Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kryminalni

kto ogladal tryptyk slaski wczoraj???

Polecane posty

Gość kryminalni

to juz kiedys lecialo ale niestety nie moglam wtedy patrzec i patrzylam wczoraj!!! bylo super lubie takie strasznnne filmiki:P heh a wy??? kto jeszcze na to patrzyl??? komu sie podobalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa ogladałam.. i bardzo mi sie podobał :) ale troszke sie balam.. :( heheh :) Wie ktoś może co to za centrum handlowe było pokazane w filmie? Bo zapewne jakies na ślasku.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
tez ogladalam:P fajne bylo:P mi sie najpierw wydawalo ze to Silesia w Katowicach...ale nie wiem:P hmm....:) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjjfcnj
silesia napewno nie, moze Trzy Stawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
no wlasnie troche to do Silesi podobne nie bylo ale moze to drugie nie wiem..hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
mozliwe ze to byly Trzy Stawy...bylam i w Silesi i w Trzech Stawach a jednak na 100% nie jestem pewna ktore to bylo centrum handlowe ale Sielsia napewno nie..! moze ktos wie co to bylo???:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuh
to nie była ani silesia ani trzy stawy my nie mamy takiego centrum handlowego z tyloma piętrami w k-ce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z tym ze
to nie bylo zadne z centrow handlowych w katowicach. W ogole uwazam, ze odcinekuogolnial nas, slazakow. Zauwazyliscie? W kazdym (albo w prawie kazdym ) filmie gdzie jest cos o slasku to sceny krecone sa w familokach na nikiszowcu i wszyscy mowia gwara, a przeciez tak nie jest. Nie wszyscy posluguja sie gwara i miasto wyglada zupelnie inaczej, rozwija sie a oni ukazuja nas tak, jakbysmy wszyscy mieszkali w familokach i byli 100 lat za murzynami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalalala
podpisuje sie w 100 % pod poprzednia wypowiedzia.Tez juz dawno zauwazylam, ze slask jest pokazywany jako typowo robotnicze miasto a przeciez wiele sie zmienia, mamy tez centra handlowe, kluby, kina i ladne dzielnice a ciagle familoki, wstretna gwara slaska i prostactwo.....czy reporterzy mogliby zmienic forme krecenia scen o slasku, bo to juz sie przejadlo kilkanascie lat temu.Pokazcie w koncu slask z innej strony, bo ma tez inne oblicza nie tylko kopalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otco
Nie obrażajcie się ślązacy, ale oni pokazują śląsk tak by każdy mało rozgarnięty zorientował się że to śląsk ;-) Stąd te przerysowania i i lekko zużyte schematy...Gdyby zrobili to inaczej toby było tak jakby pokazywać górala ubranego w dresik, niemówiącego gwarą i wmawianie wszystkim że to "rodowity górol"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullalala
ulalalalala dlaczego uważasz, że gwara ślaska jest wstrętna? Jest tak samo piękna jak kaszebski, góralski i inne języki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
no wlasnie to mnie zdziwilo ze tam w tym centrum handlowym bylo tyle pięter...ale dziwne by bylo ze wszystko krecili na slasku a to akurat nie dlatego tak pomyslalam...hmm....no rzeczywiscie zawsze slazakow pokazuja w familokach i wogole tak jakos ....blee...mogliby pokazac nas normalnie...przeciez wcale juz tak nie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×