiecik (taki ok 15 cm) sa slodkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj kwiatka
dziewczynie na pewno bedzie szalenie miło!!!!! nawet jesli tego nie okaze to zrobisz na niej wrażenie!!!! fajnie gdybys kupił stokrotki( wiem ze to nie ta pora roku) ale na pewno ucieszy sie tez z z rózyczki, np w kolorze różowym ( tylko nie czerwony), jakas niedużą, tylko kup w kwiaciarni i żeby ta róz a nie była "wymeczona"tzn nie wyglądała na w pół zdechła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj kwiatka
to na pewno bedzie i drugie spotkanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie kwiatki, kobiety uwielbiają kwiaty tylko oczywiście nie wiązankę z 21 róż tylko coś skromnego kolego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadeaux de noel
18 zł za koniczynkę:P Juz lepiej szukaj stokrotek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jack

Chwasty z ogródka jej daj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×