Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vitas

Brak słów do kobiety

Polecane posty

Gość Vitas

Dlaczego wy jesteście tak niewdzięczne?? Dlaczego jeśli facet jest uczciwy, szczery, cholernie romantyczny i ciepły, daje wam kwiaty bez okazji, cholernie was zaskakuje, ciągle rozpieszcza, macie wszystko to dlaczego szukacie innych przygód?? Dawałem wszystko, jak w romantycznej telenoweli , kochałem nad zycie, wielbiłem każdy metr ziemi po którym przeszła i co z tego mam? zdrade. Z moim kolegą. Powiem wprost, pier...le stały związek z kimś takim tylko wytłumaczcie mi dlaczego. Ja nie rozumiem nic. Mam 180 zm wztostu, jestem podobno przystojny, kobiety mnie zaczepiaja, ja sie nigdzie nie pcham a ona poszła do innego. Czy dlatego że miała wszystko? Chciałbym sie odegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitas
I jeszcze jedno. Gotów jestem na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam.
a dała Tobie jakieś wytłumaczenie, bo chyba nie walneła standartu że jesteś dla Mnie za dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle
ze jestes bardzo niski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspekcja
miałam to samo z facetem, z takim wyjątkiem , że ziemi nie całowałam przed nim. czy dlatego, że za mocno kochałam? NIE! dlatego, że on inaczej pojmował miłość. odegrać chcesz się na swojej czy jej głupocie? tak szczerze ani Ty ani ona nie kochaliście siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszaaa
Nie mozesz wszystkich tak samo oceniac.To ze Cie tak potraktowala nie oznacza ze wszystkie takie same sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniem__
zagłaskaleś ją na śmierć:P Mój chłopak zrobil to samo , więc wiem co mowię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opcji jest wiele, moze brakowalo jej czegos w lozku, moze brakowalo jej malej niepewnosci, bo my kobiety czasem lubimy czuc sie minimalnie niepewnie co do uczuc partnera. Nie znam jej, wiec ciezko powiedziec. Moglo to byc rowniez pod wplywem chwilowego impulsu, nie wiem. Nie powinna, Twoj przyjaciel - zachowal sie jak swinia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko jakoś tak dziwnie działa.. chciałabym trafic wkońcu na NIEGO, zeby był sobą, przestał z jakimiś głupimi gierkami, niedomówieniami, ech.. takze i Ty musisz na NIĄ poczeka wierzę w to, że ich odnajdziemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie czula milosci, bo milosc to nie tylko kwiaty, a moze po prostu niewdzieczna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudny temat podobno nie ma prawdziwej miłości.... ja nie wiem, nie miałam tej przyjemności(?) \"...kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak jest, można powiedzieć, że bardzo często- doceniamy coś dopiero po starcie czegoś lub kogoś... Najprawdopodobniej kiedyś zobaczy co miała i co straciła i albo przyleci na kolanach albo będzie tego bardzo żałowała. Tylko pytanie czy warto kimś takim zawracać sobie głowę, bo ktoś robi takie rzeczy wydaje się nie być zbyt wartościową osobą, świadczyć to może też o uczuciu, którego nie było z jej strony skoro tak łatwo jej to przyszło i na luzie sobie Ciebie przekreśliła, bo kto jeśli kocha i ma naprawdę wszystko szuka tego tam gdzie niepowinien??? Jeżeli chodzi o odgrywanie się to nie ma sensu robić z siebie niewiadomo kogo i zniżać się do poziomu danej osoby, bo w żaden sposób nie świadczy to o czymś dobrym. Być może wystarczy tylko pokazać, że się nie tęskni, nie dzwonić, nie robić nic, nie dać po sobie poznać smutku choćby był... Wtedy i tak będzie jej przykro, bo brak tego wszystkiego znaczy nic innego jak tylko to, że była powietrzem, po którym nic nie zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to Ty
Grzesiek? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa w każdym razie \"kolega\" też nie jest w porządku i bez winy- gdyby na to nie pozwolił to najzwyczajniej w świecie by to nie miało miejsca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitas
Przykre najbardziej jest to że miała wszystko, szczerość uczciwość, miłość, i co tylko zapragnęła... wolność i swoje zdanie. Nie zagłaskałem jej, chciałem by po prostu była. Zawsze blisko, zawsze ciepła i moja, ukochana, taka znajoma i najbliższa. Skończyło się jak się skończyło a z tego co wiem to od dawna była nie w porządku. Może po prostu miała wszystko. A przynajmniej tak się jej wydawało, a ja kocham nadal, cierpie cholernie, nie umiem wytłumaczyć sobie dlaczego. Chyba miała wszystko i szukała odmiany. Szkoda. Mogło być tak... idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto jest bez winy..bez przesady jaka w tym jego wina? Pewnie za dużo kwaitków przynosił koleżance..ech, ja byłabym szczęsliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitas
Marzeneczka - nie winie jego. Nie on to kto inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don_corleone
Jezeli nie chcesz, zeby kobieta cie zdradzala to musi wiedziec o tym, ze jezeli to zrobi to spotka ja surowa kara. Gdybys przynajmniej raz na kilka dni spuscil jej w­pier­dol to z pewnoscia nigdy by sie nie posunela do zdrady, bo wiedzialaby, ze dostanie za to znacznie mocniej. Rozpiesciles suke a ona to wykorzystala i je­b­ła cie w rogi. Nie warto sluzyc kobiecie! To ona ma sluzyc nam! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestes sam
kolego . Moja piatka . Mialem dokladnie to samo . No coz , poczytaj dokladnie co pisze Marzeneczka i do tego sie stosuj . A swoja droga - Marzeneczka - szacunek , swietnie wszystko ujelas i zinterpretowalas . Chetnie mialbym w kims takim jak Ty kumpla , moze przyjaciela . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitas
Tynka84 nie masz racji... było niemal idealnie. Nie robiłem nic przeciw NAM, przeciwko uczuciu, zawsze wszystko z myślą o niej. Qrwa dlaczego ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vutas-> gdyby z jej było idealnie, to czy w jej interesie byłoby niszczenie czegoś tak pięknego? Doświadczyłam czegoś podobnego, wiem, że każdy przypadek jest inny. Ale w każdym tzreba czasu, żeby to wszytko na trzeźwo przemyślec i zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? ja uważam, ze wszystko jest po coś, że każda sytuacja, każde niepowodzenie i powodzenie uczy nas czegoś na przyszłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorry
Bądź dla kobiet dobr, ale nie za dobry. Wtedy dadzą ci wszystko, co będziesz chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitas
Myślę ze miała wszystko. może za duzo, może była ZBYT PEWNA TEGO ŻE ZAWSZE BĘDĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat, że tak się wyrażę super, ciągle przekłądam spanie;-) Mam dwóch kolegów, którzy po takich \"szopkach\" ze strony dziewczyn, tak na marginesie- swoich pierwszych, zmienili zupełnie swoje zachowanie. Teraz słodzą koleżankom ile tylko, a za plecami, mimo zapewnień, że życia bez nich nie ma, mają inne koleżanki :-) Tak jakby chceli odegrac się za to, że kiedyś jakaś ich wystawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Vitasa
Strasznie się nad Sobą użalasz. Prawda jest taka wina zawsze leży po środku, zasanow się czy jesteś bez winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulep mu pierogi
żyjecie złudzeniami i macie złudzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×